Profil: Iveta Popovičová Šišková - Profil makléra

Iveta Popovičová Šišková

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V oblasti úverov a poistenia pracujem viac ako 15 rokov. Väčšinu služieb naša spoločnosť poskytuje klientom prichádzajúcim na odporučenie od svojich spokojných známych, spolupracujúcich realitných spoločností, a samozrejme, vracajúcim sa dlhodobým klientom, či už fyzickým osobám alebo menším spoločnostiam. Špecifickou skupinou sú zahraniční klienti - pracujúci dlhodobo na Slovensku alebo takí, ktorí do nehnuteľnosti na Slovensku len investovali. Už viac ako desať rokov som im nápomocná pri vybavovaní hypoték ako aj pri akejkoľvek komunikácii s bankami a poisťovňami.

Dôvodov pre využitie mojich služieb je hneď niekoľko, medzi nimi najmä:

 • Úspora finančná – je zrejmé, že prvá ponuka z banky, v ktorej majú klienti svoje bežné účty, nemusí byť tá najvýhodnejšia. Rozdiely v úrokových sadzbách jednotlivých bánk, alebo v podmienkach, ktoré banky ponúknu konkrétnemu klientovi, sa môžu v extrémnych prípadoch šplhať až do rozdielov vo výške stoviek EUR.
 • Úspora časová - získať ponuky z viacerých bánk a pripraviť požadované podklady stojí energiu a čas. Výberom banky sa však všetko nekončí. V prípadoch kúpy nehnuteľnosti na úver. alebo vyplácanie úveru iným úverom apod. sa klienti dostávajú do zložitých situácií. v ktorých je dobré nechať si poradiť a ušetriť čas. nervy a neraz aj peniaze.
 • Vyhnutie sa zbytočným problémom – v mnohých prípadoch je neinformovaný klient závislý od informácií druhých strán – realitných kancelárií. bánk. známych. kolegov. apod. Tieto sú často zmätočné a protichodné. Rozhodnutia na ich základe môžu spôsobiť často komplikácie. ktorým sa dá vyhnúť správnym postupom alebo načasovaním jednotlivých krokov. 

Sme partnerom 12 bánk. Nie sme tak motivovaní odmenou jednej – dvoch preferovaných inštitúcií. ale vieme odporučiť riešenie najvhodnejšie pre nášho klienta. Samozrejmosťou je následný servis. či už pri výročí fixácie úrokovej sadzby. pri predaji nehnuteľnosti a s tým spojeným predčasným  vyplatením  úveru.  pri realizovaní mimoriadnej splátky úveru. zmenách životnej situácie klienta alebo zmenených podmienkach na trhu.

Okrem vybavenia úveru ako jedna z mála pobočiek spoločnosti GEPARD vieme zabezpečiť pre klienta poistenie neživotné i životné. Priamo na našej pobočke vieme na počkanie vinkulovať poistenie nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu úveru.

Ak sa rozhodnete využiť naše služby. radi Vás privítame v našich priestoroch vedľa Baumaxu na Bajkalskej ulici v budove centrály spoločnosti Bond Reality. Ak ste ešte nenašli Vašu vysnívanú nehnuteľnosť. tím profesionálov na realitnom trhu  Bond Reality Vám s hľadaním ochotne pomôže. Príjemným bonusom je výborná dostupnosť v širšom centre. bezproblémové parkovanie a dobrá káva. pri ktorej môžeme prebrať Vaše potreby. Teším sa na stretnutie s Vami.

17
Rokov praxe
433
klientov
28
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Kvetoslava Dugasova 27-01-2022

  S pani Popovicovou uz spolupracujem par rokov, co sa tyka poisteni, hypotekanych uverov, refinancu. S jej preciznou pracou, proaktivnym pristupom, zaujmom o klienta a hladani najlepsich rieseni som bola vzdy nadmieru spokojna.

 2. Michal Moravcik 24-01-2022

  Z mojej strany bolo pozadovane skutocne minimum usilia. Neverim ze by som lepsie podmienky ziskal sam pobehovanim po bankach, akurat by som stratil vela nervov a casu.

 3. Martin Auxt 04-12-2021

  Vynikajuca spolupraca uz vyse 15 rokov (som sukromna osoba - bezny zamestnanec). Za spominane obdobie nacerpane 4 hypoteky (refinanc) a riesenie roznych poisteni a prepoisteni. Vzdy ochota pomoct, velka vyhoda aj pri komunikacii s instituciami, bankami a celkovo pri roznom vybavovani. Rad sa vraciam, ked potrebujem riesit financie.

 4. Katarina ziakova 01-12-2021

  Najlepsi maklér akého mozete nájsť! Spolupracujeme 6 rokov a sme viac než spokojní!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.