Mgr. Ján Humeník

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Tel: +421 915 355 640
Mobil: +421 917 153 411

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


Hypotekárnym úverom sa venujem nepretržite od roku 2011 a sú pre mňa už viac záľubou ako prácou. Ako hypotekárny špecialista som pôsobil v dvoch najväčších bankách, v praxi mám za sebou niekoľko stoviek úspešne vyriešených prípadov. Proces vybavenia hypotéky teda poznám dokonale z pozície pracovníka banky, ale taktiež aj z vlastnej pozície žiadateľa o úver.

Výber tej najlepšej a najlacnejšej hypotéky a samotné schválenie žiadosti o úver býva náročné a častokrát aj komplikované, preto je mojou hlavnou prioritou previesť Vás týmto procesom čo najjednoduchšie a najefektívnejšie, pričom kladiem dôraz na úsporu financií a času, tak aby výsledkom bol spokojný klient.

Žažo Andrej - piatok, 03. január 2020

Spokojnosť.

Mgr. Ján Humeník

Greňo Radovan - pondelok, 14. október 2019

Odborník ktorý vie vždy dobre poradiť

Mgr. Ján Humeník

Mózeš Peter - pondelok, 14. október 2019

Prístup, zrozumiteľnosť, proaktivita, neriešil nepodstatné veci, išli sme priamo k veci, promptný...

Mgr. Ján Humeník

Urban Tomáš Richter - piatok, 28. jún 2019

Boli sme nadseni z profesionalneho a velmi napomocneho pristupu. Plus ste parkrat isli v ochote a ustretovosti aj extra milu za hranice toho, co by sme od hyptekarneho poradcu standardne mohli ocakavat.

Mgr. Ján Humeník

Veronika Dobroňová - štvrtok, 06. jún 2019

Pán Humeník nám bol veľmi nápomocný vo všetkých ohľadoch. Najmä preto,že sme hypotéku vybavovali zo zahraničia, veľmi nám pomohla jeho flexibilita a oceňujeme jeho znalosti a pomoc. I v budúcnosti na neho plánujeme obrátiť pri ďalšej hypotéke.

Mgr. Ján Humeník

Kandrová Anna - štvrtok, 06. jún 2019

Pán Humeník je perfektný špecialista. Je milý ústretový,priateľský. Vyžaruje z neho perfektná energia a stále úsmevik na tvári tak to ma byť. A som neskutočne rada že som ho stretla a pomohol mi zrealizovať moje bývanie. Vdačná do konca života :) Určite ho odporučám.

Mgr. Ján Humeník

Michal Fajnor - streda, 03. apríl 2019

Prístup

Mgr. Ján Humeník

Katarína Mroceková - utorok, 02. apríl 2019

Veľmi príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup, profesionalita, sme so vzájomnou spoluprácou veľmi spokojní.

Mgr. Ján Humeník

Zuzana Kožuchová - nedeľa, 16. december 2018

Dobrý deň,

s prácou pána Humeníka som bola nadmieru spokojná. Pomohol mi preniesť hypotéku do druhej banky, pričom mi ušetril nielen kopu času ale aj peňazí. Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Určite ho odporučím aj svojim známym.

Mgr. Ján Humeník

Marek Repáň - štvrtok, 13. december 2018

S prácou pána Mgr. Jána Humeníka som veľmi spokojný. Výborná komunikácia, rýchla spätná väzba, jasné a zrozumiteľné vysvetlenie podmienok o možnostiach čerpania úveru. Oceňujem flexibilitu a rýchlosť jednania. Nakoniec sa všetko podarilo v dohodnutom termíne a bez komplikácii. Na základe tejto skúsenosti rozhodne odporúčim pána Humeníka mojím priateľom a známym.

Mgr. Ján Humeník

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Ján Humeník

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.