Iveta Popovičová Šišková

manažér | hypotekárny špecialista
Mlynské Nivy 58,
budova BOND Reality
821 05 Bratislava
Mobil: +421 948 440 289

V oblasti úverov a poistenia pracujem jedenásty rok. Väčšinu služieb naša spoločnosť poskytuje klientom prichádzajúcim na odporučenie od svojich spokojných známych, spolupracujúcich realitných spoločností, a samozrejme, vracajúcim sa dlhodobým klientom, či už fyzickým osobám alebo menším spoločnostiam. Špecifickou skupinou sú zahraniční klienti - pracujúci dlhodobo na Slovensku alebo takí, ktorí do nehnuteľnosti na Slovensku len investovali. Už viac ako desať rokov som im nápomocná pri vybavovaní hypoték ako aj pri akejkoľvek komunikácii s bankami a poisťovňami.


Dôvodov pre využitie mojich služieb je hneď niekoľko, medzi nimi najmä:

  • Úspora finančná – je zrejmé, že prvá ponuka z banky, v ktorej majú klienti svoje bežné účty, nemusí byť tá najvýhodnejšia. Rozdiely v úrokových sadzbách jednotlivých bánk, alebo v podmienkach, ktoré banky ponúknu konkrétnemu klientovi, sa môžu v extrémnych prípadoch šplhať až do rozdielov vo výške stoviek EUR.
  • Úspora časová - získať ponuky z viacerých bánk a pripraviť požadované podklady stojí energiu a čas. Výberom banky sa však všetko nekončí. V prípadoch kúpy nehnuteľnosti na úver, alebo vyplácanie úveru iným úverom apod. sa klienti dostávajú do zložitých situácií, v ktorých je dobré nechať si poradiť a ušetriť čas, nervy a neraz aj peniaze.
  • Vyhnutie sa zbytočným problémom – v mnohých prípadoch je neinformovaný klient závislý od informácií druhých strán – realitných kancelárií, bánk, známych, kolegov, apod. Tieto sú často zmätočné a protichodné. Rozhodnutia na ich základe môžu spôsobiť často komplikácie, ktorým sa dá vyhnúť správnym postupom alebo načasovaním jednotlivých krokov. 

Sme partnerom 12 bánk. Nie sme tak motivovaní odmenou jednej – dvoch preferovaných inštitúcií, ale vieme odporučiť riešenie najvhodnejšie pre nášho klienta. Samozrejmosťou je následný servis, či už pri výročí fixácie úrokovej sadzby, pri predaji nehnuteľnosti a s tým spojeným predčasným  vyplatením  úveru,  pri realizovaní mimoriadnej splátky úveru, zmenách životnej situácie klienta alebo zmenených podmienkach na trhu.

Okrem vybavenia úveru ako jedna z mála pobočiek spoločnosti GEPARD vieme zabezpečiť pre klienta poistenie neživotné i životné. Priamo na našej pobočke vieme na počkanie vinkulovať poistenie nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu úveru.

Ak sa rozhodnete využiť naše služby, radi Vás privítame v našich priestoroch vedľa Baumaxu na Bajkalskej ulici v budove centrály spoločnosti Bond Reality. Ak ste ešte nenašli Vašu vysnívanú nehnuteľnosť, tím profesionálov na realitnom trhu  Bond Reality Vám s hľadaním ochotne pomôže. Príjemným bonusom je výborná dostupnosť v širšom centre, bezproblémové parkovanie a dobrá káva, pri ktorej môžeme prebrať Vaše potreby. Teším sa na stretnutie s Vami.Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Iveta Popovičová Šišková

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.