Mgr. Ján Humeník

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Tel: +421 915 355 640
Mobil: +421 917 153 411

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


Hypotekárnym úverom sa venujem nepretržite od roku 2011 a sú pre mňa už viac záľubou ako prácou. Ako hypotekárny špecialista som pôsobil v dvoch najväčších bankách, v praxi mám za sebou niekoľko stoviek úspešne vyriešených prípadov. Proces vybavenia hypotéky teda poznám dokonale z pozície pracovníka banky, ale taktiež aj z vlastnej pozície žiadateľa o úver.

Výber tej najlepšej a najlacnejšej hypotéky a samotné schválenie žiadosti o úver býva náročné a častokrát aj komplikované, preto je mojou hlavnou prioritou previesť Vás týmto procesom čo najjednoduchšie a najefektívnejšie, pričom kladiem dôraz na úsporu financií a času, tak aby výsledkom bol spokojný klient.

Graban Ján - utorok, 02. január 2018

Rofesionálny prístup, znalosť trhu.

Mgr. Ján Humeník

Attila a Zuzka - utorok, 02. január 2018

Prajeme Vám šťastný nový rok, veľa úspechov a veľa spokojných klientov. Boli sme s Vami mimoriadne spokojní pri riešení našej hypotéky. Veľmi sme ocenili Vašu priamu komunikáciu a ochotu pomôcť aj pri zložitej situácii. Každému vrelo odporúčame pána Humeníka. Ďakujeme!

Mgr. Ján Humeník

Tatiana Švantnerová - štvrtok, 23. november 2017

Profesionalne vystupovanie a seriózny prístup. Hypotéka vybavená podľa predstáv. Ochota. Vrelo odporúčam :)

Mgr. Ján Humeník

Andrea B. - streda, 22. november 2017

Veľmi milý prístup, ochota poradiť, flexibilita, odborník na správnom mieste. Max. spokojnosť s p. Humeníkom a určite odporučím ďalej :) Vďaka!
AB

Mgr. Ján Humeník

sokolova - streda, 22. november 2017

maximálna spokojnosť, ústretovosť, vysvetlenie, zváženie všetkých možností, poradenstvo, dotiahnutie do finálneho konca do detailov, absolútna spoľahlivosť

Mgr. Ján Humeník

Jana Vacíková - pondelok, 06. november 2017

Spolupráca s p. Humeníkom bola výborná, maximálne som bola spokojný. Ústretový, spoľahlivý, nápomocný, ochotný, komunikácia bez akýchkoľvek problémov. Určite ho odporúčam.

J.V.

Mgr. Ján Humeník

Jana Ilcikova - štvrtok, 21. september 2017

Rada by som vyjadrila veľkú spokojnosť s prácou pána Humeníka ohľadne vybavenia môjho hypotekárneho úveru. Svoju prácu robí zodpovedne a profesionálne, a zároveň sa s ním veľmi dobre komunikuje. Dokáže zrozumiteľne vysvetliť inak komplikovane-znejúci proces vybavovania a schvaľovania hypotéky. Odporúčam jeho služby ako hypotekárneho špecialistu.

Mgr. Ján Humeník

Ivana Babicová - utorok, 19. september 2017

Maximálna spokojnosť.

Mgr. Ján Humeník

Kristína - utorok, 12. september 2017

Rada by som vyjadrila veľkú spokojnosť. Som absolútny amatér/laik vo svete hypoték.
Tak zrozumiteľne, ľudsky, ale zároveň profesionálne, ako mi bol celý proces schvaľovania/čerpania hypoték vysvetlený pánom Humeníkom bolo ukážkové.
A zároveň ako prihliadal na úsporu času, financií, mi bolo tiež veľmi sympatické.
Perfektná spolupráca, odporúčam ďalej.

Mgr. Ján Humeník

Hudecová Dominika a Hudec Ján - nedeľa, 10. september 2017

Veľmi veľká spokojnosť s prácou pána Humeníka, skvelá komunikácia a spolupráca. Bez jeho pomoci by sa nám hypotéku nepodarilo vybaviť nakoľko sme mali pred ním iného finančného poradcu a ten nám ani z ďaleka neponúkol také možnosti ako p. Humeník. Vrelo odporúčam každému určite budete spokojní. Ešte raz veľká vďaka za všetko.

Mgr. Ján Humeník

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Ján Humeník

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.