• Projekt DORNYK

    Ideálna poloha v meste – bývanie aj bez auta

Projekt DORNYK

Projekt malometrážnych bytov Dornyk na Ivanskej ceste je zasadený do zabývanej mestskej časti bratislavského Ružinova – Trnávky. Nachádza sa v blízkosti obchodného centra AVION a v susedstve športcentra K1. V jeho bezprostrednom okolí nájdete všetko, čo potrebujete k bežnému životu, či už s deťmi alebo ešte bez nich. Nachádzajú sa tu jasle, škôlka, základná a stredné školy, kostol, zdravotné stredisko, pošta, polícia. Vo voľnom čase sa dá „vyblázniť“ na blízkych športoviskách (futbal, squash, tenis, fitnes), ale aj „unaviť“ nakupovaním v OC Avion, Korzo a Lidl.

 

Doprava do centra prostredníctvom MHD je bezproblémová, rovnako bez stresu sa automobilisti ráno napoja na diaľničný obchvat.

 

Atraktívne a zároveň efektívne

Atraktívna architektúra Dornyku prináša aj efektívne riešenia vnútorného členenia bytov.

 

Projekt dýcha mladosťou, sviežimi farbami a dynamikou osadenia loggií a balkónov. Takmer každý byt je v Dornyku iný. Vybrať si môžete z množstva typov bytov, líšiacich sa vnútorným členením, orientáciou, predzáhradkou, balkónom, či loggiou. Presvedčenie investora, že byt nekončí vstupnými dverami, prispelo k nadštandardnej úprave bezprostredného okolia bytového domu. Pre Váš pocit bezpečnosti a súkromia povedie k Dornyku súkromná prístupová komunikácia s rampou a elektrozámkom.    

 

Prefinancovanie nehnuteľnosti Vám zabezpečia naši hypotekárni špecialisti:

hypotekárny špecialista
 
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 903 531 636

Predajca:

IURIS, s. r. o.
Alexandra Mihalovičová
Panenská 6
811 03 Bratislava
mobil: +421 907 828 581
pevná linka: +421 2 599 805 85
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.dornyk.sk