Developerský projekt - Slnečná pláň

Slnečná pláň

Slnečná pláň

Moderná rezidencia v tichom prostredí
Komunitné bývanie s možnosťou spoločného oddychu v krásnom, zelenom, prírodnom a trvalo udržateľnom prostredí, plnom športových aktivít - to je projekt Slnečná pláň. Byty, domy, obchody, priestory pre podnikanie, no najmä zázemie pre rodiny. Škôlka, park a zeleň, ktorá naplno otvorí nekonečné možnosti pre voľný čas.

Mestský vidiek
Moderná obytná štvrť Slnečná pláň nadväzuje na tichú a pokojnú štvrť rodinných domov nachádzajúcich sa v mestskej časti mesta Nitra – Kynek. Je určená na pokojné rodinné a komunitné bývanie obklopené prírodou, poliami a lúkami. Zostáva len na Vás, či sa rozhodnete pre byt na poschodí, byt s predzáhradkou, alebo dáte prednosť radovej zástavbe s vlastným pozemkom. V projekte sú navrhnuté aj dvojdomy s prirodzeným súkromím a primerane veľkou záhradou. Celková rozloha záhrad a parkov tvorí až 6500m2.Výborná dostupnosť a príroda na dosah
Jedinečná lokalita je určená pre ľudí, ktorí si chcú užívať život v zelenom prostredí a zároveň chcú bývať pár minút od centra mesta Nitra. Zo Slnečnej pláne je ľahká možnosť napojenia na rýchlostnú komunikáciu R1 alebo na obchvat mesta. V blízkosti rezidencie sa nachádza golfový areál vzdialený asi 5 minút autom, futbalové a multifunkčné ihrisko 5 minút pešo alebo aj známe nákupné centrá v okolí. Obytný súbor sa nachádza v pešej dostupnosti Kyneckého lesa, ideálny na trávenie voľného času s rodinou v prírode, alebo na športové aktivity.

Udržateľné bývanie s pohodlným parkovaním
V 8-ich objektoch sa nachádza 120 komfortne navrhnutých bytových jednotiek s maximálne využitými obytnými plochami, pre ktoré je pripravených 150 parkovacích státí v podzemí alebo na teréne. Štandardné vybavenie bytov je navrhnuté v súlade s vysokými nárokmi na kvalitu a trvácnosť. Architektmi projektu je známy ateliér Compass, ktorý má za sebou niekoľko projektov rezidenčného charakteru.  


Pre viac informácií o projekte kliknite sem.

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold