• Tomášikova

    príjemné bývanie v lukratívnej lokalite Ružinova

Projekt Tomášikova

Rezidenčný projekt Tomášikova.sk realizuje spoločnosť Downtown Invest Slovakia s.r.o. dcérska spoločnosť Downtown Invest s.r.o., ktorá aktívne pôsobí na Českom trhu, ako developer a investor rezidenčných nehnuteľností.

Tomášikova.sk prináša príjemné bývanie v lukratívnej lokalite Ružinova, je situovaná v blízkosti centra mesta, na dohľad od známeho jazera Kuchajda a administratívnych centier a v pešej dostupnosti populárnej Farmárskej tržnici.
Väčšina apartmánov má loggie – francúzke balkóny, alebo prízemné byty ktoré majú vlastnú predzáhradku situovanú pred jednotkou v uzavretom areáli s privátnym prístupom. Bezproblémové parkovanie zabezpečuje privátne parkovisko v areáli domu. K apartmánu je možné si zakúpiť pivničnú kobku priamo na poschodí.

 

 

OKOLIE

V okolí sa nachádza široké spektrum obchodov, ako Yeme, Farmárska tržnica, neďaleko nákupné centrum Polus, ale aj lokalitne najväčší počet športovísk v Bratislave.V susedstve sa nachádza unikátny projekt ministerstva vnútra – Klientské centrum, kde rôzne úrady nájdete pod jednou strechou.

 

 

LOKALITA

Pri neďalekom jazere Kuchajda, prežijete prechádzky v krásnom prostredí a v letných mesiacoch využijete prírodné kúpalisko. Dookola jazera je vybudovaný chodník, ktorý využívajú rekreačný bežci.Ideálne bývanie spojené v kombinácii "pracovný, aktívny a relaxačný život" 5 min. pešo od domu sa nachádza vlaková stanica Nové mesto. Do centra Bratislavy sa dostanete autom za 10 min a MHD za 15 min.

Viac o projekte Tomášikova
GALÉRIA


PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA

hypotekárny špecialista
Kutlíkova 17 (Technopol, 10. poschodie)
852 50 Bratislava
Mobil: +421 903 341 249

INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV v TOMÁŠIKOVA - KONTAKT

Veronika PALKOVÁ
mobil: +421 902 676 314
RE / MAX  ELITE
Robotnícka 3 Bratislava 803013
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
http://www.tomasikova.sk