Developerský projekt - KAMENCE

KAMENCE

KAMENCE

3.ETAPA SKOLAUDOVANÉ

Začiatkom roka 2022 sa spustila výstavba ďalších 3 bytových domov - D14 / D15 / D16. Pribudlo 84 bytov, od 1-izbových po 4-izbové. Nechýbajú ani obľúbené byty s predzáhradkami a byty s rozľahlými terasami.

Začiatok výstavby: január 2022
Ukončenie výstavby: október 2023

Lokalita stvorená pre život

Kamence ponúkajú byty s predzáhradkami, komfortné mezonety s terasami, rôzne typy lodžií, balkónov, rôzne orientácie a výhľady.

V etape 1 boli postavené 3 bytové domy D1 / D2 / D3. Výstavba prvej etapy bola ukončená v júni 2020. Za projektom stojí skúsený a renomovaný žilinský developer Istrofinal, ktorý má na konte kvalitné bytové projekty v Žiline (Rudiny II, Hájik) i po celom Slovensku.

Ihriská, záhrady aj obchody

V novej mestskej štvrti vyrástli okrem bytových domov aj polyfunkčné objekty s obchodnými priestormi, nechýba ani námestie, materská škola, relaxačné centrum a rôzne športoviská, ktoré zvýšia komfort a atraktivitu bývania v Kamencoch.

Moderná architektúra

Architekti kancelárie SLLA využili naplno potenciál lokality plný zelene. Jednotlivé bytové domy prepájajú stromové aleje, nebudú chýbať komunitné záhrady, verejné priestory bez áut. Zoznámte sa s najmodernejšími trendmi v architektúre!

4.ETAPA SKOLAUDOVANÉ
Byty sú predávané zariadené v kvalitnom štandarde - bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, obklady a sanita v kúpeľni s wc, príprava na kuchynskú linku.

- Klientom poskytujeme kompletný hypotekárny servis.

- Byty sú skolaudované a pripravené pre nových majiteľov!

Prečo si vybrať KAMENCE?

  • Kompletná občianska vybavenosť (obchody priamo na Kamencoch - Tesco, DM, Markt, TEDi, Super Zoo, BENU lekáreň, mateská škola,...)
  • Stabilná investícia
  • Spoľahlivý developer
  • Kvalitná architektúra (prvá etapa projektu Kamence získala v roku 2021 prestížne ocenenie - cenu za architektúru CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy
  • Ideálne pre rodiny s deťmi (ihrisko, zelené vnútrobloky, promenády k rieke,..)
  • Dostatok zelene

Viac informácií o projekte sa dozviete tu: https://www.kamence.sk/
 

Informácie a predaj bytov

ISTROFINAL, a. s.
Mydlárska 8718/7A
010 01 Žilina

Telefónne číslo: +421 902 554 232
Mailová adresa:
predaj@istrofinal.sk
 

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold