Developerský projekt - BIELE PIESKY, BARDEJOV

BIELE PIESKY, BARDEJOV

BIELE PIESKY, BARDEJOV

Predstavujeme vám úžasné miesto pre váš nový kvalitný domov, unikátnu kombináciu dvoch svetov – relaxu v prírode a zároveň bývanie v tesnej blízkosti mesta. Momentálne prebieha výstavba 1. etapy dvoch bytových domov Biele piesky. Predpokladaný termín kolaudácie je 03/2023.

Lokalita

Biele piesky vyrastajú v prostredí, kde sa nachádza križovatka ciest. Jedna cesta vás spája priamo s mestom Bardejov a druhá vás privedie do Bardejovských Kúpeľov.

 

Generálnym dodávateľom stavby je popredná stavebná spoločnosť STRABAG, ktorá je zárukou kvality a dodržania termínov výstavby. Pri podpise zmluvy o budúcej zmluve vám garantujeme dohodnutú cenu bytu, ktorá sa nebude zvyšovať, ani v prípade rastu inflácie alebo cien materiálov a stavebných prác.

Udržateľné bývanie

V prvej fáze sme pre Vás pripravili 36 bytov, v dvoch bytových domoch, navrhnutých tak, aby sa prispôsobili vášmu životnému štýlu. Bez ohľadu na to, či si vyberiete váš vysnívaný byt na 1., 2., alebo 3. podlaží, čakajú na vás tie najmodernejšie ekologicky udržateľné technológie, ako fotovoltaický systém, ktorý poháňa tepelné čerpadlo a rekuperačné jednotky s antivírusovou filtráciou. Investície do udržateľného domova sa oplatia – prinášajú vám komfort a sú šetrné k životnému prostrediu i vašej peňaženke.

Mysleli sme aj na rodiny s deťmi, ktoré často vyhľadávajú pokojné a bezpečné prostredie na okraji mesta. Priamo na Bielych pieskoch bude preto nové detské ihrisko a trávnaté plochy pre oddych, kde budete môcť spoločne s vašimi deťmi a kamarátmi zo susedstva tráviť čas na čerstvom vzduchu.

Parkovať budete na vlastnom parkovacom mieste v podzemnej garáži. Taktiež vám ponúkame možnosť dokúpiť si ďalšie vonkajšie parkovacie miesto. 

Pre viac informácií o projekte kliknite sem.

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold