Profil: Michal Marada - Profil makléra

Michal Marada

Gepard finance
NÁJDEM VÁM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V sektore bankovníctva pôsobím 17 rokov. Prešiel  som si  rôznymi pozíciami  od pokladníka, klientskeho poradcu, hypotekárneho špecialistu až po riaditeľa pobočky. Počas tohto obdobia som získal neoceniteľné skúsenosti v oblasti komplexnej starostlivosti o klientov. Dennodenne som prichádzal do kontaktu s klientami, ktorí mali rôzne požiadavky  či už finančné, poistné alebo si chceli splniť svoju túžbu po novom bývaní. Keďže riešenie hypotekárnych úverov bolo to, čo ma najviac napĺňalo a bavilo, s radosťou som prijal ponuku pracovať pre  spoločnosť Gepard Finance. Tu môžem  nájsť to najlepšie riešenie pre Vás a splniť Vám tak sen o Vašom novom bývaní za tých najvýhodnejších podmienok.

Teším sa na stretnutie s Vami

 

17
Rokov praxe
893
klientov
8
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Silvia Kabatova 27-08-2021

  Promtne jednanie, skvela komunikacia a spolahlivost..Vysledkom su dve nacerpane hypoteky s bezkonkurencnym urokom. Srdecna vdaka Michal :-)

 2. Milan Zelinka 17-08-2021

  Na uvod sa chcem podakovat za profesionalny pristup k rieseniu mojich financnych potrieb a poziadaviek suvisiacich so spracovanim hypotekarneho uveru. Pana Maradu mozem len odporucat, priame jednanie a seriozny pristup je to, s cim mozete ratat pri vzajomnej spolupraci. Ochotne poradi a nastavi vam vhodny produkt financovania.

 3. V.Zelinková 09-08-2021

  Oceňujem profesionálny prístup pána Maradu pri hľadaní riešenia financovania môjho úveru. Vždy dodržal to, na čom sme sa dohodli a vedel nájsť ďalšie alternatívy ak mi niečo nevyhovovalo. Ak hľadáte poradcu, z ktorého budete mať dobrý pocit aj po podpísaní zmlúv, môžem pána Maradu doporučiť.

 4. Marcel Fazekáš 31-07-2021

  Pán Marada mi pomohol s refinancovaním úveru a následne s hypotekárnym úverom. Veľmi mi tým pomohol a za to mu veľmi ďakujem. Spolupracovalo sa mi s ním veľmi dobre. Som rád, že som mohol riešiť tieto veci práve s ním a každému odporúčam práve jeho. Profesionálny a priateľský prístup, je veľmi ochotný a určite dokáže pomôcť komukoľvek a s čímkoľvek. Veľká spokojnosť s mojej strany.

 5. Hlavatovičová 30-07-2021

  Veľmi profesionálny a ľudský prístup. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam a Ďakujem.

 6. Radovan Kazarik 26-05-2021

  Chcel by som sa poďakovať p. Maradovi za pomoc pri re-financovaní úveru. Oceňujem vysoko profesionálny prístup a ústretovú komunikáciu, počas celého procesu. Na každú moju otázku som dostal ihneď jasnú a zrozumiteľnú odpoveď, takto si predstavujem prístup ku klientom. Určite budem jeho služby odporúčať ďalej.

 7. Bajer Martin 15-03-2021

  S pánom Maradom sa poznám už dlhšiu dobu a riešil som s ním viacero finančných záležitostí,včetne hypotéky aj spotrebných úverov.Oceňujem hlavne vysoko profesionálny prístup,ochotu a schopnosť veľmi pružne reagovať na rozmanité potreby a požiadavky klientov.V podstate nebolo nič,s čím by si neporadil.Okrem hypoték vie poradiť aj s inými produktmi ako napr. poistenie nehnuteľností,bytu,životných a úrazových poistení,ako aj PZP.Maximálna spokojnosť a záverom mi neostáva nič iné len ho vrelo odporúčať všetkým.

 8. Marek Kopecký 12-03-2021

  Pán Marada je odborník na svojom mieste. V prvom rade by som rád vyzdvihol jeho profesionalitu a ochotu. Obrátili sme sa na neho s prosbou o refinanciu hypotekárneho úveru. Veľmi dôkladne nám spracoval kompletný prehľad pre nás najlepších možností a vybral pre nás tú najlepšiu a najlacnejšiu. My sme nemuseli robiť nič iba podpísať novú zmluvu v novej banke. Je málo ľudí o ktorých si myslím , že robia svoju prácu tak ako sa má resp. niečo naviac. Medzi nich môžem s kľudným svedomím zaradiť Michala Maradu.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.