• Najvýhodnejšia hypotéka

    Hľadáte najvýhodnejšiu hypotéku na trhu? My Vám ju garantujeme. Najvýhodnejšia hypotéka - s nami zaručene ušetríte.

Najvýhodnejšia hypotéka - znamená výber najvhodnejšej a najlacnejšej varianty pre Váš konkrétny zámer financovania nehnuteľnosti. Porovnáme ponuky všetkých hypotekárnych bánk. S nami môžete mať istotu toho najlepšieho výberu tej najvýhodnejšej hypotéky.

Chcem tú najvýhodnejšiu hypotéku! 

Aby ste na úrokoch zbytočne nepreplatili, máte 2 možnosti:

  • Navštíviť všetky banky a porovnať ich podmienky
  •  Zveriť výber hypotéky odborníkom GEPARD FINANCE, ktorí to urobia za Vás a zadarmo!

Naozaj mi zariadite najvýhodnejšiu hypotéku?

Na to sa môžete spoľahnúť! Garantujeme najlepšie podmienky vo všetkých hypotekárnych bankách. Presvedčte sa! Máme množstvo spokojných klientov, ktorým sme pomohli získať najvýhodnejšiu hypotéku. Stačí nás kontaktovať na najbližšom obchodnom mieste.

Najvýhodnejšia hypotéka s GEPARD FINANCE 

Spolupráca s finančným sprostredkovateľom GEPARD FINANCE Vám pomôže pri získavaní nižšej úrokovej sadzby z Vašej hypotéky, aká je aktuálne ponúkaná Vašou bankou, developerom a pod. Môžete tak ušetriť veľa peňazí práve na úrokoch.

To platí aj o konci fixačnej doby u existujúcej hypotéky, ktorú môžete refinancovať do inej hypotekárne banky. V takom prípade preveríme, či by ste mohli v inej banke ušetriť okrem úrokov aj na ďalších poplatkov spojených so zmenou banky.

S nami zaručene získate najvýhodnejšiu hypotéku!

Nielen najvýhodnejšia hypotéka, ale oveľa viac ...

GEPARD FINANCE Vám zabezpečí nielen najnižšie dosiahnuteľné úrokové sadzby na trhu, ale navyše poskytuje kvalifikované finančné poradenstvo a administratívne služby úplne zadarmo!

Prečo obchádzať jednotlivé banky, keď komplexné riešenie Vašej najvýhodnejšej hypotéky môžete nájsť na jednom mieste za asistencie kvalifikovaných a skúsených finančných sprostredkovateľov? Vďaka GEPARD FINANCE získate skúseného partnera, ktorý Vám ušetrí starosti a zbytočné chyby, ktorých by ste sa mohli v zložitom hypotekárnom procese dopustiť.


Teší nás, že môžeme zabezpečiť pre našich klientov najvýhodnejšiu hypotéku na trhu.

 

SPRIEVODCA NAJVÝHODNEJŠOU HYPOTÉK0U

1. Úvodná konzultácia

Prvým krokom k získaniu najvýhodnejšej hypotéky je podrobná analýza potrieb klienta. Náš finančný sprostredkovateľ si s Vami dohodne schôdzku, na ktorej Vás oboznámi so všetkými možnými variantami. Čím viac informácií od Vás získa, tým jednoduchší a prehľadnejší bude proces vybavenia hypotéky. Klienti sú zároveň našimi partnermi a ich názor je pre nás dôležitý. Len vďaka úspešne fungujúcej vzájomnej komunikácii môžeme dosiahnuť, aby bola najvýhodnejšia hypotéka čoskoro Vaša.

Konečné slovo má vždy klient.

Na prvé stretnutie s finančným sprostredkovateľom je vhodné si pripraviť:

  • Predstavu, čo chcete hypotékou financovať - byt, dom 

  • Akou nehnuteľnosťou budete ručiť, ak to bude iná nehnuteľnosť ako tá, ktorú kupujete

  • Predstavu, koľko ste ochotní a schopní investovať z vlastných zdrojov

  • Predstavu, koľko chcete splácať (mesačná splátka) a ako dlho

  • Údaj o Vašich príjmoch a pravidelných výdavkoch (splátky iných úverov, leasing, bežné výdavky ...)

2. Výber banky a varianty úveru

Finančný sprostredkovateľ spracuje analýzu z veľkého množstva typov a variant hypotekárnych úverov, ktoré aktuálne hypotekárne banky poskytujú. Spolu vyberiete banku, typ úveru, sprostredkovateľ Vám odporučí to najvýhodnejšie a najlacnejšie riešenie podľa Vašich predstáv o bývaní.

Naozaj najvýhodnejšia hypotéka?

Na slovenskom trhu sú hypotéky ponúkané vo veľkom množstve. Orientovať sa v jednotlivých ponukách bánk vyžaduje znalosti a dlhodobú prax. Preto naši finanční sprostredkovatelia GEPARD FINANCE majú k dispozícií špeciálny metodický portál, ktorý je unikátny na hypotekárnom trhu, kam zaznamenávame všetky zmeny a aktuálne ponuky od všetkých hypotekárnych bánk. Pravidelné školenia finančných sprostredkovateľov sú samozrejmosťou. Chceme mať istotu, že Vám ponúkame spoluprácu s tými najlepšími z najlepších.

Ako dlho trvá, kým mi nájdete najvýhodnejšiu hypotéku?

Nedá sa vopred odhadnúť presný počet dní. Vždy záleží na individuálnych potrebách klienta a momentálnej situácii na trhu. Hypotéku vieme vybaviť aj za niekoľko dní po odovzdaní všetkých potrebných dokladov zo strany klienta.

Hypotéka na bývanie je z hľadiska Vašej budúcnosti veľmi dôležitý životný krok. Zobrať si úver na bývanie znamená súhlasiť so splácaním na najbližších 20 až 30 rokov. Preto je nutné sa venovať všetkým detailom tak, aby ste pred sebou mali pokojnú budúcnosť a nemuseli sa obávať problémov so splácaním.

3. Komunikácia s bankou a potrebné doklady

Podrobne Vám predstavíme model optimálneho hypotekárneho produktu spolu so zoznamom potrebných dokladov a časovým harmonogramom jednotlivých krokov.

Zhromaždíme za Vás potrebné dokumenty a vyplníme príslušné formuláre. Zaistíme Vám priechodnosť Vášho prípadu vo Vami zvolenej hypotekárnej banke.

Zastúpime Vás pri stálej komunikácii s bankou počas prípravy Žiadosti o hypotekárny úver a zaistíme jej oficiálne podanie.

Všetky rokovania s bankou vedie finančný sprostredkovateľ, nemusíte sa o nič starať.

4. Priebeh schvaľovacieho procesu

Budeme sledovať priebeh schvaľovacieho procesu Vašej žiadosti a budeme Vás o ňom informovať. Na podnety banky a jej prípadnej žiadosti o doplnenie informácií budeme okamžite reagovať.

5. Úverová zmluva a čerpanie úveru

K podpisu úverovej zmluvy Vás osobne budeme sprevádzať do banky. Pomôžeme Vám sa orientovať v zmluve a jej textácii. Vysvetlíme Vám podmienky čerpania úveru. 

Ak Vám bude všetko jasné a zrozumiteľné, zmluvy podpíšete.

6. Vklady zmlúv a uvoľnenie peňazí

Nasleduje vklad záložných zmlúv a potom kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností (prevod Vášho vlastníckeho práva). Budeme sledovať Vaše ďalšie lehoty k splneniu čerpania a aj počas celého úverového vzťahu s bankou. Splnenie podmienok čerpania je potrebné na uvoľnenie peňazí z banky. S ich plnením Vám opäť pomôže finančný sprostredkovateľ.

7. Poistenie

Okrem iného je potrebné mať tiež vybavené poistenie nehnuteľnosti proti živelným pohromám a poistenie vinkulovať v prospech banky. S problematikou súvisiaceho poistenia Vám radi poradíme.

8. Servis po celú dobu splatnosti úveru

Sme Vám k dispozícii po celú dobu splácania Vašej hypotéky.

Naším klientom ste Vy. Stojíme vždy na Vašej strane.