Profil: Martin Mogiš - Profil makléra

Mgr. Martin Mogiš

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • martin.mogis@gepardfinance.sk
 • +421 903 507 368
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Plánovaniu financovania bývania sa venujem posledných 10 rokov svojho profesijného života. Dôležitá je príprava, realizácia a následný dlhodobý servis. To sú tri kroky, ktoré sú určite nevyhnutné k tomu, aby spomínané financovanie bolo, čo najvýhodnejšie. Do tohto receptu som pridal ešte charakter, srdce, lásku k práci, pokoj a schopnosť objasniť zložité veci jednoduchým spôsobom. A takto som si vybudoval dôveru u svojich klientov a obchodných partnerov.

12
Rokov praxe
229
klientov
7
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Martin B. 19-02-2022

  Na p. Mogiša sme dostali pozitívnu referenciu a môžem len potvrdiť. O profesionalite a skúsenostiach sa nemusíme ani baviť. Čo si však ja najviac cením je jeho spôsob komunikácie: Vynikajúca schopnosť vysvetľovať, vždy ochotný zodpovedať otázky, vždy dáva klientom na výber viacero alternatív. Super! Nie často píšem hodnotenia, ale tu som spravil výnimku. Jednoznačne odporúčam!

 2. Hana Vanekova 19-07-2021

  Pan Mogis bol pri vybavovani nasej hypoteky velmi profesionalny. Komunikoval zrozumitelne, na spravy ci otazky odpovedal velmi rychlo a bol mily a trpezlivy. Dobre nam poradil a pomohol nam zabezpecit uver podla nasich predstav. Vrelo odporucam!

 3. Peter Šedivý 08-07-2021

  S pánom Mogišom sme riešili hypotéku na kúpu bytu a určite by som sa na neho obrátil opäť. Od prvého telefonátu mi veľmi sadol jeho prístup a komunikácia. Celá spolupráca bola veľmi profesionálna, ale zároveň ľudská a pre ľudí, ktorí neriešia hypotéku každý deň, aj pochopiteľná. Pomohol nám nájsť najlepšie riešenie, previedol nás celým procesom a viem, že sa na neho môžem kedykoľvek v budúcnosti obrátiť (napríklad pri refinancovaní úveru). Spoluprácu s pánom Mogišom, môžem rozhodne doporučiť.

 4. Michal Bažík 15-06-2021

  Chcel by som vyjadriť veľkú spokojnosť s prácou pána Mogiša. Po jednom telefonáte presne vedel, čo urobiť, povedal reálne možnosti, ktoré sa oplatí skúsiť a všetky kroky objasnil. Vždy promptne reagoval a pomohol vyriešiť aj vzniknutú neštandardnú situáciu, ktorá bola prakticky neriešiteľná k mojej spokojnosti. Služby pána Mogiša môžem len odporúčať.

 5. Lukas Vidlicka 14-01-2021

  S pánom Mogišom som riešil dve hypoteky, a vždy som bol veľmi spokojný s dosiahnutým výsledkom dojednanej hypotéky. Výrazne mi pomohol, keďže som časovo zaneprázdnený, a mohol som sa venovať pre mňa dôležitým veciam. A nielen to, často prišiel s nápadmi ako riešiť vzniknutú situáciu pri jednaní s jednotlivými bankami, na ktoré by som nemal šancu prísť. Čo je bezpochyby výsledkom jeho dlhoročnej praxe, ale určite aj toho, že ho táto práca baví, čo sa tiež prejavuje na jeho proaktívnom prístupu ku klientovi.

 6. Martin Sochuliak 01-01-2021

  Na práci pána Mogiša si najviac cením jeho prístup a komunikáciu. Človek nemá pocit, že sa baví iba s ďalším človekom z hypo prostredia, ale skôr s rodinným známym, ktorý sa vyzná a vie dobre poradiť. Tým, že pozná trh nám ušetril kopec času a tak namiesto obchádzania bánk a hľadania najlepšej ponuky sme sa mohli pri stavbe domu sústrediť na dôležitejšie veci..

 7. Ľubomír Lackovič 22-12-2020

  S pánom Mogišom sme riešili už 2 hypo, v oboch prípadoch k maximálnej spokojnosti. Pri výbere banky sa odzrkadlili jeho dlhoročné skúsenosti v oblasti a sme si tak istí, že sme získali najlepšie možné ponuky. Vždy promptne reagoval na vzniknuté problémy a s obrovským nasadením ich hneď riešil. Taktiež oceňujem jeho profesionálny a zároveň priateľský prístup. Pán Mogiš si získal našu dôveru a môžeme spoluprácu s ním len odporučiť. Ďakujeme!





Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.