Developerský projekt - REZIDENCIA SKYPARK 4.VEŽA I PENTA

REZIDENCIA SKYPARK 4.VEŽA I PENTA

REZIDENCIA SKYPARK 4.VEŽA I PENTA

Úplne nový pohľad na Bratislavu. Pozrite si 4. VEŽU projektu SKYPARK

Rezidenčný projekt SKY PARK prináša do hlavného mesta svetovú architektúru.

Byty v troch 31 podlažných budovách poskytujú unikátny pohľad na centrum Bratislavy. Práve výhľad je to, čo vás očarí hneď na prvý pohľad. Jednotlivé budovy sú totiž orientované tak, aby mal každý z bytov čo najlepší výhľad na panorámu mesta. Navyše, vďaka individuálnemu dispozičnému riešeniu bytov budete mať istotu, že sú jeho štvorcové metre využité naplno.

Stará a nová architektúra v symbióze
Neodmysliteľnou súčasťou rezidencií SKY PARK je historická Jurkovičova tepláreň. Jej budova je poslednou pamiatkou na zlatý vek priemyslu v Bratislave a vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je aj Národnou kultúrnou pamiatkou. Vedľa dizajnových rezidencií sa tak podarilo citlivo zachovať industriálnu pamiatku s nevyčísliteľnou historickou hodnotou, ktorá organicky prepája slávnu minulosť tejto lokality s jej budúcnosťou.

Bývajte v centre
Bývalá industriálna štvrť opäť ožíva vďaka čulej výstavbe. Získajte dizajnové bývanie v úplne novej časti bratislavského centra so všetkými výhodami, ktoré život v meste prináša. Obchodná galéria EUROVEA s množstvom služieb, obchodov, reštauráciami a dunajskou promenádou je ideálnym miestom na krátke prechádzky a v blízkosti sa nachádza aj budova Slovenského národného divadla.

Ikonická architektúra
Byty v štyroch 31-podlažných budovách poskytujú nový pohľad na bývanie v centre mesta. Každý byt je riešený individuálne s ohľadom na jeho orientáciu a čo najlepšie využitie priestoru. Citlivo vyberané materiály a efektívne riešenia interiéru sú samozrejmosťou.

Všetky informácie o projekte nájdete na webe: https://skypark.sk/sk

 

 

 

Máte záujem?

Napíšte nám