Profil: Dominika Shataginová - Profil makléra

Mgr. Dominika Shataginová

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

S hypotékami pracujem od roku 2009 ešte ako obchodník v bankovom sektore. Od roku 2014 pracujem ako hypotekárny špecialista Gepard Finance v spolupráci so všetkými bankami. Pracujem na základe Vašich individuálnych potrieb, vyberám najlepšie riešenie s ohľadom na Vašu situáciu. Rada Vám pomôžem a odbremením Vás od časovo zdĺhavých vybavovaní na katastri, s poistením nehnuteľnosti, vinkuláciou či odporučením na právnu kanceláriu. Moje pole pôsobnosti je predovšetkým bratislavský a nitriansky región.

Ako podriadený finančný agent som za rok 2013 bola ocenená Unicredit Bank za obchodníka roka v predaji hypotekárnych úverov.

Ponúkam Vám komplexné riešenia v oblasti hypotekárnych úverov počas celej doby trvania úveru (zmeny v úverovom vzťahu k banke, mimoriadne splátky, predčasné splatenia, vypustenie spoludlžníka atď.) Zabezpečím pre Vás rokovanie s bankou o lepších podmienkach na existujúcej hypotéke podľa Vašich požiadaviek.

12
Rokov praxe
135
klientov
13
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Branislav Seman 06-06-2019

  Profesionalny pristup, komunikacia.

 2. Soňa Radošovská 16-04-2019

  Spôsob práce pani Shataginovej je maximálne proklientský. Pracuje v duchu hesla: nemožné na počkanie a zázraky do troch dní. Svojej práci rozumie a je hodna označenia: hypotekárny špecialista.

 3. Veronika Radošovská 12-04-2019

  Dominika je cieľavedomá, zbehlá vo svojom obore, má prehľad o trhu, ponukách a možnostiach a vždy vyberie produkt, ktorý najlepšie pasuje danému klientovi. Moja skúsenosť je pozitívna či už sa jednalo o poradenstvo, vybavovania náležitosti či výber vhodnej hypotéky. Neviem si predstaviť riešiť finančné záležitosti s iným človekom.

 4. Miloš Doskočil 12-04-2019

  Obrovská profesionalita v kombinácii s ľudským prístupom vystihuje spôsob práce pani Shataginovej. Vždy ochotná pomôcť a nájsť vhodné riešenie. Odporúčame každému.

 5. Zuzana Radošovská 11-04-2019

  Dominiku vrelo odporucame kazdemu, kto chce mat bez nervov vybaveny uver a s najlepsimi urokmi. Nam robila uz viac uverov a vzdy to bolo nad nase ocakavania. Vybehala za nas vsetko, aby sme sa mohli co najskor stahovat. Otravovalo nas uz vela financnych poradcov ktori sa tvarili ze vsetko vedia vybavit. Ale az ked sme riesili s pani Shataginovou, videli sme odbornika s bohatymi skusenostami a chutou maximalne pomoct. Ona hlada moznosti ako sa to da, a to sa len tak nevidi.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.