Developerský projekt - DOWNTOWN YARDS

DOWNTOWN YARDS

DOWNTOWN YARDS

Downtown Yards vytvára výnimočný sen o bývaní v srdci metropoly. Projekt v najmodernejšej mestskej štvrti, v blízkosti rieky, s úchvatnými panoramatickými výhľadmi. Budovy s výnimočným londýnskym charakterom a architektúrou s medzinárodným štandardom, vytvoria nový orientačný bod bratislavského downtownu so všetkými výhodami, ktoré patria k životu v centre mesta.

Zelená udržateľná mestská štvrť s vyváženým mixom bývania, práce, oddychu, vybavenosti a verejných priestorov ponúkne prémiové rodinné bývanie v 656 rezidenciách, rozmanité kancelárie a obchodné priestory, dostatok parkovacích miest a najmä 6 100 m² zelene. Vytvorí prirodzený prechod medzi pulzujúcim mestom a pokojnou pôvodnou zástavbou.

Čo prinesie DOWNTOWN YARDS?

  • Aktívny život v centre blízko rieky
  • Unikátne dovry pre všetkých
  • Výnimočné bývanie
  • Obchody a kancelárie
  • Cyklotrasu a cyklostojiská v každom vchode
  • Ekoogický projekt
  • Londýnsky charakter
  • Kvalitné mestské prostredie

DOWNTOWN
Nie je to len fráza, je to esencia života plného možností, ktoré Downtown Yards ponúka. Pre rodiny hľadajúce bezpečný prístav v ruchu veľkomesta, kde parky a zelené plochy sú len krok od dverí. Pre milovníkov mestskej kultúry, ktorí si potrpia na prístup ku galériám, divadlám, kaviarňam a spoločenskému životu.

Pre tých, ktorí oceňujú každú minútu svojho času, keď každý deň môže začať bez zbytočných presunov. Pre investorov, ktorí vidia hodnotu v lokalite, kde sa rozvoj nikdy nezastaví.

Od moderného mestského života očakáva každý niečo iné. Prinášame projekt, kde na kažú potrebu, každé želanie i túžbu existuje jednoduchá odpoveď: Všetko, čo čakáte od života v meste. To je Downtown.

 

Viac informácií o projekte sa dozviete na stránke: https://www.d-y.sk

 

Informácie a predaj bytov

J&T REAL ESTATE, a.s.
RIVER PARK
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava

SHOWROOM RIVER PARK
+421 2 5941 8855

byty@d-y.sk

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold