Developerský projekt - KUCHYŇA SADY

KUCHYŇA SADY

KUCHYŇA SADY

Nerobte kompromisy. Bývajte tak, ako ste vždy chceli.

Rodinný dom v obytnej zóne Kuchyňa Sady vám umožní prepojiť pokoj vidieka s mestským štýlom v bývaní, navyše v nádhernej lokalite obce, ktorú z jednej strany lemujú Malé Karpaty, a z druhej ponúka výhľad ponad Záhorskú nížinu až k našim rakúskym susedom.

Domy sú navrhnuté v nadčasovom dizajne. Prízemie je vyhradené veľkoryso riešeným spoločenským priestorom, zatiaľ čo poschodie poskytuje súkromie spálne, pracovne či detských izieb. Samozrejmosťou je dostatok úložného priestoru, miesto na parkovanie priamo pred domom, vlastná záhrada aj terasa.

Pri stavbe používame len kvalitné, rokmi overené a bezpečné materiály, z ktorých predností sa budete tešiť aj počas bývania. Stropy sú zo železobetónu na oboch podlažiach, domy tehlové a zateplené kombináciou minerálnej vlny a grafitového polystyrénu. Pre vás to znamená príjemnú klímu v každom ročnom období, skvelé izolačné vlastnosti a záruku trvácnosti.

Bývať budete v susedstve s prírodou, v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže a so závideniahodným výhľadom na hory. Už pár krokov od vášho domu vás čaká množstvo príležitostí na aktívny odpočinok, či už je to turistika, cyklovýlety, lovenie rýb, hubárčenie alebo plejáda rozličných športových aktivít pre dospelých aj deti. Bohatú ponuku voľnočasových činností rozširuje aj neďaleký Camping Park Karpaty.

Kuchyňa je dobre občiansky vybavená, disponuje vlastným zdravotným strediskom, obchodmi, materskou aj základnou školou, sídli tu tiež pošta a spojenie s okolím je zabezpečené vďaka pravidelným autobusovým linkám, a to aj do hlavného mesta. Bratislava tak zostáva na dosah, autom vám cesta nebude trvať viac než 30 minút. Ešte bližšie sú však Malacky, vzdialené len 15 minút jazdy.
O stavbu samotnú sa postará firma BESTAV, s.r.o., ktorá na trhu pôsobí už takmer 20 rokov a má rozsiahle skúsenosti z viacerých stavebných oblastí. V jej portfóliu nájdete aj budovy postavené priamo v obci Kuchyňa.
Obytný komplex Kuchyňa Sady tvorí 22 dvojpodlažných rodinných domov a jeden prízemný dvojdom, všetky s vlastnou záhradou. Okrem jedného trojizbového usporiadania, sú všetky domy štvorizbové.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám odpovieme aj poradíme.

Harmonogram výstavby
1. etapa:

  • začiatok výstavby: august 2018
  • ukončenie výstavby: október 2019

2. etapa:

  • začiatok výstavby: jún 2019
  • ukončenie výstavby: december 2020

3. etapa:

  • začiatok výstavby: jún 2020
  • ukončenie výstavby: máj 2021

Projekt Kuchyňa Sady predstavuje bývanie v novej štvrti, v rodinných domoch s identickou architektúrou, vybudovanými cestami a chodníkmi, verejným osvetlením a dostatkom parkovacích miest. Lokalita, v ktorej sa obytná zóna nachádza je obklopená očarujúcou prírodou, ktorú si zamilujete na prvý pohľad.

 

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold