Developerský projekt - REZIDENCIA SKYPARK 4.VEŽA

REZIDENCIA SKYPARK 4.VEŽA

REZIDENCIA SKYPARK 4.VEŽA

Úplne nový pohľad na Bratislavu. Pozrite si 4. VEŽU projektu SKYPARK

Rezidenčný projekt SKY PARK prináša do hlavného mesta svetovú architektúru.

Byty v troch 31 podlažných budovách poskytujú unikátny pohľad na centrum Bratislavy. Práve výhľad je to, čo vás očarí hneď na prvý pohľad. Jednotlivé budovy sú totiž orientované tak, aby mal každý z bytov čo najlepší výhľad na panorámu mesta. Navyše, vďaka individuálnemu dispozičnému riešeniu bytov budete mať istotu, že sú jeho štvorcové metre využité naplno.

Stará a nová architektúra v symbióze
Neodmysliteľnou súčasťou rezidencií SKY PARK je historická Jurkovičova tepláreň. Jej budova je poslednou pamiatkou na zlatý vek priemyslu v Bratislave a vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je aj Národnou kultúrnou pamiatkou. Vedľa dizajnových rezidencií sa tak podarilo citlivo zachovať industriálnu pamiatku s nevyčísliteľnou historickou hodnotou, ktorá organicky prepája slávnu minulosť tejto lokality s jej budúcnosťou.

Bývajte v centre
Bývalá industriálna štvrť opäť ožíva vďaka čulej výstavbe. Získajte dizajnové bývanie v úplne novej časti bratislavského centra so všetkými výhodami, ktoré život v meste prináša. Obchodná galéria EUROVEA s množstvom služieb, obchodov, reštauráciami a dunajskou promenádou je ideálnym miestom na krátke prechádzky a v blízkosti sa nachádza aj budova Slovenského národného divadla.

Ikonická architektúra
Byty v štyroch 31-podlažných budovách poskytujú nový pohľad na bývanie v centre mesta. Každý byt je riešený individuálne s ohľadom na jeho orientáciu a čo najlepšie využitie priestoru. Citlivo vyberané materiály a efektívne riešenia interiéru sú samozrejmosťou.

Všetky informácie o projekte nájdete na webe: https://skypark.sk/sk

 

 

 

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold