Mgr. Radovan Vallach

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 903 531 636

Vo financiách pôsobím od roku 2005, väčšinu času som pracoval ako finančný poradca v poradenskej spoločnosti a mám za sebou stovky spokojných klientov. Práve toto obdobie mi umožnilo vnímať a pochopiť klientovu finančnú situáciu z viacerých uhlov, a preto teraz dokážem pri riešení bývania pristupovať k výberu najlepšieho riešenia tak, aby bolo prispôsobené jeho potrebám i klientovej celkovej finančnej situácii. GEPARD FINANCE mi umožní zhodnotiť všetky dostupné možnosti na trhu, a Vám umožňuje vybrať si už len z tých, ktoré sú pre Vašu konrétnu situáciu najvhodnejšie.


Jaroslav - piatok, 28. jún 2019

Ďakujem pánovi Vallachovi za pomoc pri riešení financovania nášho nového bývania. Napriek naším nadštandardným predstavám v časoch sprísňovania podmienok poskytovania hypoték zo strany komerčných bánk sme vďaka jeho skúsenostiam, orientácii na trhu s hypotékami, trpezlivosť a v neposlednom rade aktívnemu prístupu k riešeniu našich požiadaviek ako aj požiadaviek oslovených bánk nakoniec odfinancovali nový byt presne podľa našich pôvodných predstáv. Ešte raz veľká vďaka a samozrejme odporúčanie aj pre ostatných, ktorí zvažujú hypotéku.

Mgr. Radovan Vallach

Daniela Majchrakova - pondelok, 10. jún 2019

Pan Vallach vsetky nase poziadavky ohladom hypoteky promptne vybavoval a ponukal rozne altenativy jej riesenia. S panom Vallachom planujeme nadalej spolupracovat.

Mgr. Radovan Vallach

Lenka Husárová - pondelok, 10. jún 2019

P. Vallacha by som chcela pochváliť hlavne za výborný a profesionálny prístup. Z mojej strany nadmierna spokojnosť. Ďakujem krásne

Mgr. Radovan Vallach

Stano Haramia - pondelok, 10. jún 2019

S p. Vallachom sme boli spokojný. Vždy je ústretový a ochotný poradiť aj nad rámec pracovného času. Promptne riešil naše požiadavky. Určite ho odporučíme aj naším známim a rátame s našou spoluprácou aj do budúcna. Ďakujeme.

Mgr. Radovan Vallach

Košťál Martin - štvrtok, 06. jún 2019

Veľmi mi pomol s optimalizáciou spotrebných úverov a hypotéky, čiže našiel a vybavil banku s výhodným úverom, ktorá mi refinancovanie schválila + všetky okolité náležitosti.

Mgr. Radovan Vallach

Jozef Tóth - utorok, 02. apríl 2019

Profesionalny, odborny a priatelsky pristup. Vyjednal pre nas najlepsie podmienky. Spokojnost, uz po niekolkykrat!

Mgr. Radovan Vallach

Petronela - štvrtok, 28. marec 2019

Perfektný, profesionálny prístup. Pravidelná komunikácia a informovanost. Prístup, ktorý som v inej spoločnosti nezažila. Môj prípad bol naozaj tazky, a doteraz neverím, že to vyšlo. Pri prekážke pán Vallach nastolil vždy iné riešenie aby všetko prebehlo a dopadlo ako ma. Odporúčam a ďakujem za splnený sen čo sa týka bývania.

Mgr. Radovan Vallach

Marian - utorok, 19. marec 2019

Bol som mimoriadne spokojný. Rýchlosť, ústretovosť, rady a skúsenosti. Takto má vyzerať hyposervis a starostlivosť o zákazníka.

Mgr. Radovan Vallach

Jozef Hricko - štvrtok, 20. december 2018

Ani sa nečudujem, že sú tu všetky recenzie na 5*. nie je to prvý finančný produkt ani prvý finančný poradca, takže viem porovnať. jednoducho takto si predstavujem profesionála. kompletný servis od začiatku až po koniec. mažem ostatných poradcov a odporúčam už iba jedného.

Mgr. Radovan Vallach

Adriana - pondelok, 17. december 2018

Pán Vallach nie je len milý, zodpovedný, ústretový človek, ale hlavne profesionál. Nemôžem mu nič vytknúť. Pomohol nám už v minulosti a teraz opäť. Jeho služby všetkým odporúčam :)

Mgr. Radovan Vallach

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Radovan Vallach

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.