Developerský projekt - BÝVANIE<BR>SVORNOSTI

BÝVANIE
SVORNOSTI

BÝVANIE<BR>SVORNOSTI

Okolie
Projekt je citlivo zapracovaný do okolitej zástavby rodinných domov a jeho umiestnenie poskytuje obyvateľom možnosť dostať sa do 3 minút pešo po Orechovej ulici do centra Podunajských Biskupíc, k zastávke MHD, nemocnici, či najbližšiemu obchodu.
 


O projekte
Polyfunkčný dom pozostáva z 31 bytov, 3 apartmánov a 4 nebytových priestorov. Okrem praktického dispozičného riešenia interiéru má každý byt priestranný balkón či terasu. Moderná stavba s nadčasovým architektonickým riešením ponúka nadštandardné prvky s dôrazom na praktické využitie priestoru a pohodlie jej obyvateľov.
 


Súčasťou bytového domu je 18 vnútorných parkovacích miest, ktoré zabezpečujú komfortné riešenie z auta „suchou nohou“ priamo do svojho bytu. Pre ďalšie potreby majiteľov bytov je vytvorených 44 vonkajších parkovacích miest. Okrem toho je možné ku každému bytu dokúpiť pivničný priestor.
 


Pre rodiny
Projekt bytového domu je vypracovaný s dôrazom na rodinné a spoločenské zázemie, ktoré bude vytvorené v okolí domu. Nebude chýbať detské ihrisko a množstvo zelene.
 


Pre prírodu
K celkovému ekologickému akcentu, ktorý je pre nás pri realizácii projektu veľmi dôležitý, dopomáha aj využívanie fotovoltaických panelov, energetický certifikát stavby A0, ako aj „zelená strecha“, či možnosť nabíjania elektromobilov. Tieto prvky projektu podčiarkujú nielen jeho ekologickú víziu, ale veľkou mierou prispievajú aj k šetreniu nákladov budúcich majiteľov.
 

Plánované ukončenie stavby September 2024.

Pre viac informácií o projekte klikajte sem.

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold