Developerský projekt - CITYPARK RUŽINOV

CITYPARK RUŽINOV

CITYPARK RUŽINOV

CITYPARK RUŽINOV
Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Zeleň rozprestierajúca sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne  možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či špeciálne vyhradený priestor ako výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom.

Vysokú kvalitu a komfort bývania podčiarkne i obchodná zóna na prízemí každého z blokov, poskytujúca bežné tovary a služby a takisto i spoločenská miestnosť, ktorá za nepriaznivého počasia môže slúžiť pre deti rezidentov ako herňa či kino, alebo pre samotných rezidentov ako súkromné miesto na trávenie voľného času s priateľmi.

432 BYTOV 117 APARTMÁNOV, LOFTOV A ATELIÉROV 16 OBCHODNÝCH PRIESTOROV 783 PARKOVACÍCH MIEST

BUDÚCE NAJZELENŠIE MIESTO RUŽINOVA
Okrem pohodlného bývania vám CityPark Ružinov poskytne i široké možnosti trávenia voľného času, ktoré budú spĺňať požiadavky i tých najnáročnejších. Máte chuť zahrať si petang, sprevádzať vaše deti na ihrisku, venčiť svojho domáceho miláčika? U nás máte toto všetko k dispozícii. Okrem verejných priestranstiev parku totiž disponujeme i plochami určenými špeciálne pre našich rezidentov.

VÝBORNÁ LOKALITA
Rezidenčný komplex umiestnený medzi ulicami Plynárenská a Jarabinkova disponuje plnou občianskou vybavenosťou. Rýchla a jednoduchá dostupnosť k najdôležitejším cieľom pre vás a vašu rodinu ako je autobusová stanica, materské školy, gymnázium či administratívna zóna. Majte na skok ku kultúre v SND alebo Radošinskom naivnom divadle, nakúpte v Centrali, Eurovei alebo Retre, či na trhovisku. Pre cyklistov, bežcov a korčuliarov je k dispozícii cyklochodník či bežecký okruh. Kamkoľvek sa vyberiete, je to iba na vás. Možnosti máte hneď niekoľko.

VÝNIMOČNÉ DISPOZIČNÉ RIEŠENIA
Projekt pozostáva z niekoľkých základných funkčných celkov. Sú to byty, lofty, apartmány, ateliéry, parkovanie v podzemných podlažiach všetkých troch veží a spoločné priestory pre rezidentov slúžiace na súkromné a spoločné aktivity. Flexibilné dispozičné riešenia bytových a nebytových priestorov ponúkajú možnosť ich variability podľa vlastných požiadaviek.

VÝHODY BÝVANIA V CITYPARK RUŽINOV

  • Výborná lokalita - rýchla a jednoduchá dostupnosť k najdôležitejším cieľom pre vás a vašu rodinu. Doslova na skok ku kultúre v SND alebo Radošinskom naivnom divadle, nákupom v obchodných centrách alebo na trhovisku. Oceníte autobusovú zastávku mestskej hromadnej dopravy len pár krokov od objektu, priame napojenie na diaľnicu D1 a do centra mesta sa dostanete pohodlne autom do 10 minút.
  • Plná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádzajú materské školy, gymnázium, športové zariadenia aj administratívna zóna. Na prízemí jednotlivých veží pribudnú obchodné priestory s lokálnymi prevádzkami o celkovej ploche 2 400 m2.
  • Unikátne lofty - bývajte a podnikajte na jednom mieste. Na druhom až štvrtom nadzemnom podlaží CityPark Ružinov sa nachádzajú štýlové priestory s výškou stropov 3,44 až 5,25 metrov, s veľkými oknami. Tieto priestory kombinujú výhodu kancelárskeho a bytového využitia nielen pre mladých podnikateľov a ľudí z kreatívneho priemyslu.
  • Flexibilné dispozičné riešenie - dispozičné riešenia priestorov ponúkajú možnosť ich variability podľa vlastných požiadaviek.
  • Verejná zeleň - privíta vás množstvo zatrávnených plôch, okrasné a ovocné dreviny vám poskytnú priestor na oddych a relax v príjemnom tieni stromov.
  • Komunitná zóna - ideálne miesto pre pohodlie vašej rodiny a trávenie voľného času s priateľmi a susedmi v altánku alebo v spoločenskej miestnosti, ktorá bude súčasťou každej veže.
  • Detské ihrisko a detský kútik - zázemie na hry a aktivity vašich detí v parku na detskom ihrisku alebo v detskom kútiku počas nepriaznivého počasia.
  • Športové prvky - vo vnútrobloku si môžete zahrať petang, stolný tenis, využiť fitnes prvky alebo lezeckú stenu.
  • Výbeh pre psov - pre vašich domácich miláčikov vytvoríme uzavretú zónu so skokovými prekážkami.
  • Cyklochodník - za pár minút sa dostanete na bicykli alebo korčuliach do centra mesta alebo do prírody.

Viac informácií o projekte sa dozviete na stránke CITYPARK

Galéria projektu 


INFORMÁCIE O PREDAJI BYTOV:

Predajné miesto
BOND Reality

Mlynské Nivy 58, 821 05 Bratislava
+421 915 888 900
predaj@cityparkruzinov.sk

 

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold