Profil: Michal Marada - Profil makléra

Michal Marada

Gepard finance
NÁJDEM VÁM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V sektore bankovníctva pôsobím 17 rokov. Prešiel  som si  rôznymi pozíciami  od pokladníka, klientskeho poradcu, hypotekárneho špecialistu až po riaditeľa pobočky. Počas tohto obdobia som získal neoceniteľné skúsenosti v oblasti komplexnej starostlivosti o klientov. Dennodenne som prichádzal do kontaktu s klientami, ktorí mali rôzne požiadavky  či už finančné, poistné alebo si chceli splniť svoju túžbu po novom bývaní. Keďže riešenie hypotekárnych úverov bolo to, čo ma najviac napĺňalo a bavilo, s radosťou som prijal ponuku pracovať pre  spoločnosť Gepard Finance. Tu môžem  nájsť to najlepšie riešenie pre Vás a splniť Vám tak sen o Vašom novom bývaní za tých najvýhodnejších podmienok.

Teším sa na stretnutie s Vami

 

18
Rokov praxe
952
klientov
12
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Norbert Gal 10-06-2022

  Bol som veľmi spokojný profesionálny prístup ochota. Ďakujem

 2. Martin Bajer 15-04-2022

  S Pánom Maradom riešim svoje finančné záležitosti už vyše 6 rokov...naposledy refinancovanie HYPO a samozrejme maximálna spokojnosť. Jedine co som musel bolo nafotiť byť a absolvovať dve návštevy banky. Všetko ostatné vybavil pán Marada kozmickou rýchlosťou

 3. Peter Krupjak 25-01-2022

  Už niekoľko rokov využívam Michalove služby a rady ohľadom financií. Stále to bolo rýchle vybavenie bez akýchkoľvek problémov. Rovnako tak verím ze bude prebiehať aj spolupráca pri ďalších mojích požiadavkách.

 4. Viktor Hlavatovič 02-12-2021

  Vybavenie hypotéky bolo vďaka Michalovi skutočnou hračkou. Všetko nám krásne vysvetlil, odkomunikoval a vybavil. Vďaka jeho prehľadu, odborným vedomostiam a usmerneniu prebehlo všetko bez akéhokoľvek stresu a my si teraz môžeme užívať náš krásny domov.

 5. Silvia Kabatova 27-08-2021

  Promtne jednanie, skvela komunikacia a spolahlivost..Vysledkom su dve nacerpane hypoteky s bezkonkurencnym urokom. Srdecna vdaka Michal :-)

 6. Milan Zelinka 17-08-2021

  Na uvod sa chcem podakovat za profesionalny pristup k rieseniu mojich financnych potrieb a poziadaviek suvisiacich so spracovanim hypotekarneho uveru. Pana Maradu mozem len odporucat, priame jednanie a seriozny pristup je to, s cim mozete ratat pri vzajomnej spolupraci. Ochotne poradi a nastavi vam vhodny produkt financovania.

 7. V.Zelinková 09-08-2021

  Oceňujem profesionálny prístup pána Maradu pri hľadaní riešenia financovania môjho úveru. Vždy dodržal to, na čom sme sa dohodli a vedel nájsť ďalšie alternatívy ak mi niečo nevyhovovalo. Ak hľadáte poradcu, z ktorého budete mať dobrý pocit aj po podpísaní zmlúv, môžem pána Maradu doporučiť.

 8. Marcel Fazekáš 31-07-2021

  Pán Marada mi pomohol s refinancovaním úveru a následne s hypotekárnym úverom. Veľmi mi tým pomohol a za to mu veľmi ďakujem. Spolupracovalo sa mi s ním veľmi dobre. Som rád, že som mohol riešiť tieto veci práve s ním a každému odporúčam práve jeho. Profesionálny a priateľský prístup, je veľmi ochotný a určite dokáže pomôcť komukoľvek a s čímkoľvek. Veľká spokojnosť s mojej strany.

 9. Hlavatovičová 30-07-2021

  Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam a Ďakujem.

 10. Radovan Kazarik 26-05-2021

  Chcel by som sa poďakovať p. Maradovi za pomoc pri re-financovaní úveru. Oceňujem vysoko profesionálny prístup a ústretovú komunikáciu, počas celého procesu. Na každú moju otázku som dostal ihneď jasnú a zrozumiteľnú odpoveď, takto si predstavujem prístup ku klientom. Určite budem jeho služby odporúčať ďalej.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.