Profil: Branislav Hronský - Profil makléra

Branislav Hronský

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

 

 

16
Rokov praxe
390
klientov
9
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Lucia L. 05-01-2022

  Pána Hronského môzem len odporučiť. Je mimoriadne ochotný, profesionálny, fundovaný vo svojom odbore a aj rýchly a flexibilný.

 2. Maroš M. 27-12-2021

  S pánom Hronským som riešil hypotéku a bol som maximálne spokojný. Dostal som absolútne profesionálny a plnohodnotný servis. Určite odporúčam spoluprácu s pánom Hronským. Hlavne pre ľudí, ktorí sú zaneprázdnení a nemajú časový priestor zisťovať a študovať kopu materiálov od viacerých bankových inštitúcií.

 3. Nadiia V 26-05-2021

  Dobrý deň, chcem napísať recenziou na pána Hronskeho ktorý má viedol z vybavovaním hipoteky! Je to veľmi empaticky profesionál , ktorí vie čo robí a je do podrobná precízny. Počula som o jeho práci od známych ktoré vybavovali tak isto úver na dom , a boli veľmi spokojne). Tak som sa rozhodla že aj ja sa odhodlať na pôžičku bytu keď že známi sú spokojne.Teda môžem povedať že okrem podpisov som ne robila nič , keď že mám aj zamestnanie a vôbec ne mám čas a nervy na vybavovanie po úradoch , tak prešiel mesiac z momentu čo som zvolila byt a dostala SIM kľúč . Jednanie a prístup určite je empaticky a individuálny , urcite odporúčam pána Hronskeho ako finančného poradcu ! Dakujem za možnosť, s pomoc bývať vo vlastnom byte!Urcite pokračujeme v spolupráci keď to budem potrebovať !)

 4. LuciaG 04-06-2020

  S panom Hronskym sme boli s manzelom velmi spokojni, co sa tyka komunikacie, organizacie vsetkeho v ramci vybavenia uveru ci uz aktualneho alebo predchadzajuceho, mozeme ho len odporucit! Dakujeme za pomoc a vela uspechov do buducna!

 5. Pleshanová Ekatrrina 15-11-2019

  Super pomoc s vybavovaním refinancovania hypotéky!

 6. Filip Bednárik 25-02-2019

  Pána Hronského poznám ešte z čias, kedy som riešil prvú hypotéku. pričom bol to práve on, ktorý ju zo strany bankovej inštitúcie riešil. Už vtedy mi bol veľmi sympatický jeho profesionálny prístup, odborné znalosti a v neposlednom rade pozitívny kontakt s realitou. Následne mi pomáhal takmer pri všetkých životných situáciách spojených s uzatváraním zmlúv s finančnými inštitúciami, či už išlo o poistenie majetku, nehnuteľnosti. A samozrejme stál aj pri zmenových konaniach týchto zmlúv, za čo mu patrí veľká vďaka. S pánom Hronským je radosť spolupracovať, vie klientovi poradiť a podať pomocnú ruku. Palec hore, desať z desiatich! :-)

 7. Anna Hronská 15-10-2018

  Profesionalny pristup, ustretovost.

 8. Pertsev Anatoly 17-07-2017

  Moja pani manzelka a ja chceli by poďakovať panovi Hronskemu za pomoc a podporu pri vybavenii hypotekárneho úveru a úveru na opravy domov. To bola vynikajúca, veľmi profesionálna a kvalitna práca. Boli sme veľmi radi nájsť v osobe pána Hronskeho velmi kvalifikovaného a dôveryhodného poradcu. Dakujeme velmi pekne. S pozdravom, Mgr. Anatoly Pertsev, PhD

 9. Staudt René 23-05-2017

  Ďakujeme pánovi Hronskému za pomoc s refinancom,konsolidáciou a tiež vylepšením poistky domácnosti. Seriozny človek s príjemným vystupovaním,určite radi do budúcna opäť využijeme jeho služby.Pán Hronský všetko dobré a nech sa darí :)

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.