Developerský projekt - OVOCNÉ SADY

OVOCNÉ SADY

OVOCNÉ SADY

Najlepšie miesto pre život mladých rodín

Pohodlné bývanie ponúka priestor na relax a zábavu. Atraktívna nová štvrť pre rodiny s deťmi a aktívnych ľudí prináša moderné bývanie s množstvom príležitosti na trávenie voľného času. Ovocné sady, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova.

Bohatá ponuka bytov v jedinečnom prostredí
V prvej etape tu vyrastie 6 bytových domov, ktoré spoločne ponúknu 550 bytov rôznych veľkosti s efektívnymi dispozíciami, takže si na svoje príde naozaj každý. Vybrať si môžete zo 139 jednoizbových, 264 dvojizbových a 147 trojizbových bytov. Súčasťou novej štvrte bude rozsiahly centrálny park s detským ihriskom či verejnou materskou školou. Jedinečná atmosféra Ovocných sadov si vás natoľko podmaní, že už nebudete chcieť odisť. Ovocné sady, to je cenovo dostupne bývanie, ktoré vám umožní žiť naplno.

V Ovocných sadoch nájdete po ruke všetko, čo potrebujete

Ovocné sady vyrastú v obľúbenej mestskej časti Trnávka pri Ivanskej ceste neďaleko známych nákupných centier Avion Shopping Park, IKEA a Pharos.
Rodiny si tu prídu na svoje v najväčšom detskom centre KidsHouse, ktoré sa nachádza v tesnej blízkosti novej štvrte. Adrenalínové dobrodružstvo zas ponúka Jump Arena i najväčšia lezecká stena K2. Aircraft v susedstve Ovocných sadov vytvára priestor pre fitness i wellness. A keď si budete chcieť zaplávať, skúsiť vodné lyže alebo len tak si oddýchnuť na pláži, stačí prejsť cez most do areálu Zlaté piesky.
Ďalšími benefitmi tejto lokality sú výborné napojenie na diaľničný obchvat a nová zastávka MHD. Ak túžite po aktívnom živote, Ovocné sady sú ideálnou voľbou.

Za projektom Ovocné sady stojí spoločnosť J&T REAL ESTATE, ktorá vďaka dlhoročným skúsenostiam, rozsahu a kvalite zrealizovaných projektov patrí medzi lídrov slovenského trhu.


INFORMÁCIE O PREDAJI BYTOV :
info@ovocnesady.sk
mobil: +421 2 59 418 855

Showroom Ovocné sady
RIVER PARK
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava
Slovenská republika

 

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold