SPOLOČNOSŤ GEPARD FINANCE ZÍSKALA PEČAŤ BONITY 2016!

Je to pravda - poctivá, kvalitne odvedená práca spojená s kontinuálnym rastom spoločnosti a profesionálnym prístupom na seba nenechávajú dlho čakať a prinášajú svoje výsledky. Národné informačné stredisko Slovenskej republiky a Slovenská informačná a marketingová spoločnosť, a.s. udelili hypotekárnej spoločnosti GEPARD FINANCE Pečať BONITY 2016, ktorá vyplynula z analýzy viac ako 700 000 podnikov na Slovensku. Zaraďujeme sa tak len k necelému percentu finančne stabilných, spoľahlivých, prosperujúcich firiem, ktoré si plnia svoje záväzky nielen voči štátu, ale aj svojim klientom.

SPOLOČNOSŤ GEPARD FINANCE ZÍSKALA PEČAŤ BONITY 2016!

ČO JE PEČAŤ BONITY, KTO A ZAČO JU ZÍSKA?
Národné informačné stredisko SR (NiSSR) a Slovenská informačná a marketingová spoločnosť, a.s. (SIMS) každoročne analyzujú hospodárske prostredie a ekonomické zdravie podnikov u nás. V tomto roku sa opätovne prísnou finančnou analýzou vyhodnotili všetky podniky, ktoré pôsobia na slovenskom trhu. Cieľom hodnotenia bolo vyselektovať bonitné podniky, čiže tie, ktoré dosiahli vysoký bonitný index a hovoria tak o spoľahlivosti a prosperite. Toto pozitívne hodnotenie však nezíska ani zďaleka každý posudzovaný podnik.

Hodnotilo sa presne 734 055 podnikateľských subjektov piatimi medzinárodne uznávanými metódami finančnej analýzy, konkrétne sa aplikoval Kralickov QUICK test, Altmanovo Z-score, Model IN 101, Index bonity a Springate model. V rámci použitej tzv. RAP analýzy, reflektujúcej rizikovosť podniku založenej na bodovom hodnotení na stupnici od 1 po 5, kde 1 je známkou bankrotu, zatiaľ čo hodnota 4 a 5 znamená extrémne dobrú bonitu podniku, ako aj uplatnením nástrojov ekonomickej analýzy a bonitného modelu ako takého, stredisko zverejnilo výsledný zoznam úspešných podnikov za rok 2016. Vychádzalo sa zo všetkých, legitímnym spôsobom zverejných, alebo nezverejných zmluvných originálnych dátových zdrojov.

Náročným kritériám nakoniec vyhovelo len 0,87% posudzovaných spoločností (6 400 firiem). Je pre nás preto oveľa hodnotnejšie zistenie, že medzi nimi uspela aj naša hypotekárna spoločnosť GEPARD FINANCE, a to s ukážkovým výsledkom (4).

Pečať Bonity 2016 je ocenenie, ktoré je doložené originálom protokolu. Hovorí o tom, že táto pečať spoločnosti právom náleží za dosiahnuté ekonomické výsledky v uplynulom roku. Z analýzy ďalej vyplýva, že spoločnosť GEPARD FINANCE má silné zázemie a pre uzatváranie obchodných vzťahov predstavuje bezpečného a spoľahlivého partnera - či už ide o spoluprácu s bankami, realitnými a developerskými spoločnosťami alebo o sprostredkovateľské služby poskytované samotným klientom v sektore úverov. Firma tak preukázala svoju finančnú stabilitu, transparentnosť, zodpovedný podnikateľský prístup a plnenie si svojich záväzkov.

„Získanú Pečať BONITY 2016 si vážime. Hlavne preto, že sa nejedná o ocenenie, ktoré si možno kúpiť, ale je to ocenenie získané na základe veľmi prísnych ekonomických a etických kritérií, ktoré musí firma dodržiavať roky na to, aby ho získala. GEPARD FINANCE patrí na základe tejto "metriky" medzi spoľahlivé a prosperujúce spoločnosti na Slovensku. Stabilita a spoľahlivosť v podnikaní hrajú zásadnú úlohu a naberajú stále väčší význam. To, že naša spoločnosť vykazuje dlhodobo výborné hospodárske výsledky a má silné zázemie, v praxi znamená, že sme silný partner, na ktorého sa možno v podnikaní skutočne spoľahnúť“, reagoval na toto ocenenie generálny riaditeľ GEPARD FINANCE, s.r.o. Jaroslav Kapusta.


____________________________________
O spoločnosti GEPARD FINANCE
GEPARD FINANCE, s.r.o. bola založená v roku 2003 v Českej republike, následne sa etablovala aj na Slovensku (2008) a dnes je jednotkou medzi hypotekárnymi špecialistami. Za jej úspechom a kontinuálnym rastom stojí najmä kvalitná sieť sprostredkovateľov s profesionálnym servisom a individuálnym prístupom ku klientom. Spoločnosť u nás doteraz zabezpečila viac ako 22 000 hypoték v hodnote cez 1.1 miliardy EUR.

 

GEPARD FINANCE, s.r.o. - Marketingové a PR oddelenie
Mgr. Petra Jurenková, Bratislava
marketingový špecialista


Kutlíkova 17 (budova Technopolu, 8. poschodie)
852 50, Bratislava - Petržalka
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., +421 902 615 483
www.gepardfinance.sk