Mgr. Alena Pažitná

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Najlepšie veci čakajú na toho, kto sa nevzdáva.“ 

Ahoj! Volám sa Alena a mojou prácou je získavať pre svojich klientov najvýhodnejšie ponuky hypotekárnych úverov. Na ceste za každou schválenou hypotékou využívam svoje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, dokonalý prehľad a orientáciu v aktuálnych produktoch bánk a profesionálne komunikačné schopnosti. Strach z neprehľadných termínov, zložitých situácií a spletitých zmlúv môžete preto kľudne odložiť pred dverami mojej kancelárie. Pridajte sa k množstvu spokojných klientov, ktorým som pomohla nielen naplniť, ale často i prekročiť ich očakávania. Teším sa na našu spoluprácu!

Pracovné skúsenosti
Po 23 rokoch úspešného pôsobenia na poradenských a manažérskych pozíciách vo veľkých  bankách som sa rozhodla pre zmenu. Chcem sa naplno venovať mojej „srdcovke“, ktorou sú hypotéky a svoje skúsenosti využiť v prospech  klientov.

Moje záujmy
Rada si doprajem prechádzku v prírode. relaxujem pri dobrej knihe a úplne najradšej experimentujem s receptami zdravej výživy. 

„Prístup je malá vec. ktorá robí veľké rozdiely.“ W. Churchill

Čo môžete odo mňa očakávať

 • Profesionálny a zároveň ľudský prístup
 • Vynikajúci znalosť aktuálnych úverových produktov
 • Individuálnu. pre Vás na mieru ušitú ponuku
 • Pomoc s výberom toho najlepšieho riešenia
 • Servis počas celého obdobia splácania hypotéky

Všetky moje služby sú pre Vás úplne bezplatné!

18

Rokov praxe

218

klientov

16

referencií

Referencie

 1. Patrik Nemeth 03-01-2020

  Veľmi spokojný!

 2. -- 03-12-2019

  A very special person with big knowledge and many important contact, I warmly suggest to everyone. Has been my angel before during and after the purchasing of house.

 3. Silvia Hrubá 15-11-2019

  Ďakujem za profesionálny prístup, ochota zodpovedať akékoľvek prípomienky, doriešenie od A po Z, odborné skúsenosti, prispôsobenie sa času, lokalite a milé vystupovanie.

 4. Zlatko 02-10-2019

  Hypotekarny specialista akeho si mozete len zelat,profesionalita,pomoc zo vsetkim aj nad ramec,vzdy po ruke,ochota poradit.Ak potrebujete hypoteku tak iba pani Pazitna

 5. Andrej 01-10-2019

  Profesionalita

Viac ako 30000 spokojných klientov, ktorým sme pomohli s hypotékou.

 • Bezplatné služby
 • Profesionálny prístup a servis
 • Bývajte rýchlo a pohodlne s najlepšou hypotékou na trhu

Pomôžeme vám získať najvýhodnejšiu hypotéku

Vyplňte kontaktné údaje a stretnite sa s naším hypotekárnym špecialistom vo vašom regióne, pomôže vám vyjednať tie najlepšie podmienky.Všetky naše služby sú bezplatné