• Všetko o hypotékách

    Nájdeme Vám tú najvýhodnejšiu hypotéku, ktorá bude vyhovovať presne Vašim potrebám a možnostiam.

Zaujíma Vás, akú najvýhodnejšiu hypotéku môžete získať?

Už sa nemusíte starať o výber tej najvýhodnejšej hypotéky - naši finanční sprostredkovatelia Vám nájdu hypotéku s najnižšou sadzbou na trhu, získate s nimi komfort bez starostí pri vybavovaní Vašej hypotéky. V bankách môžete získať rôzne zvýhodnenia, a to všetko vďaka veľkosti našej spoločnosti a dlhoročným vzťahom s hypotekárnymi bankami. 

Koľko to bude všetko stáť?

Vôbec nič! Za služby finančného sprostredkovateľa GEPARD FINANCE nič neplatíte.

Všetky naše služby sú ZADARMO.

Kde nás nájdete?

Sme Vám neustále na blízku vďaka rozvetvenej sieti po celom Slovensku. Vyberte si svoju najbližšiu pobočku Vo Vašom regióne.

Všetko, čo Vás môže zaujímať o hypotéke s GEPARD FINANCE

Čo je hypotéka?

Hypotéka je úver, ktorý je poskytnutý bankou a je zabezpečený záložným právom k nehnuteľnosti, ktorá sa vždy musí nachádzať na území SR.

Najvýhodnejšia hypotéka

Sme tu pre Vás, klientov, ktorí potrebujete hypotéku, poprípade realizovať svoj zámer. Pri celom procese získania hypotéky sme pre Vás výhodou. Pýtate se prečo? Lebo Gepard pre klienta nielen nájde a zariadi najvýhodnejšiu hypotéku, ale naďalej zostáva s klientom po celú dobu čerpania úveru a aj po ňom. Gepard je rychlý, starostlivý, priateľský, spoľahlivý. Všetci ho majú radi. Deťom sa páči a rodičom ušetrí množtvo času a peňazí. Gepard je vždy na Vašej strane!

Hypotéka bez dokladovania príjmu

Chcete si vziať hypotéku, ale nechcete dokladovať svoje príjmy? Potom tu máme pre Vás nový produkt - HYPOTÉKU bez dokladovania príjmu. S pomocou tohoto produktu môže získať hypotekárny úver aj klient, ktorý nechce, alebo nemôže banke doložiť svoje súčasné príjmy.

Hypotéka Naopak

Ak klient zamýšľa použiť hypotéku na kúpu nehnuteľnosti, mnohokrát stojí pred otázkou, či získa hypotéku v požadovanej výške a bude si môcť vybranú nehnuteľnosť kúpiť. S hypotékou naopak budete presne vedieť, akú výšku Vám banka predschválila a v pokoji si môžete nehnuteľnosť vybrať.

Účel využitia hypotéky

Účelovou hypotéku sa myslí investícia do nehnuteľnosti, ktorú klient dokáže preukázať. Niektoré banky sa obmedzujú na nehnuteľnosti určené na bývanie, ale väčšina bánk nekladie na využitie nehnuteľnosti nároky (rekreácie).

Akú výšku hypotéky môžem získať?

Váš hypotekárny úver môže byť až do výšky 100% Vášho zámeru. Samozrejme s ohľadom na tržnú hodnotu nehnuteľnosti a na príjmy preukazujúce možnosť splatenia hypotéky.

Refinancovanie starej hypotéky

Pokiaľ už máte hypotéku, ponúkame Vám pomoc pri konci fixačného obdobia, s výberom novej hypotéky na ďaľšie obdobie. GEPARD FINANCE tvorí tím skúsených finančných sprostredkovateľov, ktorí dohliadnu na to, aby sa Vám refinancovanie naozaj vyplatilo. Kontaktujte nás však včas, odporúčame minimálne 6 týždňov pred vypršaním fixácie Vašej hypotéky.

Príprava na stretnutie

Výhodou spolupráce s finančnými sprostredkovateľmi GEPARD FINANCE je práve to, že sú schopní Vám počas jednej schôdzky predložiť ponuky od bánk a pomôcť s porovnaním konkrétnych návrhov. Tým Vám ušetria drahocenný čas.

Informácie poskytované klientovi pred uzavretím zmluvy 

INFORMÁCIE POSKYTOVANÉ KLIENTOVI PRED UZAVRETÍM ZMLUVY O POSKYTNUTÍ FINANČNEJ SLUŽBY v zmysle Zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov.