• Kramáre - Nová Vlárska

    KRAMÁRE - NOVÁ VLÁRSKA

PRÍRODA JE NAJLEPŠÍ SUSED

Vaše pohodlie umocní tiché lesné prostredie priamo v susedstve.

Vďaka polohe rezidenčného projektu Nová Vlárska na Bratislavských Kramároch si budete môcť vybrať niektorú z bohatých možností na pasívny či aktívny život v prírode. Zároveň sa vďaka kvalitne vybudovanej infraštruktúre dostanete do centra mesta v priebehu niekoľkých minút. Dokonalá kombinácia, s ktorou si vychutnáte pocit svojho pokojného domova.

 

 

Pokojné bývanie v 2-, 3- alebo 4-izbových bytoch spolu s pivničnou kobkou a parkovaním.

Dva nízkopodlažné bytové domy disponujú celkovou kapacitou 82 bytov. Ich budúci majitelia majú možnosť výberu od dvojizbových až po veľkorysé štvorizbové byty. Pekný výhľad z najvyšších podlaží umocnia priestranné terasy. Jednou z výhod bytových domov sú aj dva  bezbariérové byty na prízemí. Oba bytové domy sú vybavené solárnymi panelmi, ktoré zabezpečia šetrnejšiu výrobu teplej úžitkovej vody pre rezidenčné využitie. Najmenších obyvateľov poteší detské ihrisko či zeleň priamo za domom. Samozrejmosťou je súkromné parkovanie či správa bytového domu.

NA SKOK DO LESA ČI CENTRA MESTA

Užívajte si výhody bývania vo vychytenej lokalite v blízkosti Koliby či Železnej studničky.

Milovníci prírody si tu skutočne prídu na svoje – Kamzík, Železnú studničku či Horský park nájdete hneď za rohom. Dostupnosť zastávok mestskej hromadnej dopravy umožňuje bezproblémový presun do všetkých mestských častí. Skvelá občianska vybavenosť, dostupné školy, škôlky, nemocnica či lekáreň, sú ďalšími z benefitov, ktoré uspokoja potreby všetkých vekových kategórií.

 

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA 

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 421 184

 

INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV KLINGERKA - KONTAKT

Showroom Nová Vlárska
Pribinova 19, 811 09 Bratislava
Slovenská republika
GPS: N 48° 8'25.33" E 17° 7'29.76"
+421 2 5941 8855
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.