Branislav Hronský

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

 

 

1

Rokov praxe

85

klientov

6

referencií

Referencie

 1. LuciaG 04-06-2020

  S panom Hronskym sme boli s manzelom velmi spokojni, co sa tyka komunikacie, organizacie vsetkeho v ramci vybavenia uveru ci uz aktualneho alebo predchadzajuceho, mozeme ho len odporucit! Dakujeme za pomoc a vela uspechov do buducna!

 2. Pleshanová Ekatrrina 15-11-2019

  Super pomoc s vybavovaním refinancovania hypotéky!

 3. Filip Bednárik 25-02-2019

  Pána Hronského poznám ešte z čias, kedy som riešil prvú hypotéku. pričom bol to práve on, ktorý ju zo strany bankovej inštitúcie riešil. Už vtedy mi bol veľmi sympatický jeho profesionálny prístup, odborné znalosti a v neposlednom rade pozitívny kontakt s realitou. Následne mi pomáhal takmer pri všetkých životných situáciách spojených s uzatváraním zmlúv s finančnými inštitúciami, či už išlo o poistenie majetku, nehnuteľnosti. A samozrejme stál aj pri zmenových konaniach týchto zmlúv, za čo mu patrí veľká vďaka. S pánom Hronským je radosť spolupracovať, vie klientovi poradiť a podať pomocnú ruku. Palec hore, desať z desiatich! :-)

 4. Anna Hronská 15-10-2018

  Profesionalny pristup, ustretovost.

 5. Pertsev Anatoly 17-07-2017

  Moja pani manzelka a ja chceli by poďakovať panovi Hronskemu za pomoc a podporu pri vybavenii hypotekárneho úveru a úveru na opravy domov. To bola vynikajúca, veľmi profesionálna a kvalitna práca. Boli sme veľmi radi nájsť v osobe pána Hronskeho velmi kvalifikovaného a dôveryhodného poradcu. Dakujeme velmi pekne. S pozdravom, Mgr. Anatoly Pertsev, PhD

 6. Staudt René 23-05-2017

  Ďakujeme pánovi Hronskému za pomoc s refinancom,konsolidáciou a tiež vylepšením poistky domácnosti. Seriozny človek s príjemným vystupovaním,určite radi do budúcna opäť využijeme jeho služby.Pán Hronský všetko dobré a nech sa darí :)

Viac ako 30000 spokojných klientov, ktorým sme pomohli s hypotékou.

 • Bezplatné služby
 • Profesionálny prístup a servis
 • Bývajte rýchlo a pohodlne s najlepšou hypotékou na trhu

Pomôžeme vám získať najvýhodnejšiu hypotéku

Vyplňte kontaktné údaje a stretnite sa s naším hypotekárnym špecialistom vo vašom regióne, pomôže vám vyjednať tie najlepšie podmienky.Všetky naše služby sú bezplatné