Developerský projekt - EUROVEA CITY

EUROVEA CITY

EUROVEA CITY

Eurovea City of Future

Bratislava rastie a mení sa viac než kedykoľvek predtým. Na nábreží Dunaja, na mieste niekdajšej industriálnej zóny, dnes vyrastá Eurovea City – moderná štvrť, ktorá preberá rolu spoločenského a kultúrneho centra mesta. Dominovať jej bude prvý slovenský mrakodrap Eurovea Tower, ktorý spolu s ďalšími unikátnymi architektonickými dielami v spojení s humánnym urbanizmom španielskej architektky Beth Galí definitívne zmení náš pohľad na Bratislavu. Eurovea City je dynamická, obchodná, zábavná, obytná a administratívna štvrť, v ktorej pribudnú nové parky, námestia, športoviská a verejné priestory a stane sa tak ideálnym miestom pre život a relax v centre Bratislavy.

Lokalita
Eurovea City svojou polohou, vybavenosťou a infraštruktúrou vytvorí nový ťažiskový bod mesta. Stane sa vaším východiskovým miestom, či riešite biznis, vyberiete sa za kultúrou, alebo jednoducho hľadáte oddych a zábavu. Strategická poloha a kvalitné dopravné prepojenia prinesú vyšší dopravný komfort  nie len obyvateľom tejto zóny, ale aj návštevníkom Bratislavy.

Eurovea City to nie sú len byty, obchodné a kancelárske priestory. Vďaka Eurovea ožilo nábrežie a to bude platiť aj pre jej druhú etapu a celú zónu. leisure Eurovea, to je to najlepšie zo súčasného dizajnu a architektúry, ale s rešpektom k celkovému charakteru mesta. Rozprestiera sa okolo centrálneho námestia v blízkosti SND, kde sa koná mnoho kultúrnych podujatí pod holým nebom. Námestie prechádza do nábrežného parku a k terasám, ktoré lemujú celú promenádu. Tie najmä v letných mesiacoch dodávajú celému komplexu uvoľnenú, až prímorskú atmosféru. Charakter mestskej štvrte neskôr podporí dobudovanie menších námestí.

Športoviská, ihriská,parky a zabáva

Architektúrou a mixom funkcií nadviaže na prvú fázu, ale ponúkne nové funkcie, veľkorysé verejné priestory, športoviská a detské ihriská, vďaka čomu sa stane plnohodnotnou mestskou štvrťou. Významne sa rozšíri aj ponuka reštaurácií a kaviarní, kinosál a ďalšieho kultúrneho a relaxačného vyžitia.

Za projektom EUROVEA CITY stojí spoločnosť J&T REAL ESTATE, ktorá vďaka dlhoročným skúsenostiam, rozsahu a kvalite zrealizovaných projektov patrí medzi lídrov slovenského trhu.

Viac informácií o projekte sa dozviete na stránke https://www.euroveacity.sk. 

INFORMÁCIE O PREDAJI BYTOV :

kancelarie@euroveacity.sk
+421 911 917 012
+421 911 106 607

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold