Profil: Martina Vaško Sabolová - Profil makléra

Bc. Martina Vaško Sabolová

 • Manažér | Hypotekárny špecialista
 • Konštantínova 12 (kancelária ARCHEUS reality)
 • 080 01 Prešov
 • hypoteky@archeus.sk
 • 0948665569
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Každý klient je pre mňa výnimočný, zaujíma ma jeho životná situácia a jeho očakávanie. Na finančnom trhu pôsobím viac ako 15 rokov, moje získané skúsenosti sú z oblasti poisťovníctva a bankovníctva. Z vlastnej bankovej praxe na pozícii manažéra hypotekárnych obchodov viem, že klienti radi ocenia profesionálny prístup a nadštandardné služby. Vystihuje ma etický prístup, profesionálne jednanie a odbornosť. Rada vám poradím, ako sa efektívne dostať k finančným prostriedkom na realizáciu vašich predstáv ohľadom financovania nehnuteľnosti. Spoločne nájdeme z množstva možností váš najvýhodnejší hypoúver, ktorý vám splní sen o vašom DOMOVE. Pomoc odborníka je veľmi vyhľadávaná a často je na nezaplatenie. Som tu pre vás.

1
Rokov praxe
325
klientov
56
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Klient - Solivar 11-10-2021

  Ďakujem p. Vaško Sabolová za skvelú spoluprácu pri riešení financovania pri predaji našej nehnuteľnosti, za Vašu neustálu podporu a snahu vyriešiť problémy, za ktoré ste vôbec nemohli - spôsobené prieťahmi bankou a katastrom. Vždy ste boli s nami v kontakte a priebežne komunikovali každý krok. Realitný trh potrebuje takých ľudí ako ste Vy a dúfam, že tejto profesii ostanete verná. Ďakujeme za všetko a Vaše služby plánujeme opäť využiť pre refinanc hypotéky.

 2. Fondrk 09-10-2021

  Šikovná a ochotná hypotekárna špecialistka. Všetko rýchlo vybavila za nás

 3. S.B. 30-09-2021

  Ochota, profesionalita a ľudskosť vystihuje p. Vaško. Poradí, vysvetlí, vyrieši je to odborník na pravom mieste. Je super, že sa naše cesty stretli. Ďakujeme. S.B.

 4. N.J 17-09-2021

  Veľmi milá, ochotná, inteligentná pani, ktorá nám pomohla so všetkým, čo sme potrebovali. Od úplného začiatku sme jej plne dôverovali a nechali sme si vo všetkom poradiť. Je skvelé keď máte pri sebe človeka na ktorého sa môžete spoľahnúť. Ďakujeme.

 5. Mihaľová 16-09-2021

  Pružná a rýchla, s nádherným úsmevom a kľudom, vie komunikovať, byť trpezlivá a vyžaruje obrovskú dôveru a profesionalitu. Vaše znalosti p. Vaško v tomto úverovom mori plnom podmienok a parametrov boli pre mňa veľmi prospešné, vďaka vám mám hypotéku šitú na mieru. Bola ste vždy pri mne pri kontakte s bankou, všetky telefonáty ste hneď zdvihla a pomohla nám zodpovedať otázky a hlavne promtne ich vyriešiť aj v praxi. Nech sa vám darí. Ďakujeme.

 6. J.L. 02-09-2021

  Chcel by som vyjadriť poďakovanie a zároveň odporučiť služby pani Vaško. Mám skúsenosti s už niekoľkými realitnými maklérmi ale každý z nich by mal ešte čo učiť čo sa týka prístupu ku klientovi a hlavne k ochote často aj nad rámec dohodnutej spolupráce.

 7. Dominik 26-08-2021

  Šikovná pani, ktorá sa vo veciach vyzná a nemá problém pomôcť, poradiť a vybaviť.

 8. S.J. 19-08-2021

  Maximálna spokojnosť so službami pani Martiny Vaško. Od prvej chvíle profesionálny prístup, hľadanie VŠETKÝCH možností pri mojej komplikovanej situácii a len vďaka nej sa čoskoro sťahujem do môjho domu. Ďakujem.

 9. Bc.Martina Vaško 08-08-2021

  Veľmi veľká spokojnosť. Rozhodne budem odporúčať služby milej, prívetivej a ochotnej vo všetkých smeroch pomôcť. Nech je takýchto ľudí viac a viac. Všetko len to najlepšie prajem, hlavne nech sa ešte dlhé roky darí tejto skvelej pani. Máme ju veľmi radi.

 10. Daniela 02-08-2021

  Veľká spokojnosť. Príjemný a profesionálny prístup. Určite jej služby budem odporúčať známym.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.