Developerský projekt - POD VŔŠKAMI

POD VŔŠKAMI

POD VŔŠKAMI

PROJEKT POD VŔŠKAMI 
Rezidenčná štvrť Pod vŕškami je zasadená pod vŕšky Malých Karpát, v bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica. Ako už napovedá jej názov, charakterizuje ju harmónia, súzvuk s prírodou so všetkými výhodami mestského bývania. Projekt ponúka pozemky na individuálnu výstavbu i priestranné – menšie či väčšie – byty v nízkopodlažných, moderných bytových domoch.Táto časť hlavného mesta sa za posledné obdobie stala veľmi atraktívna, stále viac a viac obyvateľov si tu hľadá bývanie pre seba a svoje rodiny. Pribúdajú rodinné a bytové domy, buduje sa infraštruktúra, cesty, kruhové objazdy. Veľkou výhodou je aj pribúdajúca občianska vybavenosť, môžeme spomenúť aj veľké nákupne centrum.

LOKALITA
Obytná štvrť Pod vŕškami vyrastá v juhovýchodnej časti Záhorskej Bystrice, priamo pod Strmými vŕškami. Projekt je citlivo vsadený do mierneho južného svahu plného svetla a slnka v peknom prírodnom prostredí, lemovanom vŕškami Malých Karpát.Projekt charakter okolia nielen rešpektuje, ale aj prirodzene na neho nadväzuje. Svojim novým obyvateľom ponúkne možnosť každodenného kontaktu s prírodou, a to priamym napojením na turistické trasy Malých Karpát.


Pod vŕškami je atraktívna lokalita nielen pre ľudí, ktorí oceňujú pokoj a ticho prírodného prostredia, ale aj pre tých, ktorí uvítajú možnosť kedykoľvek si ísť zašportovať a využiť cyklistické trasy, ktoré okolie ponúka. Výhodou lokality však ostáva poloha Záhorskej Bystrice. Je vidiekom i mestskou časťou zároveň. Vďaka tomu majú obyvatelia rýchle spojenie s centrom hlavného mesta spojmi MHD i autom po diaľničnom obchvate mestom.

Viac informácií o projekte sa dozviete na stránke POD VŔŚKAMI

Galéria projektu 


INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV POD VŔŠKAMI 

Bratislavská ulica v Záhorskej Bystrici,
na pravej strane pri vstupe do Záhorskej Bystrice
v smere z Bratislavy.
Tel: +421 (0) 917 240 240 
Email: podvrskami@podvrskami.sk

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold