Profil: Dobroslava Cukerová - Profil makléra

Ing. Dobroslava Cukerová

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Mojím poslaním je hľadať riešenia aj zdanlivo neriešiteľných situácií, nevzdávať sa a bojovať za každého klienta“

Vždy som tvrdila, že nájsť prácu, ktorá Vás baví a napĺňa, je obrovské šťastie. Som rada, že mne sa podarilo tento sen si splniť. Po rokoch práce vo financiách v nadnárodnej spoločnosti a VUB banke, som objavila tú správnu kombináciu ingrediencií: vysokej odbornosti, obchodníckeho umenia a veľkej dávky sociálneho cítenia s chuťou pomôcť. Mojím poslaním je hľadať riešenia aj zdanlivo neriešiteľných situácií, nevzdávať sa a bojovať za každého klienta. Stále pracujem na svojej odbornosti, pretože svet hypoték je dynamický a veľmi citlivý na každú zmenu na trhu. Dôležitou súčasťou mojej práce je tímová práca, kde sa skĺbili mnohoročné skúsenosti všetkých kolegov, čo je našou veľkou devízou.

1
Rokov praxe
374
klientov
11
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Pavol Misun 23-11-2022

  S pani Cukerovou som riešil už v minulosti niekoľko hypoték a každá z nich bola dotiahnutá do konca s mojou spokojnosťou. Veľmi si pochvaľujem aj jej proaktívny prístup, napríklad keď vie že sa mi končí fixácia alebo že sa dramaticky idu meniť podmienky na hypotekárnom trhu vždy ma na to upozorni a odporučí vhodný postup. (napríklad prenos úveru do inej banky alebo vybaviť pred schválený uver). Každému odporúčam a určite jej služby využijem aj v budúcnosti.

 2. Petra Amzlerova 22-07-2022

  P. Cukerova mi pomohla prefinancovat hypoteku s naozaj profesionalnym pristupom, co je dolezite s usmevom na tvari a priateskymi radami v dobrej aj zlej situacii. Velmi si cenim jej podporu, rady a pomoc. Vzdy promptna reakcia a na vsetky moje otazky poskytla plnohodnotu odpoved. Velmi pekne dakujem, odporucam.

 3. Juraj 11-05-2022

  Ukážkový prístup k práci a starostlivosti o klienta. Ochota poradiť často aj v iných sférach ako sú financie pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia je na nezaplatenie. S ľudským prístupom a úsmevom p. Cukerová zariadi naozaj aj nemožné. Kontakt posúvajú aj tí, ktorým som ho posunul ja a to asi hovorí za všetko

 4. Lukáš O. 05-05-2022

  Veľký profesionál s výborným prístupom. Vždy to čo povie dotiahne a vyrieši všetko. Nájde tú najlepšiu cestu v prospech klienta.

 5. Ondrej Bendák 08-04-2022

  S pani Cukerovou, robim uz nejake roky, poposuval som aj kontakty ktore sa jej podarilo vyriesit k spokojnosti. Oslovuje ma naozaj vela maklerov, ale na p. Cukerovu nedam dopustit. Je vyborna, precizna, nikdy nezavadza a to si vazim. Krasny piatok prajem.

 6. Nadja Cerna 25-01-2022

  Veľmi ľudský a profesionálny prístup. Vždy veľmi ochotná a časovo flexibilná. Ďakujem.

 7. Ivona 24-11-2021

  S pani Cukerovou som prešla viacerými HU aj refinancom. Okrem toho, že robí zazraky, tak je aj pevny článok, ako sa pri tom procese nezosypať a neukamenovať partnera :D je vidno, že ma dlhoročné skúsenost, čo si pri takomto zásadnom kroku NEVYHNUTNÉ. Vďaka zlej rade Vas to može stáť vela ... Preto treba voliť toho správneho a pre nás je to isto pani Cukerová. Vďaka nej, má aj naša rodina strechu nad hlavou. Ďakujeme

 8. Smilnak Peter 15-11-2019

  Absolutelly TOP support. Very satisfied. Thank You.

 9. Marencin Milan 15-11-2019

  Slušná, ustretová, promtná. Prakticky okamžitá reakcia v prípade výskytu akýchkoľvek problémov.

 10. Radovičová Lucia 03-06-2019

  Vyborny pristup....

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.