Profil: Mariana Flickingerová - Profil makléra

Mgr. Mariana Flickingerová

Gepard finance
„Dovoľ vyniknúť ostatným a úspech sa dostaví.“

V z d e l a n i e

 •  Univerzita J.A.Komenského v Prahe / odbor masmediálna komunikácia
 • BVŠP v Bratislave / odbor marketingová komunikácia 

P r a c o v n é  s k ú s e n o s t i 

 • Nationale Nederlanden a.s. / riaditeľ pobočky
 • Allianz – Slovenská poisťovňa,a.s.  / riaditeľ pobočky
 • Mirabell Realitná kancelária / finančný a realitný maklér

O m n e

Život mi priniesol do cesty veľa prekážok a výziev, ktoré na začiatku vyzerali neprekonateľne, avšak môj pozitívny prístup mi pomohol k úspešnému riešeniu.  Verím, že všetko dobre dopadne a preto svoju energiu využívam v prospech seba a iných. Počas mojej kariéry som najviac času strávila v poisťovníctve a v investíciách. Za môj najväčší úspech považujem ocenenie Top director of central Europe /Hungary, ktoré som získala v Nationale Nederlanden a.s. za excelentný výkon v investíciách mojej pobočky. Toto ocenenie by som samozrejme nezískala bez môjmu úžasného tímu 110 ľudí, ktorých som v tom čase riadila. Riadim sa heslom „dovoľ vyniknúť ostatným a úspech sa dostaví“. Od roku 2009 som k svojej špecializácii pribrala aj výzvu v podobe hypotekárny úverov. Spoluprácu s Gepard Finance v jednej z najvýznamnejších hypotekárnych firiem na Slovensku som prijala v roku 2012, pretože je pre mňa dôležité mať silného partnera, jednoduchý a spoľahlivý systém a ak je to potrebné aj pomocnú ruku pri hľadaní riešení pre klienta.  Mojou aktuálnou špecializáciou je previesť klienta od zistenia možností úverovania, cez nájdenie vhodnej nehnuteľnosti, vybavenia poistenia až po odovzdanie kľúčov k novému bývaniu. Je to obohacujúca práca a k svojim klientom pristupujem niekedy až s materinskou láskou. A možno práve to je čaro môjho úspechu.

V súkromí sa rada obklopujem mojou početnou rodinou a priateľmi. Podporujem charitu OZ Orin Panacea, snažím sa ľuďom rozdávať radosť a lásku. Venujem sa tomu, čo ma skutočne baví, dáva mi to energiu a deň je hneď krajší.

Rada pozorujem ľudí okolo seba, milujem psychológiu, vzdelávam sa a učím novým veciam. Viem, že iba kvalitnými informáciami rozvíjam svoju osobnosť a profesionalitu, čo sa odráža v mojej práci. 

/////////////////

Vyriešim pre Vás s úsmevom všetky Vaše požiadavky ohľadne realít, som odborníčka na výstavbu rodinných domov, prenájmy a property services. 
Pomôžem Vám s financovaním kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky, úverov na dofinancovanie a toto všetko pre Vás zabezpečím poistením. 

Obráťte sa na mňa, budem sa tešiť na spoluprácu.

  
 

 

 

 

13
Rokov praxe
416
klientov
16
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Lucia 27-07-2022

  P. Flickingerovú som oslovila na základe odporúčania a lepšie som urobiť nemohla. Jednanie bolo profesionálne a súčasne priateľské, vysoko odborné a rýchle. Všetko bolo riadne komunikované a vysvetlené. Veci boli dotiahnuté do úspešného konca. So spoluprácou s ňou som veľmi spokojná. Rozhodne odporúčam.

 2. Vladimira Kubincova 13-10-2021

  Pani Flickingerova, ako vzdy dotiahla veci do konca s uspechom. Perfektna komunikacia, 100% korektnost a spolahlivost. Viac krat sme s nou spolupracovali, a aj teraz nam nasla a odporucila najvyhodnejsie riesenie, samozrejme, co slubila to aj urobila. Velka spokojnost z nasej strany. Dakujeme velmi pekne:)

 3. Laura P. 04-04-2021

  Profesionálny, odborný a zároveň ľudský prístup. Všetko nám bolo zrozumiteľne vysvetlené a prebehlo bezproblémovo a rýchlo. Určite odporúčame.

 4. Milan 14-01-2021

  Maximalna spokojnost, ustretove a profesionalne jednanie

 5. Milan 14-01-2021

  Maximalna spokojnost, ustretove a profesionalne jednanie.

 6. Eva Cajchanová 13-01-2021

  Dobrý deň, s p. Flickingerovou mám v oblasti úverov, t.j. poradenstva, vybavenia potrebných náležitostí s jednotlivými úradmi a inštitúciami veľmi dobré skúsenosti. Vždy je veľmi ochotná a ústretová. Ďakujem ... Pekný deň Cajchanová

 7. Eva Cajchanová 13-01-2021

  Dobrý deň, s p. Flickingerovou mám v oblasti úverov, t.j. poradenstva, vybavenia potrebných náležitostí s jednotlivými úradmi a inštitúciami veľmi dobré skúsenosti. Vždy je veľmi ochotná a ústretová. Ďakujem ... Pekný deň Cajchanová

 8. Martin 07-12-2020

  Pani Flickingerová je skúsený profesionál. Najcennejšia vlastnosť, ktorú by som vyzdvihol je to, že keď sa s ňou na niečom dohodnete, tak to aj platí. Ďakujem za pomoc, odbornosť a ľudskosť.

 9. Viki 05-12-2020

  S pani Flickingerovou mám vynikajúce skúsenosti a to hneď v niekoľkých oblastiach obchodu s nehnuteľnosťami. Keď som kupoval nehnuteľnosti, tak som sa na ňu mohol spoľahnúť so 100% istotou, že všetko vybaví. Hneď po tom ako vybavila v banke hypotéku za extrémnych podmienok, ktoré som si ako klient vymyslel, našla mi nehnuteľnosti presne podľa mojich prianí a biznis prebehol s takou Grafiku, že som sa nestačil diviť. V prípade prenájmu nehnuteľnosti som sa na ňu obrátil znova, a úspech sa zopakoval. Pri predaji nehnuteľností boli výsledky neprekonateľné. Moje skúsenosti s pani Marianou sú 100 bodové a preto vyhľadám vždy jej osobu a viem, že biznis je zaručený ak nie úplne podľa mojich želaní, tak preto, že plnila sny, ktoré som si netrúfal vysloviť. Touto cestou chcem vyjadriť VEĽKÉ ĎAKUJEM pani Flickingerovej a RK a preto opakovane odporúčam všetkým obrátiť sa na pani Marianu, jej meno je zárukou úspechu a spokojnosti klienta v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami.

 10. Vladimira 04-12-2020

  Maximalna spokojnost so vsetkymi sluzbami a poradenstvom. Pani Flickingerova dotiahne veci do konca. Je odbornik a profesional so skusenostami. Je to vidno na jej vysledkoch, pristupe, spravani. Vzdy urobi vsetko co je v jej silach k spokojnosti zakaznika. S pani Flickingerovou uz mame viac skusenosti a neviem si predstavit nikoho ineho komu mozem doverovat tak ako jej.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.