Profil: Andrea Budayová - Profil makléra

Mgr. Andrea Budayová

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Každý klient je pre mňa novou výzvou, pretože vyžaduje individuálny prístup. Najväčším zadosťučinením je pre mňa spokojný klient s najlepšie nastavenými individuálnymi podmienkami, ktoré sme spoločne vybrali zo širokého spektra možností, ktoré dnes ponúka hypotekárny trh. Budem rada, keď sa zaradíte medzi nich.

1
Rokov praxe
204
klientov
5
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Tomáš Lazar 14-10-2019

  Velmi vdacny.

 2. Erik Valent 05-09-2017

  Ďakujem Vám veľmi pekne za vaše služby . Ste odborníčka na slovo vzatá. Priznám sa, až doteraz som nikdy nevyužil služby takéhoto typu, ale po tejto skúsenosti som si povedal, že sa na Vás vždy obrátim, ak budem potrebovať. Človek sa v bežnej praxi nemá šancu dostať k takým informáciám, akými disponujete. Mne to neuveriteľne zjednodušilo všetko vybavovanie, preto by som Vám chcel aspoň takouto cestou veľmi poďakovať, ste úžasná... Dovolil som si Vás už doporučiť viacerým mojim známym. Tak vám držím i naďalej palce v ďalšej Vašej práci, nech sa Vám darí, aby ste mali veľa dobrých klientov. S prianím pekného dňa, Erik Valent

 3. Ing. Jozef Kožúrik 12-05-2017

  Chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Andree Budayovej za osobitný prístup a obetavosť k vyriešeniu mojich finančných záväzkov -konsolidáciou hyp. úverom.Bez nej a jej pomoci by som to nevyriešil.Ešte raz jej veľké poďakovanie.Budem odporúčať. S pozdravom Ing. Kožúrik Jozef

 4. Lukáš Kmeť 22-04-2017

  Môžem kľudne napísať, že som bol veľmi spokojný s p. Andreou Budayovou, ochotne nám poradila, predložila niekoľko ponúk a navrhla tú najvýhodnejšiu variantu pre nás, s čím sme, samozrejme, veľmi spokojní. Ba dokonca, bola ochotná pomôcť a poradiť aj nad rámec jej povinností, za čo jej ďakujeme. Tak v stručnosti asi toľko. Môžem vrelo odporučiť.

 5. Juraj Belák 13-03-2017

  S pani Budayovou sme boli maximálne spokojní, po prvom kontakte a vysvetlení našich požiadaviek nám navrhla v krátkom čase najlepšie možné riešenie pre náš hypotekárny uver. Všetko prebehlo hladko, aj po vzniknutí malého nedorozumenia sme vedeli na základe informacií od pani Budayovej rýchlo reagovať a riešiť všetky nedostatky. Môžem len odporučiť Gepard Finance a pani Budayovú. Všetko prebehlo ako malo.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.