Profil: Dávid Štefanko - Profil makléra

Dávid Štefanko

 • Hypotekárny špecialista
 • Kutlíková 17 (budova Technopol)
 • 852 50 Bratislava
 • david.stefanko@gepardfinance.sk
 • 0918/985116
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V bankovníctve pôsobím nepretržite už 7 rokov a dobre viem, že každá hypotéka je veľmi individuálna, a preto si vyžaduje individuálny prístup. Pri svojej práci zohľadňujem všetky aspekty úveru, klienta a nehnuteľnosti – so zameraním na to „dostať z toho maximum“. Klientom poskytujem komplexný servis od prehľadu trhu, identifikácie jeho možností, cez žiadosť, znalca, až po kataster, ktorý vybavím za nich. Prestup z banky do Gepardu mi umožnil sústrediť sa na najlepšie riešenie klienta, a to nie z ponuky jednej, ale všetkých bankách, čo mi dáva pocit spokojnosti s vybavením naozaj najlepšieho financovania. Samozrejme ten, kto to ocení najviac, je môj klient.

8
Rokov praxe
160
klientov
20
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Zuzana 02-07-2021

  Velmi dobra skusenost! Pan Stefanko je profesional, s prijemnym ludskym pristupom. Vysevtli kazdy krok, nic nezatajuje, jeho jednanie je prijemne, ustretove a efektivne. Chcem sa podakovat za skvely servis a dokonalu ukazku toho, aki by mali financni poradcovia byt.

 2. Dominika 23-10-2020

  Pán Štefanko počas celého procesu vybavovania hypotéky bol non stop k dispozícii a vysvetlil každý krok,ktorý bude nasledovať.Informácie podal odborne aj vecne.Jeho služby odporúčam každému kto má záujem urobiť krok k zodpovednému bývaniu.

 3. Kristína Pavlendová 19-10-2020

  Rada by som poďakovala za profesionalitu, ústretovosť a snahu hľadať efektívne, relevantné a pohotové riešenia aj za nie úplne štandardných podmienok. Veľmi sa teším, že som medzi množstvom hypotekárnych poradcov stretla práve pána Štefanka a pri riešení hypotéky som sa naňho mohla plne spoľahnúť.

 4. Gertrúda 09-10-2020

  Veľká vďaka pán Štefanko, maximálne spokojná so službami a hlavne ľudský prístup. Ste úžasný a veľmi ste mi pomohli aj keď som už neverila či sa to podarí, ale podarilo sa. Prajem Vám všetko dobre, Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEM

 5. Matej 02-09-2020

  So službami pána Štefanka som bol maximálne spokojný

 6. Marina Strugar 02-09-2020

  Maximálne som spokojná s výkonom pána Dávida. Profesionalita, odbornosť a ľudský prístup. Ďakujem a určite odporučim svojím znamim.

 7. Marina Strugar 02-09-2020

  Maximálne som spokojná s výkonom pána Dávida. Profesionalita, odbornosť a ľudský prístup. Ďakujem a určite odporučim svojím znamim.

 8. Dagmar Gregor 03-07-2020

  Dobrý deň pán Štefanko, urobili ste pre mňa Zázrak. Ináč to neviem ani pomenovať. Profesionálny prístup, flexibilita a pre Vás, nie je to možné, tieto slová neexistujú. Vážim si Vás za to, že ste všetko riešili rozvážne a nerobili ste unáhlené závery.Veľká vďaka.Vidieť, že táto práca vás baví a asi aj dlho bude. Veľa šťastia Vám prajem.

 9. Lenka B. 01-07-2020

  Ústretový prístup, ochota, rýchlosť a flexibilita a maximálna profesionalita! Bola to pre mňa veľká pomoc, nemusela som obiehať banky, všetko som dostala pripravené "pekne na podnose":)

 10. Stano knotek 27-05-2020

  Dakujem mu .pomohol mi , v buducnosti budem kontaktovat zase jeho som s jeho pracu a službami spokojny , vyriesil mi situaciu Super, len tak dalej prajem

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.