Silvia Macková

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 948 122 479

Už viac ako 10 rokov sa venujem oblasti hypotekárnych úverov. Počas tohoto obdobia som vyriešila množstvo, niekedy i veľmi zložitých úverových prípadov. Odborné skúsenosti som nadobudla aj v rámci práce v bankovom sektore a naďalej ich zužitkuvávam ako hypotekárny maklér. Pre klienta vždy hľadám to najlepšie riešenie na trhu, ktoré by mu pomohlo zrealizovať jeho predstavy. Spokojný klient je mojou hlavnou prioritou.


Sabína Bobríková - piatok, 01. marec 2019

Slečna Macková je príjemný, ochotný a milý človek. Vždy mi pomohla. Prácu si robí nadmieru dobre. Viem, že sa na ňu môžem vždy obrátiť. Ďakujem jej za veľa.

Silvia Macková

Steindl Ján - utorok, 10. apríl 2018

Profesionalne postupovanie, nie tak lahkeho pripadu ?

Silvia Macková

Pavlovčinová Dominika - utorok, 10. apríl 2018

Silvia nam bola od zaciatku napomocna, aj napriek tomu, ze sme casto menili nase poziadavky :) Ma skvely prehlad v problematike, promptne reaguje na poziadavky, riesi aj veci nad ramec jej povinosti. Nema problem dvihnut telefon alebo odpisat na mail aj o polnoci :) Boli sme narocne klientky, ale mozeme ju len odporucit a rady vyuzijeme jej sluzby aj nabuduce. Dakujeme. Dominika&Zuzka

Silvia Macková

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Silvia Macková

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.