Profil: Alena Pažitná - Profil makléra

Mgr. Alena Pažitná

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Najlepšie veci čakajú na toho, kto sa nevzdáva.“ 

Ahoj! Volám sa Alena a mojou prácou je získavať pre svojich klientov najvýhodnejšie ponuky hypotekárnych úverov. Na ceste za každou schválenou hypotékou využívam svoje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, dokonalý prehľad a orientáciu v aktuálnych produktoch bánk a profesionálne komunikačné schopnosti. Strach z neprehľadných termínov, zložitých situácií a spletitých zmlúv môžete preto kľudne odložiť pred dverami mojej kancelárie. Pridajte sa k množstvu spokojných klientov, ktorým som pomohla nielen naplniť, ale často i prekročiť ich očakávania. Teším sa na našu spoluprácu!

Pracovné skúsenosti
Po 23 rokoch úspešného pôsobenia na poradenských a manažérskych pozíciách vo veľkých  bankách som sa rozhodla pre zmenu. Chcem sa naplno venovať mojej „srdcovke“, ktorou sú hypotéky a svoje skúsenosti využiť v prospech  klientov.

Moje záujmy
Rada si doprajem prechádzku v prírode. relaxujem pri dobrej knihe a úplne najradšej experimentujem s receptami zdravej výživy. 

„Prístup je malá vec. ktorá robí veľké rozdiely.“ W. Churchill

Čo môžete odo mňa očakávať

 • Profesionálny a zároveň ľudský prístup
 • Vynikajúci znalosť aktuálnych úverových produktov
 • Individuálnu. pre Vás na mieru ušitú ponuku
 • Pomoc s výberom toho najlepšieho riešenia
 • Servis počas celého obdobia splácania hypotéky

Všetky moje služby sú pre Vás úplne bezplatné!

20
Rokov praxe
383
klientov
33
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Livia Secanska 19-05-2022

  Pani Pazitna je velmi ochotna, ustretova a z jej profesionalneho pristupu som bola nadsena. Dakujem za spolupracu a pomoc pri riesieni hypoteky urcite budem odporucat.

 2. Patrik 07-03-2022

  Spolupracujeme s p. Pažitnou už 3 roky a sme velmi spokojny s jej ochotou, profesionalitou a celkovo zo sluzbami ktore poskytuje. Mozme len odporucit!

 3. Dominika 31-01-2022

  Pani Pažitná je neskutočne profesionálna, ústretová, milá osoba. Na každé stretnutie sme sa tešili a pomohla nám vo všetkom nad rámec. Odporúčame ju všetkým a do budúcna určite využijeme jej služby znova.

 4. Lucia 10-01-2022

  Pani Pažitnú vrelo odporučím svojím známym. Veľmi pekne jej aj touto cestou ďakujem za ochotu, ústretovosť, ľudský prístup a vysokú profesionalitu :)

 5. Lenka Zubcakova 25-10-2021

  Pani Pazitna je velmi prijemna, vyborna komunikacia, dodavala mi aktualne informacie, poskytla informacie aj nad ramec toho, co bolo nutne. Velmi odporucam.

 6. Robert 07-10-2021

  Vďaka pani Pažitnej bolo pre mňa vybavenie hypotéky úplne bezstarostné. Stačilo si iba vybrať banku na základe zostaveného prehľadu ponúk jednotlivých bánk a všetko ostatné p. Pažitná vybavila za mňa (vrátane komunikácie s bankou, katastrom a predávajúcim...). Služby pani Pažitnej určite odporučím svojim známym

 7. Lukáš 01-10-2021

  Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. Pažitnej sa profesionálny prístup a ochotu pri riešení hypotéky. Bola veľmi nápomocná a vedela odpovedať na všetky dotazy. V budúcnosti nevylučujem ďalšiu spoluprácu.

 8. Adriana Fajtlová 13-09-2021

  Veľmi pekne ďakujem za vysoko profesionálny a ľudský prístup. Ochotu a ústretovosť.

 9. Juraj Toth 31-08-2021

  Sme nadmieru spokojní s prácou, prístupom a odbornosťou pani Pažitnej. Sme jej vďační aj za veľkú ochotu hľadať najlepšie riešenia. Človek má až chuť požiadať o ďalšiu hypotéku :D ..Bez váhania odporúčame :)

 10. Peter a Martina 25-08-2021

  S pani Pažitnou sme boli veľmi spokojní. Počas celého procesu od poskytnutia prehľadu ponúk v jednotlivých bankách, cez schvaľovanie a podpis hypotéky až po čerpanie úveru nám bola nápomocná so všetkými úkonmi, ktoré by sme inak sami zvládali určite náročnejšie. Ďakujeme :)

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.