Branislav Hronský

hypotekárny špecialista
Kutlíková 17
(budova Technopol)
852 50 Bratislava
Mobil: +421 905 299 388

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


Pleshanová Ekatrrina - piatok, 15. november 2019

Super pomoc s vybavovaním refinancovania hypotéky!

Branislav Hronský

Filip Bednárik - pondelok, 25. február 2019

Pána Hronského poznám ešte z čias, kedy som riešil prvú hypotéku. pričom bol to práve on, ktorý ju zo strany bankovej inštitúcie riešil. Už vtedy mi bol veľmi sympatický jeho profesionálny prístup, odborné znalosti a v neposlednom rade pozitívny kontakt s realitou. Následne mi pomáhal takmer pri všetkých životných situáciách spojených s uzatváraním zmlúv s finančnými inštitúciami, či už išlo o poistenie majetku, nehnuteľnosti. A samozrejme stál aj pri zmenových konaniach týchto zmlúv, za čo mu patrí veľká vďaka. S pánom Hronským je radosť spolupracovať, vie klientovi poradiť a podať pomocnú ruku. Palec hore, desať z desiatich! :-)

Branislav Hronský

Hronská Anna - pondelok, 15. október 2018

Profesionalny pristup, ustretovost.

Branislav Hronský

Pertsev Anatoly - pondelok, 17. júl 2017

Moja pani manzelka a ja chceli by poďakovať panovi Hronskemu za pomoc a podporu pri vybavenii hypotekárneho úveru a úveru na opravy domov. To bola vynikajúca, veľmi profesionálna a kvalitna práca. Boli sme veľmi radi nájsť v osobe pána Hronskeho velmi kvalifikovaného a dôveryhodného poradcu. Dakujeme velmi pekne. S pozdravom, Mgr. Anatoly Pertsev, PhD

Branislav Hronský

Staudt René - utorok, 23. máj 2017

Ďakujeme pánovi Hronskému za pomoc s refinancom,konsolidáciou a tiež vylepšením poistky domácnosti. Seriozny človek s príjemným vystupovaním,určite radi do budúcna opäť využijeme jeho služby.Pán Hronský všetko dobré a nech sa darí :)

Branislav Hronský

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Branislav Hronský

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.