Developerský projekt - LIVANA - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

LIVANA - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

LIVANA - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

Dokonalý súlad aktívneho života a pokojného bývania

Objavte projekt, ktorý naplní vaše predstavy o smart bývaní. Livana vám poskytuje dokonalé miesto pre komfortný, aktívny a spokojný život. Svoj domov tu nájdu jednotlivci aj rodiny s deťmi, ktoré hľadajú nadštandardné bývanie v prémiovej lokalite, vytvorené z udržateľných materiálov a vybavené smart technológiami.

Bývajte v meste, oddychujte v prírode

Livana je moderná novostavba, ktorá sa môže popýšiť množstvom smart a ekologických riešení, takže si zaručene získa srdcia aj tých najnáročnejších. Zasadili sme ju do atraktívnej lokality Záhorskej Bystrice a čoraz vyhľadávanejšej štvrte - Pod vŕškami, ktorú môžeme pokojne nazvať prémiovou.

Súlad s moderným mestom

V Livana si môžete užívať vytúžený komfort mesta, pretože všetko, čo k svojmu aktívnemu a spokojnému životu potrebujete, máte na dosah ruky. V blízkosti komplexu Livana si môžete pohodlne nakúpiť a vychutnať si šálku voňavej kávy či vaše obľúbené jedlo.

Súlad s prírodou

V Livana cítite všadeprítomnú blízkosť prírody, ktorá vám dodá vytúžený pocit kľudu. Veď čo môže byť lepšie, ako zrelaxovať sa po náročnom dni prechádzkou v blízkych lesoch či posedením v súkromnom parku. Pre tých najaktívnejších sú pripravené cyklotrasy, ihriská aj mieste fitness centrum.

Súlad s komunitou

V Livana si môžete dopriať najvyššie štandardy moderného bývania plné smart riešení a ekologických prístupov, ktoré zlepšia život nielen vám, ale aj našej planéte. Zodpovedne zmýšľajúcich ľudí je, našťastie, čoraz viac a vy ich môžete nazývať susedmi.

Pre viac informácií o projekte kliknite sem.

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold