Mgr. Ján Humeník

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Tel: +421 915 355 640
Mobil: +421 917 153 411

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


Hypotekárnym úverom sa venujem nepretržite od roku 2011 a sú pre mňa už viac záľubou ako prácou. Ako hypotekárny špecialista som pôsobil v dvoch najväčších bankách, v praxi mám za sebou niekoľko stoviek úspešne vyriešených prípadov. Proces vybavenia hypotéky teda poznám dokonale z pozície pracovníka banky, ale taktiež aj z vlastnej pozície žiadateľa o úver.

Výber tej najlepšej a najlacnejšej hypotéky a samotné schválenie žiadosti o úver býva náročné a častokrát aj komplikované, preto je mojou hlavnou prioritou previesť Vás týmto procesom čo najjednoduchšie a najefektívnejšie, pričom kladiem dôraz na úsporu financií a času, tak aby výsledkom bol spokojný klient.

Barbora Kiselová - štvrtok, 07. september 2017

Ďakujem pánovi Humeníkovi za rýchle vybavenie môjho hypotekárneho úveru. Veľmi oceňujem jeho trpezlivosť odpovedať na všetky moje otázky ohľadom hypotéky. Jeho prístup bol naozaj veľmi milý, profesionálny a ústretový. Ako hypotekárneho špecialistu ho určite vrelo odporúčam.

Mgr. Ján Humeník

Čeriová Mária - štvrtok, 29. jún 2017

Ďakujem za promptné riešenie všetkých požiadavok. Veľmi by som chcela pozdvihnúť komunikáciu, či už prostredníctvom mailov alebo telefonicky, čím sme si navzájom ušetrili mnoho času a rýchlosť vo vybavovaní hypotéky a všetkého ostatného s ňou súvisiaceho. Veľká vďaka, veľmi odporúčam pána Humeníka. M.

Mgr. Ján Humeník

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Ján Humeník

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.