Developerský projekt - REZIDENCIA SOBIESKI

REZIDENCIA SOBIESKI

REZIDENCIA SOBIESKI

O PROJEKTE

Rezidencia Sobieski je projekt výstavby polyfunkčného komplexu umiestneného v pokojnej zelenej zóne v dotyku centra mesta Štúrovo.

Na pozemku s výmerou 5 480 m2 projekt ponúka 165 bytových jednotiek s celkovou obytnou plochou 6 624 m2. Balkóny, terasy a záhrady sa rozprestierajú na 1 566 m2 . Plocha komerčných priestorov pre obchody a služby predstavuje 823 m2. V komplexe sa nachádza 120 parkovacích státí, z toho 42 je umiestnených vnútornom átriu, 42 vo vonkajšom areáli a 18 v garážach.


Výhodou projektu je veľká variabilita bytov z hľadiska typov, veľkosti ako i možnosti spájať menšie byty do väčších, ako i jednoduché delenie priestorov bytu. Niektoré byty sú riešené modulárne ako byty menšie, ktoré sa dajú spájať a ich spojením vzniká byt väčší. Byty, ktoré sú v cenníkoch označené ako 1 (+1) je možné realizovať ako jednoizbové alebo dvojizbové, podľa želania klienta, stačí vybudovať deliacu priečku. Týmto spôsobom sa dá jednoducho prispôsobiť želaniu klienta aj počas výstavby .

LOKALITA

Rezidencia Sobieski je projekt polyfunkčného bytového komplexu v tichej, zelenej zóne v dotyku centra mesta Štúrovo. Lokalita sa nachádza vo dvorovej časti Sobieskeho ulice, v tesnej blízkosti areálu termálneho kúpaliska Vadaš, 5 minút chôdze od pešej zóny i prístavu výletných lodí. Do centra Ostrihomu sa dostanete 15 – minútovou prechádzkou cez most Márie Valérie.
Sobieskeho ulica predstavuje prepojovaciu komunikáciu v smere centrum – most Márie Valérie (Ostrihom a Budapešť) a v smere Kamenica nad Hronom (Šahy a Banská Bystrica), s možnosťou prejazdu mestom v smere na Nové Zámky.
Celý areál pozemku poskytuje výborné výhľady na baziliku a múzeum v Ostrihome, z vyšších podlaží si budete môcť vychutnávať panoramatický výhľad na mesto Štúrovo, tok Dunaja ako i širšie okolie vrátane Kováčovských kopcov.

Viac informácií o projekte sa dozviete na stránke REZIDENCIA SOBIESKI 


 

PREDAJ BYTOV v PROJEKTE ZABEZPEČUJE

Martin Valo 
Predajca

+421 903 922 229
predaj@rezidenciasobieski.sk

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold