Developerský projekt - PRIEKOPSKÝ SAD

PRIEKOPSKÝ SAD

PRIEKOPSKÝ SAD

RIEKOPSKÝ SAD - mestské rodinné domy v záhradách

 
Priekopský sad je nový komorný rezidenčný projekt v mestskej časti Martin - Priekopa, ktorý je jedinečný svojím celkovým charakterom, modernou architektúrou a veľmi dobrou dostupnosťou do centra Martina.

Projekt tvorí celkovo 5 dvojpodlažných radových rodinných domov v kompaktnom urbanistickom celku, jednotnom architektonickom štýle a vo výbornom stavebnom štandarde. Každý jeden rodinný dom je navrhnutý tak, aby dôsledne spĺňal kritéria na pokojné a bezpečné bývanie. Všetky obytné miestnosti sú napríklad orientované výlučne iba do západných záhrad, ktoré bezprostredne susedia s ďalšími záhradami, na ktorých sa nachádza krásna vzrastlá zeleň. Vaše deti teda môžete nechať bezpečne sa hrať na dvoroch, zatiaľ čo vy si budete grilovať, rozprávať sa s priateľmi alebo len tak oddychovať na súkromnej terase a tešiť sa z nového bývania.

Pri koncipovaní dispozícií domov sme sa vzhľadom na blízkosť záhrad už od začiatku snažili o maximálne prepojenie interiéru s vonkajším prostredím. Preto sú napríklad na južnej a západnej fasáde v rámci 1.NP navrhnuté veľkorysé francúzske zasklené steny s nulovým parapetom a výškou až 2,4 m, prípadne na 2.NP sú navrhnuté okná so zníženým parapetom. Vďaka tomuto riešeniu sa dosiahne hlboké presvetlenie obytných miestností a lepší kontakt s exteriérom. V každom dome sa takisto okrem terasy na teréne nachádza aj terasa na streche 1. NP, ktorá je prístupná z obytnej miestnosti a rozširuje možnosti užívania si pobytu vonku. Zásadným benefitom projektu sú takisto komfortné, temperované garáže, každá pre 2 osobné automobily, čo je pri radových domoch skôr ojedinelým riešením.

Budeme radi, ak si vyberiete bývanie v projekte Priekopský sad, ku ktorému už od prvých škíc pristupujeme s radosťou, citom pre dizajn a ambíciou vytvoriť v Martine - Priekope trochu „iný“ projekt.
Viac informácií o projekte sa dozviete na stránke PRIEKOPSKÝ SAD


PREDAJ DOMOV
Ing. Peter Beneš
0905 265 892
mpj@mpjgroup.sk
MPJ group s.r.o.
Priekopská 74, Martin - Priekopa
036 08 Martin
mpj@mpjgroup.sk


 

Máte záujem?

Napíšte nám

Gepard Gold