Profil: Juraj Hofierka - Profil makléra

Juraj Hofierka

Gepard finance
NÁJDEM VÁM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Vo svete financií som sa profesne našiel. Pracujem v ňom 14 rokov a stále sa posúvam a zdokonaľujem. O to viac ma teší moja sebarealizácia vo firme Gepard Finance. Fascinuje ma ich profesionalita, skúsenosti, precíznosť, s ktorými sa stotožňujem a ktoré rád predstavím aj Vám pri plnení si Vášho sna o bývaní - získať najlepšie financovanie.

17
Rokov praxe
666
klientov
6
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. PhDr.Vladimír Piaček PhD 16-02-2024

  Spoločnosť Gepardfinance nám už roky pomáha pri vybavovaní hypotekárnych úverov pre našich klientov. Túto spoločnosť môžeme odporúčať, ľudia ako pán Ilič alebo pán Hofierka sú ľudia na prvom mieste, ďakujeme za perfektnú spoluprácu.

 2. Ján Polaček 29-01-2023

  S pánom Hofierkom máme skvelú skúsenosť. Spolupracovali sme spolu počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti, počnúc poradenstvom pri výbere banky a fixácie, cez vybavovanie samotného hypotekárneho úveru, poistenia..množstva papierovačiek .., až do samotnéj kúpy nehnuteľnosti. Naozaj nám s kúpou nesmierne pomohol, za čo ďakujeme. Pána Hofierku môžem len a len odporúčať.

 3. Alica Spustová 01-12-2022

  Zatiaľ veľká spokojnosť. p.Hofierka je vždy milý a ochotný, má snahu všetko vyriešiť, hľadá možnosti a kombinácie. Veľmi nám pomohol dosiahnuť to čo sme mali v pláne, ale nevedeli sme si to vymyslieť my (z hľadiska dostupných finančných možností). Je to proste profík! Odporúčam všetkými 10mi :) Budeme konečne bývať v domčeku hlavne vďaka jemu.

 4. David 31-03-2022

  Maximálna spokojnosť

 5. Tomáš 29-11-2021

  Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup. Odporúčam

 6. Ing. Monika Strakova 30-10-2021

  Pan Hofierka bol od prveho kontaktu uzasny, vsetko dopodrobna vysvetlil, porovnal vsetky banky, vysvetlil klady a zapory, proste uplny, kompletny a hlavne ludsky servis. Pomahal mi so vsetkym. Vrelo odporucam a urcite jeho sluzby este vyuzijem. Velmi pekne dakujem.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.