MERIDIEN - Investičné apartmány s vlastným lyžiarskym strediskom

Projekt Meridien

Skvelé ceny

Moderné bývanie

Nedotknutá príroda

O projekte

Ponúkame na predaj investičné apartmány Mēridien na Liptove s vlastným lyžiarskym strediskom Ski Iľanovo. V ponuke nájdete celkom 78 apartmánov s rozlohou od 28 - 62 m2. V projekte sa myslí v prvom rade na klientov a ich relax, preto budu apartmány vybavené nadštandardnými materiálmi. Wellness bude vybavený saunou, vírivkou, ochladzovacou kaďou i perličkovým kúpeľom. Vo wellness nebude chýbať tepidarium a miestnosti, kde budú čakať usmiati maséri, aby svojim klientom dopriali zaslúžený odpočinok. Pre úplnú dokonalosť Spa v rezorte Mēridien nebude chýbať wellness bar a fitness. Pre deti bude v centrálnej budove pripravené veľké interiérové ihrisko a exteriérové 3D bludisko. Pre mamičky sa v rezorte bude nachádzať kaderníctvo pod záštitou značky COCOCHOCO Profesionál a pre oteckov barber. Pre trávenie voľného času budú v projekte Mēridien pripravené dve bowlingové dráhy. Pre klientov rezortu bude pripravený vlastný lyžiarsky svah, lyžiarska škola a požičovňa lyží. Cez letné mesiace bude pripravená požičovňa e-bikov, tenisová škola a zipline.

Apartmán môžete využívať aj na prenájom a získať tak výnos od 7% ročne.

Architektúra, ktorá nenarúša prírodu

Všetko pre vaše pohodlie

Pre dokonalý zážitok, relax a pohodu strávenú na Liptove budete pozvaní na strechu rezortu Mēridien, kde si budete môcť vychutnávať nielen neuveriteľné výhľady, ale aj zážitky pri špecialitách z grilu a miešaných nápojoch.

Moderný interiérový dizajn

Projekt rezortu Mēridien si od úplného začiatku zakladá na kvalite. Chceme dopriať návštevníkom maximálny komfort a pohodlie. Krásne prostredie a luxusné interiérové vybavenie spríjemní bývanie vám aj celej rodine.

Cenník

Apartmány viete kúpiť už

od 107 375
  • Pozrite si komplet ponuku apartmánov MERIDIEN.

Galéria

KONTAKTUJTE NÁS

Zaujala vás ponuka? Vyplňte formulár a my sa vám ozveme späť.