Profil: Dobroslava Cukerová - Profil makléra

Ing. Dobroslava Cukerová

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Mojím poslaním je hľadať riešenia aj zdanlivo neriešiteľných situácií, nevzdávať sa a bojovať za každého klienta“

Vždy som tvrdila, že nájsť prácu, ktorá Vás baví a napĺňa, je obrovské šťastie. Som rada, že mne sa podarilo tento sen si splniť. Po rokoch práce vo financiách v nadnárodnej spoločnosti a VUB banke, som objavila tú správnu kombináciu ingrediencií: vysokej odbornosti, obchodníckeho umenia a veľkej dávky sociálneho cítenia s chuťou pomôcť. Mojím poslaním je hľadať riešenia aj zdanlivo neriešiteľných situácií, nevzdávať sa a bojovať za každého klienta. Stále pracujem na svojej odbornosti, pretože svet hypoték je dynamický a veľmi citlivý na každú zmenu na trhu. Dôležitou súčasťou mojej práce je tímová práca, kde sa skĺbili mnohoročné skúsenosti všetkých kolegov, čo je našou veľkou devízou.

1
Rokov praxe
371
klientov
10
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Petra Amzlerova 22-07-2022

  P. Cukerova mi pomohla prefinancovat hypoteku s naozaj profesionalnym pristupom, co je dolezite s usmevom na tvari a priateskymi radami v dobrej aj zlej situacii. Velmi si cenim jej podporu, rady a pomoc. Vzdy promptna reakcia a na vsetky moje otazky poskytla plnohodnotu odpoved. Velmi pekne dakujem, odporucam.

 2. Juraj 11-05-2022

  Ukážkový prístup k práci a starostlivosti o klienta. Ochota poradiť často aj v iných sférach ako sú financie pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia je na nezaplatenie. S ľudským prístupom a úsmevom p. Cukerová zariadi naozaj aj nemožné. Kontakt posúvajú aj tí, ktorým som ho posunul ja a to asi hovorí za všetko

 3. Lukáš O. 05-05-2022

  Veľký profesionál s výborným prístupom. Vždy to čo povie dotiahne a vyrieši všetko. Nájde tú najlepšiu cestu v prospech klienta.

 4. Ondrej Bendák 08-04-2022

  S pani Cukerovou, robim uz nejake roky, poposuval som aj kontakty ktore sa jej podarilo vyriesit k spokojnosti. Oslovuje ma naozaj vela maklerov, ale na p. Cukerovu nedam dopustit. Je vyborna, precizna, nikdy nezavadza a to si vazim. Krasny piatok prajem.

 5. Nadja Cerna 25-01-2022

  Veľmi ľudský a profesionálny prístup. Vždy veľmi ochotná a časovo flexibilná. Ďakujem.

 6. Ivona 24-11-2021

  S pani Cukerovou som prešla viacerými HU aj refinancom. Okrem toho, že robí zazraky, tak je aj pevny článok, ako sa pri tom procese nezosypať a neukamenovať partnera :D je vidno, že ma dlhoročné skúsenost, čo si pri takomto zásadnom kroku NEVYHNUTNÉ. Vďaka zlej rade Vas to može stáť vela ... Preto treba voliť toho správneho a pre nás je to isto pani Cukerová. Vďaka nej, má aj naša rodina strechu nad hlavou. Ďakujeme

 7. Smilnak Peter 15-11-2019

  Absolutelly TOP support. Very satisfied. Thank You.

 8. Marencin Milan 15-11-2019

  Slušná, ustretová, promtná. Prakticky okamžitá reakcia v prípade výskytu akýchkoľvek problémov.

 9. Radovičová Lucia 03-06-2019

  Vyborny pristup....

 10. Zátroch Jaroslav 15-10-2018

  Profesionálny prístup, fundovanosť.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.