Profil: Alena Pažitná - Profil makléra

Mgr. Alena Pažitná

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Najlepšie veci čakajú na toho, kto sa nevzdáva.“ 

Ahoj! Volám sa Alena a mojou prácou je získavať pre svojich klientov najvýhodnejšie ponuky hypotekárnych úverov. Na ceste za každou schválenou hypotékou využívam svoje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, dokonalý prehľad a orientáciu v aktuálnych produktoch bánk a profesionálne komunikačné schopnosti. Strach z neprehľadných termínov, zložitých situácií a spletitých zmlúv môžete preto kľudne odložiť pred dverami mojej kancelárie. Pridajte sa k množstvu spokojných klientov, ktorým som pomohla nielen naplniť, ale často i prekročiť ich očakávania. Teším sa na našu spoluprácu!

Pracovné skúsenosti
Po 23 rokoch úspešného pôsobenia na poradenských a manažérskych pozíciách vo veľkých  bankách som sa rozhodla pre zmenu. Chcem sa naplno venovať mojej „srdcovke“, ktorou sú hypotéky a svoje skúsenosti využiť v prospech  klientov.

Moje záujmy
Rada si doprajem prechádzku v prírode. relaxujem pri dobrej knihe a úplne najradšej experimentujem s receptami zdravej výživy. 

„Prístup je malá vec. ktorá robí veľké rozdiely.“ W. Churchill

Čo môžete odo mňa očakávať

 • Profesionálny a zároveň ľudský prístup
 • Vynikajúci znalosť aktuálnych úverových produktov
 • Individuálnu. pre Vás na mieru ušitú ponuku
 • Pomoc s výberom toho najlepšieho riešenia
 • Servis počas celého obdobia splácania hypotéky

Všetky moje služby sú pre Vás úplne bezplatné!

19
Rokov praxe
341
klientov
28
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Robert 07-10-2021

  Vďaka pani Pažitnej bolo pre mňa vybavenie hypotéky úplne bezstarostné. Stačilo si iba vybrať banku na základe zostaveného prehľadu ponúk jednotlivých bánk a všetko ostatné p. Pažitná vybavila za mňa (vrátane komunikácie s bankou, katastrom a predávajúcim...). Služby pani Pažitnej určite odporučím svojim známym

 2. Lukáš 01-10-2021

  Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. Pažitnej sa profesionálny prístup a ochotu pri riešení hypotéky. Bola veľmi nápomocná a vedela odpovedať na všetky dotazy. V budúcnosti nevylučujem ďalšiu spoluprácu.

 3. Adriana Fajtlová 13-09-2021

  Veľmi pekne ďakujem za vysoko profesionálny a ľudský prístup. Ochotu a ústretovosť.

 4. Juraj Toth 31-08-2021

  Sme nadmieru spokojní s prácou, prístupom a odbornosťou pani Pažitnej. Sme jej vďační aj za veľkú ochotu hľadať najlepšie riešenia. Človek má až chuť požiadať o ďalšiu hypotéku :D ..Bez váhania odporúčame :)

 5. Peter a Martina 25-08-2021

  S pani Pažitnou sme boli veľmi spokojní. Počas celého procesu od poskytnutia prehľadu ponúk v jednotlivých bankách, cez schvaľovanie a podpis hypotéky až po čerpanie úveru nám bola nápomocná so všetkými úkonmi, ktoré by sme inak sami zvládali určite náročnejšie. Ďakujeme :)

 6. Patrik a Karina 10-08-2021

  Radi by sme vyzdvihli osobný prístup pani Pažitnej ku klientovi, ktorá je vždy ochotná pomôcť a poradiť s akoukoľvek otázkou. Vybavovanie hypotéky prebehlo bez problémov najmä vďaka jej profesionálnemu a zároveň ľudskému prístupu. Sme radi, že sme si pri kúpe bytu nechali poradiť práve od pani Pažitnej. Jej služby odporúčame každému kto chce mať pri riešení hypotéky o starosť menej. Nakoniec, aj my sme sa dostali k pani Pažitnej cez odporúčanie od známych, a to asi hovorí za všetko. Ďakujeme.

 7. Jozef 04-08-2021

  Urobila zrozumitelny prehlad bank na hypoteku, do ziadnej nenutila ako ini financnici. Mnohe veci vybavila v banke a na uradoch a mne stacilo len odpovedat na maily

 8. Lenka 25-07-2021

  S p. Pažitnou sme boli 100 percentne spokojní. Chceli by sme vyzdvihnúť jej profesionálny a milý prístup, rady, pomoc a ochotu zodpovedať akékoľvek otázky pri vybavovaní hypotéky. Najlepší výber hypotekárneho špecialistu, môžeme ju len odporučiť.

 9. Kristína 22-07-2021

  Chcela by som aj touto formou vyjadriť veľké poďakovanie. Pani Pažitná nám bola stále k dispozícii a s veľkou ochotou nám odpovedala na všetky naše otázky. Sledovala termíny, urgovala žiadosti, pripravovala podklady, jednoducho pripravila všetko tak, aby sme boli spokojní. Pomohla nám so sprostredkovaním hypotéky, vďaka nej všetko prebehlo hladko a teraz sa už tešíme z nového bývania.

 10. Frederik 26-01-2021

  Pani Pažitnú odporúčam všetkými desiatimi. Ochotná kedykoľvek Vám zodpovedať na všetky otázky a dokonca pomôcť Vám aj vo veciach, ktoré sú mimo jej náplne práce. Po mojej predchádzajúcej skúsenosti som bol veľmi skeptický ku finančným sprostredkovateľom, ale pani Pažitná mi dokázala, že existujú aj milí a skúsení sprostredkovatelia s obrovskými skúsenosťami a profesionalitou. Pani Pažitnú vrelo odporúčam.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.