Profil: Zlatica Schillerová - Profil makléra

Zlatica Schillerová

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

1
Rokov praxe
114
klientov
7
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Mikuláš a Anna H. 12-12-2019

  Spolupráca s pani Schillerovou mala pre nás profesionálnu aj ľudskú rovinu. Jednak za nás vybavila všetky potrebné náležitosti a vybavila hypotekárny úver, s ktorým sme mimoriadne spokojní, a tiež nám veľmi ochotne pomáhala aj s ostatnými vecami, ktoré boli mimo jej zodpovednosť a v ktorých pravidelne suplovala amatérsku a nepríjemne jednajúcu realitnú kanceláriu. Kúpa bytu a s tým súvisiace záležitosti boli pre nás veľmi stresujúce, a preto sme veľmi uvítali jej maximálnu ochotu a prístup. So službami pani Schillerovej sme boli nadmieru spokojní a je našou jednoznačnou voľbou pre prípadné budúce riešenia novej hypotéky. Zároveň ju bez akýchkoľvek výhrad odporúčame aj ostatným.

 2. Marián Hodža 15-08-2019

  flexibilita; planovanie a dodrziavanie terminov; odborne ako aj prakticke rady; sluby/predpoklady boli pokazde nakoniec este prekonane realitou; rozhodne dakujem za mega konstruktivne konzultacie a naslednu realizaciu.

 3. Jana Mazánová 05-06-2019

  Ďakujem pani Schilllerovej za jej proklientský prístup. Oceňujem predovšetkým jej profesionálny priístup a odbornosť . Vďaka za čas, ktorý Ste mi ušetrili. Ani neviem ako a mám Diners Club :-) Jana Mazánová, Bratislava

 4. Pavol Roško 20-04-2019

  Profesionálna, milá, ochotná, vždy pomôže aj poradí a má individuálny prístup ku klientovi. Ďakujeme.

 5. Annamária Slezáková 14-12-2018

  Maximálna spokojnosť s neustálou ochotou a snahou vždy nájsť výhodné riešenie pre klienta.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.