Profil: Juraj Hofierka - Profil makléra

Juraj Hofierka

Gepard finance
NÁJDEM VÁM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Vo svete financií som sa profesne našiel. Pracujem v ňom 14 rokov a stále sa posúvam a zdokonaľujem. O to viac ma teší moja sebarealizácia vo firme Gepard Finance. Fascinuje ma ich profesionalita, skúsenosti, precíznosť, s ktorými sa stotožňujem a ktoré rád predstavím aj Vám pri plnení si Vášho sna o bývaní - získať najlepšie financovanie.

16
Rokov praxe
578
klientov
5
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Ján Polaček 29-01-2023

  S pánom Hofierkom máme skvelú skúsenosť. Spolupracovali sme spolu počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti, počnúc poradenstvom pri výbere banky a fixácie, cez vybavovanie samotného hypotekárneho úveru, poistenia..množstva papierovačiek .., až do samotnéj kúpy nehnuteľnosti. Naozaj nám s kúpou nesmierne pomohol, za čo ďakujeme. Pána Hofierku môžem len a len odporúčať.

 2. Alica Spustová 01-12-2022

  Zatiaľ veľká spokojnosť. p.Hofierka je vždy milý a ochotný, má snahu všetko vyriešiť, hľadá možnosti a kombinácie. Veľmi nám pomohol dosiahnuť to čo sme mali v pláne, ale nevedeli sme si to vymyslieť my (z hľadiska dostupných finančných možností). Je to proste profík! Odporúčam všetkými 10mi :) Budeme konečne bývať v domčeku hlavne vďaka jemu.

 3. David 31-03-2022

  Maximálna spokojnosť

 4. Tomáš 29-11-2021

  Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup. Odporúčam

 5. Ing. Monika Strakova 30-10-2021

  Pan Hofierka bol od prveho kontaktu uzasny, vsetko dopodrobna vysvetlil, porovnal vsetky banky, vysvetlil klady a zapory, proste uplny, kompletny a hlavne ludsky servis. Pomahal mi so vsetkym. Vrelo odporucam a urcite jeho sluzby este vyuzijem. Velmi pekne dakujem.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.