Profil: Igor Tonhäuser - Profil makléra

Igor Tonhäuser

Gepard finance
„Dokonalá spolupráca je vtedy, keď sú spokojné obe strany“

Ako hypotekárny špecialista pracujem od roku 2016 a prácu v Geparde som si vybral preto, lebo je to spoločnosť, ktorej záleží na mne a robí všetko preto, aby som prácu hypotekárneho špecialistu mohol vykonávať pohodlne a v neposlednom rade mi poskytuje dostatok informácii z diania na hypotekárnom trhu. Tým môžem klientovi odovzdať to najlepšie riešenie na realizáciu jeho potrieb. Vážim si každého klienta a pristupujem k nemu tak, aby som mu na konci všetkého mohol podať ruku a s istotou povedať, že to nie je pre mňa iba ďalšia čiarka do zoznamu hypoték. Preto riešim každú hypotéku, tak akoby som ju robil pre seba. Držím sa hesla, že vždy existuje riešenie. Nechajte starosti s vybavením hypotéky na mňa a môžete z pohodlia domova sledovať ako sa plní Váš sen...

7
Rokov praxe
483
klientov
29
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Filip 02-11-2022

  Profesionalita. Precíznosť. Ľudský prístup. Človek na správnom mieste. Ďakujem za pomoc pri komplexnom vybavení Hypotekárneho Úveru. S radosťou sa na Vás p. Tonhauser obrátim aj v budúcnosti.

 2. Martina K. 13-10-2022

  Veľká spokojnosť, odporúčam a ďakujem.

 3. Samuel Kyška 01-09-2022

  Veľká spokojnosť! Doporučujem.

 4. Gubová 07-06-2022

  S pánom Tonhauserom sme boli veľmi spokojní, je ústretový, upozornil nás na všetky skutočnosti, ktoré by sa mohli skomplikovať. Riešil komplikácie s bankou, ktoré boli spôsobené zo strany banky. Ako makléra doporučujem.

 5. Ingrid 04-05-2022

  Super prístup veľmi ochotný odporúčam perfektný človek

 6. Peter Fiala 04-04-2022

  Najlepší maklér ohľadom refinacu a hypotéky ,vrelo odporúčam skvelá komunikácia

 7. Dušan 02-04-2022

  Na vysokej odbornej úrovni aj s vystupovaním voči klientovi.

 8. Ján Tekáč 01-03-2022

  Určite odporúčam,šikovný a milý človek,ktorý vie dobre poradiť,veľká spokojnosť,ďakujem

 9. Patrik Szeleš 08-02-2022

  S pánom Tonhauserom som bol nad mieru spokojný. Pomohol mi hned viac krát aj čo sa týka hypoteky ale aj refinancovania. Velká ochota s jeho strany a ludský prístup. Určite všetkym odporúčam je to mladý zdatný šikovný špecialista. Počítam s pánom tonhauserom aj do budúcna. BigUp :))

 10. Ján B. 03-02-2022

  Maximálne seriózny a profesionálny prístup k práci pri plnom zachovaní ľudskosti. Spolupráca či v osobnom styku alebo telefonický skvelá, ochotný a zodpovedný človek. Určite p. Tonhäusera odporúčam a sám viem, na koho sa obrátim v otázke financií.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.