• Panorama City

    Vitajte, rozhliadnite sa a vychutnajte si doteraz nepoznaný pohľad na našu starú známu Bratislavu. Získate oslobodzujúci nadhľad, vďaka ktorému objavíte celkom novú perspektívu života v centre mesta.

 

V stále obľúbenejšej lokalite na nábreží Dunaja neďaleko Slovenského národného divadla (SND) a nákupnej galérie Eurovea už čoškoro vyrastie nové epicentrum mestského života - polyfunkčný komplex PANORAMA CITY.

 

 

Panorama City prinesie do lukratívnej zóny bratislavského nábrežia bohaté možnosti bývania pre širokú škálu ľudí. To, čím je tento nový priestor pre život v centre Bratislavy výnimočný, je jeho charakter schopný poskytnúť riešenia aktívnym jednotlivcom aj rodinám túžiacim po pokojnom prostredí. Projekt Panorama City je navrhnutý pre moderných ľudí s pestrým životným štýlom - jednoducho pre ľudí s nadhľadom.

 

Dve ikonické obytné veže originálneho trojuholníkového tvaru s impozantnou výškou nielenže umožnia unikátny výhľad na Bratislavu, ale zároveň dotvoria jej panorámu a poskytnú komfortný životný priestor pre moderných kozmopolitných ľudí.

Každá veža Panorama City ponúkne 33 poschodí rozmanitých interiérových riešení. Okrem 606 bytov bude súčasťou projektu aj zelený park, obchody, kancelárie, reštaurácie, bary a, samozrejme, služby. Príjemnú atmosféru dotvorí atypické námestie, ktoré udrží pulzujúci život veľkomesta za hranicami súkromia obyvateľov Panorama City.

Tento projekt predstaví širokej verejnosti modernú architekrúru 21. storočia, vysokú kvalitu bývanie pre rodiny aj jednotlivcov, všestrannú občiansku vybavenosť a zásadným spôsobom zmení pohľad na život v centre Bratislavy.

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA: 

Ing. Radoslav PAPÁNEK
manažér | hypotekárny maklér 
Pribinova 19, 811 09 Bratislava
www.gepardfinance.sk/radoslav-papanek
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: + 421 905 335 485

INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV PANORAMA CITY - KONTAKT:
Panorama City Showroom
Pribinova 19, 811 09 Bratislava
www.panoramacity.sk
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: + 421 2 594 18 855