Profil: Dana Pištová - Profil makléra

Dana Pištová

Gepard finance
Nájdem Vám najlepšiu hypotéku

Vo finančnom sektore pracujem od roku 1991. Robila som riaditeľku viacerých bankových pobočiek. Mám bohaté skúsenosti s poskytovaním hypotekárnych, spotrebných aj podnikateľských úverov, dokonca som mala najvyššiu schvaľovaciu právomoc  pre hypotekárne úvery v rámci retailovej siete takže viem akou optikou  úvery posudzujú schvaľovatelia. Mám skúsenosť spolupráce pri poskytovaní hypotekárnych úverov medzi bankou a developermi . Organizovanie školení a stretnutí s obchodnými partnermi mi umožnilo vytvoriť  bohaté kontakty  v bankovom sektore i v developerských projektoch.


Hypotéky boli vždy mojou srdcovou záležitosťou a vďaka mojim rôznorodým skúsenostiam a dlhoročnej  praxi s financovaním bývania Vám môžem ponúknuť kvalitné hypotekárne poradenstvo,  vypracovať pre Vás najvýhodnejšiu ponuku v závislosti od Vašich potrieb a starať sa o zachovanie najlepších podmienok počas celej životnosti Vašej hypotéky.

Za moje poradenstvo nič neplatíte, som odmeňovaná bankou. 

 

Teším sa na spoluprácu
.

 

31
Rokov praxe
80
klientov
10
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Ľubomír Müller 25-06-2022

  Profesionálny prístup, rýchle vybavenie, skvelá spolupráca. Môžem iba odporučiť.

 2. Andrej Turňa 02-06-2022

  Bol som maximalne spokojny so spoluprácou,

 3. Katarína Ďuračková 01-06-2022

  Pani Pištová nám opätovne nesmierne pomohla, tento krát s refinancovaním hypotéky vďaka čomu máme aktuálne najvýhodnejšie podmienky. Ďakujeme.

 4. Peter 04-04-2022

  Super, rychla, profesionalna, ochotna.

 5. Ivana Kratka 22-03-2022

  Asertivny pristup, krasne oblecena a velmi profesionalna dama, dakujem za prijemny zazitok a vyborne odvedenu pracu.

 6. Ladislav Nagy 03-12-2021

  Veľmi ústretová a nápomocná pani makléra. Vrelo odporúčam s ňou riešiť hypotéku, úver či refinancovanie.

 7. Richard 20-08-2021

  Sme vysoko spokojní so spoluprácou s p. Pištovou. Spolupráca prebiehala rýchlo a bezproblémovo. Väčšinu vecí sme s ňou vyriešili z domu cez telefón, prípadne e-mail. P. Pištová nás ničím zbytočne nezaťažovala. Úplne vyhovela naším požiadavkám a zjednodušila nám celý proces vybavovania hypotekárneho úveru. Preto ju určite odporúčame a budeme s ňou spolupracovať aj v budúcnosti.

 8. Peter Kuruc 27-04-2021

  Pani Danu Pištovú vrelo odporúčam. Poskytla informácie pri výbere banky, rôzne úrokové sadzby, ale nakoľko som bol už dávnejšie rozhodnutý refinancovať hypotéku v konkrétnej banke tak výber bol jasný. Keď som mal otázky ohľadom hocičoho, vždy bola prítomná na telefóne. Vybavila všetko potrebné od banky až po kataster, čo jej so srdca ďakujem. Istotne v budúcnu jej služby využijem

 9. Katarína Ďuračková 26-01-2021

  Pani Dana Pištová môjmu partnerovi a mne poradila v prvom rade s výberom banky, ktorá nám poskytne aktuálne najlepšie podmienky pre poskytnutie hypotéky. Pani Pištová nás nielen preorientovala na úplne inú možnosť, o ktorej sme ani netušili, ale aj zároveň našla riešenia pre našu špecifickú rodinnú a pracovnú situáciu. Bola veľmi ochotná, či už ráno alebo aj neskoro večer, vždy keď sme mali otázky. Sprostredkovala nám všetky potrebné stretnutia a bola na ich aj prítomná. Tiež nám sprostredkovala všetky potrebné kontakty a vybavila za nás všetky administratívne úkony. S partnerom vrelo odporúčame jej služby, nakoľko sa jedná o veľmi kompetentnú, milú a ochotnú osobu. Ešte raz ďakujeme.

 10. Andrea Gavorníková 26-01-2021

  Riešenie hypotekárneho úveru je veľký krok, preto som si dovolila sa obrátiť na pani Ing. Danku Pištovú na základe výborných referencií. Bola som milo prekvapená ako hladko a rýchlo vyriešila môj problém s dofinancovaním úveru. Ani som sa nenazdala a všetko bolo za krátku dobu vyriešené! Najvýhodnejší úrok, výborná výška splátok, kontrola mojich zmlúv, vybavenie znaleckého posudku. Všetko rýchlo, spoľahlivo, bez komplikácií! Pani Danke veľmi pekne ďakujem aj za výbornú, zrozumiteľnú komunikáciu a trpezlivosť, vzhľadom k tomu, že v tejto oblasti som úplný laik. Ďakujem a vrelo odporúčam!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.