Profil: Silvia Macková - Profil makléra

PhDr. Silvia Macková

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • silvia.mackova@gepardfinance.sk
 • 0948/122 479
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Vo finančnom sektore pracujem celú svoju profesijnú kariéru. Pôsobila som v niekoľkých bankách na rôznych pozíciách, kde som nadobudla veľa cenných znalostí. Pred niekoľkými rokmi som sa rozhodla túto úspešnú časť kariéry ukončiť a prijať ponuku GEPARD FINANCE. Hypotékam sa venujem od roku 2007 a za ten čas som vyriešila množstvo prípadov. Tým, že poznám veľmi dobre aj vnútorné fungovanie bánk, viem sa na každý úver pozrieť z viacerých uhlov pohľadu a nájsť pre klienta to najlepšie riešenie. Spokojný klient je mojou hlavnou prioritou.

14
Rokov praxe
144
klientov
15
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Ľubica 12-05-2021

  Pani Macková mi pomohla získať úver na môj prvý vlastný byt a som veľmi rada, že som pri hľadaní nehnuteľnosti natrafila práve na ňu. Spolupráca s ňou bola po celý čas veľmi príjemná, efektívna a predovšetkým na vysokej profesionálnej úrovni. Vždy mi vedela každý krok trpezlivo a zrozumiteľne vysvetliť, čo som ako laik v tejto oblasti veľmi ocenila. Spoluprácu s ňou všetkým vrelo odporúčam!

 2. David 26-01-2021

  Pani Macková mi pomohla s vybavením mojej prvej hypotéky - vždy ochotne poradila, odpovedala na moje otázky a vysvetlila čo ako chodí, čo je pre mňa najvýhodnejšie a pod. Milá osôbka s ľudským prístupom. Ďakujem.

 3. Katarína 26-01-2021

  S pani Mackovou mám veľmi dobré skúsenosti, výborne sa mi s ňou spolupracovalo. Vždy mi ochotne všetko vysvetlila, poradila. Profesionálny a milý prístup, určite s ňou budem spolupracovať aj v budúcnosti :)

 4. Sandra 18-01-2021

  S pani Mackovou som riešila svoj prvý úver, medziúver a teraz i refinancovanie mojej hypotéky. Je to profesionál v tejto oblasti, milý prístup a vie poradiť. Odporúčam všetkými 10.

 5. Veronika Kelemenová 13-10-2020

  Aj vďaka pani Mackovej som dnes šťastnou majiteľkou nového bytu. Oceňujem jej profesionalitu, znalosť problematiky hypotekárnych úverov a proaktívny prístup.

 6. Lucie 03-07-2020

  S pani Mackovou sa nám výborne spolupracovalo pri oboch hypotékach, ktoré sme zatiaľ riešili. Je to veľká profesionálka, vždy ochotne a rýchlo poradí a najmä zrozumiteľne vysvelí, čo je potrebné. Komunikácia s ňou bola vždy rýchla a presná, v budúcnosti si od nej určite ešte necháme poradiť.

 7. Tomáš Nagy 02-07-2020

  S pani Mackovou sa spolupracovalo vynikajúco. Bezproblémová komunikácia, konštruktívny prístup a profesionálne odvedená robota. Pomerne komplikovaný refinanc hypoték sme riešili počas najhlbšej korona-krízy a som presvedčený, že bez záslužnej roboty pani Mackovej by sa nám to nepodarilo dotiahnuť do úspešného konca. Môžem len a len odporučiť.

 8. Miroslav S. 26-06-2020

  S pracou p. Mackovej som nadmieru spokojny. Jej sluzby som vyuzil uz niekolkokrat a nebudem vahat oslovit ju aj pri dalsej prilezitosti, ked budem potrebovat poradit ohladom ci uz hypoteky alebo financii ako takych. Mila, ustretova, vsetko vysvetli tak, aby tomu aj bezny clovek pochopil :) Naozaj velka profesionalka :)

 9. Marek 12-05-2020

  So Silviou som mal bezproblémovú a efektívnu komunikáciu. Bola nápomocná pri všetkých mojich otázkach a snažila sa pre mňa vybaviť najlepšie podmienky aj po dohode a následných zmenených Úverových podmienok banky.

 10. Nina 12-05-2020

  S p. Mackovou sa nam velmi dobre spolupracuje. Vzdy nam ochotne vysvetli postupy a zodpovie na mnozstvo otazok, ktore sme si pre nu pripravili na kazde jedno stretnutie. Preto jej sluzby vyuzivame uz niekolko rokov, a vzdy ked pride cas prefinancovat hypo vramci existujucej banky alebo chceme riesit refinanc v inej banke, obratime sa na nu. Ochotne vzdy pomoze aj s papiermi, ktore vie namiesto nas vybavit aj ona (kataster, zanesenie potvrdenia do banky,...). Je to profesional, ktoremu mozem doverovat, a preto ju odporucam aj svojim znamym.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.