Profil: Gergely Kovács - Profil makléra

Mgr. Gergely Kovács

 • Manažér | Hypotekárny špecialista
 • Hlavná 23, súpisné číslo 326, 3. poschodie
 • 929 01 Dunajská Streda
 • gergely.kovacs@gepardfinance.sk
 • +421 907 707 993
Gepard finance
,,Ak problém má riešenie, tak prečo sa strachovať? Ak problém nemá riešenie, tak prečo sa strachovať

P r a c o v n é  s k ú s e n o s t i 

Poštová banka,a.s. / regionálny riaditeľ Bratislava
Poštová banka,a.s./ regionálny riaditeľ Nitra
Tatra banka,a.s. / riaditeľ pobočky

J a z y k o v é  z n a l o s t i

O m n e 

Financiám sa profesionálne venujem už 14 rokov. Pôsobil som v rôzných korporáciách, na rôznych pozíciách. Nikdy som sa nebál výzvam a zmenám, preto sa mohlo stáť, že som pracoval v pobočkách v Komárne ako výlučný sprostredkovateľ poistenia, potom v Dunajskej Strede ako osobný bankár a v Galante ako riaditeľ pobočky.

Po týchto skúsenostiach a úspechoch som mohol byť súčasťou vedenia Nitrianského regiónu, kde som založil základy hypotekárneho businessu. Po úspešnej adaptácii úveroch na bývanie som prijal ponuku na pozíciu regionálneho riaditeľa v Bratislavskom regióne, ktorú som zastával dva roky.
Počas mojej kariéry som sa veľakrát stretol s klientmi, ktorí vedeli čo potrebovali, ale nevedeli, ako na to. Preto som sa rozhodol stáť sa súčasťou Gepard Finance, lebo chcem ľuďom pomôcť vo svete úverov, kde sa cítim doma. Nájsť im najlepšie riešenie a odbremeniť ich od byrokrácie. Každý prípad je individuálny, a preto je  pre mňa každý klient výnimočný.

15
Rokov praxe
568
klientov
17
referencií

Certifikáty a ocenenia

Osobný marketing

NAPÍSALI O MNE

 1. Branislav Andreansky 07-09-2021

  Pre Gergely Kovács som v banke pracoval ako jeho HR partner viac ako 2,5 roka a z tých nespočetných skúseností si najvýraznejšie pamätám: Ak Vám dá slovo, tak to slovo platí a na to sa môžete spoľahnúť. Jeho manažérsky tím, o ktorý sa staral bol pre neho prioritou a aj keď sa zo skvelého obchodníka/obchodníčky stal riaditeľ pobočky, skutočne mu pomohol dorásť na dobrého manažéra. Spolupráca s ním je férová a Gergelyho považujem za dobrého a spoľahlivého človeka.

 2. Ing. Tomáš Majthényi 12-07-2021

  Velmi korektny pristup, maximalna ochota a flexibilita k rieseniu potrieb klienta k financovaniu nehnutelnosti

 3. Mikulás Smirnov 04-05-2021

  Nagyon korrekt profi munka

 4. József Vajda 04-05-2021

  Csak ajánlani tudom , nagyon profi !

 5. Tibor Horsicza 19-02-2021

  Csak ajánlani tudjuk pénzügyi szakemberünket Gergely Kovácsot. Forduljanak hozzá bizalommal akár régi hitelük felülbírálásával, vagy új hitelük ügyintezésével.

 6. Jozef Husvéth 16-02-2021

  Koszonjuk a megbizhato, gyors es teljeskoru ugyintezest. Csak ajanlani tudom mindenkine aki 100%-os ugyintezest szeretne

 7. Dávid Végh 11-02-2021

  Nagyon jól felkészült, tájékozott, segítőkész és rugalmas, csak ajánlani tudom és köszönöm ezúton is a segítséget és a tanácsokat.

 8. Alexandra Grófová 10-02-2021

  Kiváló szakértelemmel rendelkezik, ezenkívül nagyon készséges, megbízható és gyors. Tökéletes választás ügyeink intézésére. Köszönök mindent.

 9. Alexander Csóka 03-02-2021

  Chcem sa Vám poďakovať za spoluprácu, ktorá bola naozaj na vysokej profesionálnej úrovni. Komunikácia bola vynikajúca, všetky potrebné dokumenty boli rýchlo vybavené. Som nadmieru spokojný s pánom Mgr. Kovácsom!

 10. Földes János 03-02-2021

  Köszönök mindent Kovács Gergelynek.. Hozzáállása és szakértelme egyszerűen példa értékű.. Csak ajánlani tudom mindenkinek..

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.