Developerský projekt - ŠTVORLÍSTKY ŠPAČINCE

ŠTVORLÍSTKY ŠPAČINCE

ŠTVORLÍSTKY ŠPAČINCE

Unikátnosť, modernosť a klasika na jednom mieste.

Štvorlístky sú novým projektom pokojnej štvrte rodinných domov, ktorá sa rozrastá neďaleko Trnavy na začiatku obce Špačince. Záujemcom o príjemné bývanie ponúka na výber 9 odlišných typov domov od 3 rôznych dizajnérskych štúdií.Ucelený obraz celkového riešenia domovej zástavby proporčne dopĺňajú 3 parkovacie miesta, ktoré prináležia ku každému domu priamo na vašom pozemku. Svoje šťastie tu nájde až 85 rodín.

Výhody bývania v Špačinciach

  • Pestrý výber dmovov - Vyberte si z ponuky 9 domov od troch rôznych architektov s premysleným dizajnom pre spokojný rodinný život. Výsledkom sú optimálne dispozície, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru aj súkromia.
  • Občianska vybavenosť - Obyvatelia Štvorlístkov si budú môcť vychutnávať spoločne strávené chvíle v reštaurácií a kaviarni, ktorá bude miestom oddychu. Deti si prídu tiež na svoje na detskom ihrisku.

Pokojná lokalita 
Samostatná štvrť rodinných domov dostatočne vzdialená od hlavnej cesty sľubuje tiché bývanie. Vzdialenosť 5 minút od Trnavy pritom zabezpečuje všetky výhody mesta v dosahu.

Dostupná cena 
Za cenu, ktorú ponúkame, by ste mohli v Trnave mať nový 3-izbový byt. Určite však nájdete dobré dôvody, prečo za takúto cenu radšej v blízkosti mesta kúpiť 4-izbový rodinný dom aj so záhradou.

 

LOKALITA

Nová štvrť rodinných domov Štvorlístky vyrastá len 5 minút od Trnavy na začiatku Špačiniec. Obec poskytuje takmer 3 000 obyvateľom prostredie pre pokojný život. Okrem základnej vybavenosti ako je mestský úrad, pošta, či obchody so zmiešaným tovarom a potraviny, tu nájdete aj základnú a materskú školu, ihrisko, kaderníctvo, či veterinárnu ambulanciu.
V lokalite Štvorlístkov sa každý deň môžete tešiť z nádherných výhľadov na trnavskú pahorkatinu. Stačí pohľad smerom k mestu cez polia pretkávanými remízkami vysokých stromov až po široký obzor tvorený kopcami Malých Karpát – a viete, že ste doma.
Zároveň však neprichádzate o všetko dobré, čo ponúka mesto. Jeho výhody tu máte poruke nielen vďaka blízkosti Trnavy ale aj praktickej prímestskej doprave.

Viac informácií o projekte sa dozviete na stránke PÁLENICA a pre viac fotiek nazrite do Galérie projektu 

Predaj nehnuteností

Martin Štetiar

+421 915 577 410
stetiar@pupava.com

Zuzana Solčanská 

+421 905 200 322
solcanska@pupava.com 


 

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold