• SKY PARK

    mesto ako na dlani

 

Byty v troch 31 podlažných budovách poskytujú unikátny pohľad na centrum Bratislavy. Práve výhľad je to, čo vás očarí hneď na prvý pohľad. Jednotlivé budovy sú totiž orientované tak, aby mal každý z bytov čo najlepší výhľad na panorámu mesta. Navyše, vďaka individuálnemu dispozičnému riešeniu bytov budete mať istotu, že sú jeho štvorcové metre využité naplno.

  • 3 rezidenčné budovy
  • 31 podlaží 
  • 35 200 mparkového priestoru 
  • 2 100 mobchodov 

    Všetko na jednom mieste a kúsok do centra mesta. Športoviská, škôlka, ihriská, jogging, park, vodné prvky sú súčasťou komplexu. 

STARÁ a NOVÁ ARCHITEKTÚRA V SYMBIÓZE 

Neodmysliteľnou súčasťou rezidencií SKY PARK je historická Jurkovičova tepláreň. Budova je poslednou pamiatkou na zlatý vek priemyslu v Bratislave a vďaka svojmu nadčasovému dizajnu je aj Národnou kultúrnou pamiatkou. Vedľa dizajnových rezidencií sa tak podarilo citlivo zachovať industriálnu pamiatku s nevyčísliteľnou historickou hodnotou, ktorá organicky prepája slávnu minulosť tejto lokality s jej budúcnosťou. PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA

Ing. Radoslav PAPÁNEK
manažér, hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3 podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04  Bratislava 
www.gepardfinance.sk/radoslav-papanek
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +421 905 335 485


Mgr. Zuzana Hromníková 
hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3 podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04  Bratislava 
http://www.gepardfinance.sk/zuzana-hromnikova
E- mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +421 905 745 394INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV V SKY PARK - KONTAKT

Digital Park, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.