Dávid Štefanko

hypotekárny špecialista
Kutlíkova 17 (Technopol, 10. poschodie)
852 50 Bratislava
Mobil: +421 918 985 116

V bankovníctve pôsobím nepretržite už 7 rokov a dobre viem, že každá hypotéka je veľmi individuálna, a preto si vyžaduje individuálny prístup. Pri svojej práci zohľadňujem všetky aspekty úveru, klienta a nehnuteľnosti – so zameraním na to, „dostať z toho maximum“. Klientom poskytujem komplexný servis od prehľadu trhu, identifikácie jeho možností, cez žiadosť, znalca, až po kataster, ktorý vybavím za nich. Prestup z banky do Gepardu mi umožnil sústrediť sa na najlepšie riešenie klienta, a to nie z ponuky jednej, ale všetkých bankách, čo mi dáva pocit spokojnosti s vybavením naozaj najlepšieho financovania. Samozrejme, ten, kto to ocení najviac, je môj klient.


Janočko Ján - streda, 30. október 2019

Ľudský prístup + otvoril nám úplne nové možnosti, o ktorých sme vôbec nevedeli, vďaka čomu môžeme teraz bývať vo vlastnom. Mínusom je, že je ťažko dostihnuteľný a dovolať sa mi niekedy bola záležitosť niekoľkých dní...

Dávid Štefanko

Demková Jana - pondelok, 14. október 2019

Som maximálne spokojná s ochotou, trpezlivosťou, vysvetlením, rýchlosťou a celkovým servisom! Ďakujem

Dávid Štefanko

Dorde Stojkovič - pondelok, 19. august 2019

Čo povedať o pánovi ktorý nam zmenil život k lepšiemu. Hľadali sme pomoc všade a nikto nám nechcel vyjsť v ústrety, jediné to dokázal pán Štefanko. Všetky úvery sme dali do jedného a ešte nám vybavil hypoteku aby sme sa presťahovali do väčšieho bytu. Mali sme šťastie že sme sa stretli s takýmto človekom. Veľmi ochotný, ústretový, fakt môžeme povedať len to najlepšíe. Zo srdca mu prajeme všetko najlepšie v živote.

Dávid Štefanko

Jana Demková - štvrtok, 15. august 2019

Dávid, rada by som sa Vám srdečne poďakovala za vašu neskutočnú pomoc pri riešení úveru. Absolútne oceňujem profesionalitu, prehľad, trpezlivosť, promptnosť, ochotu a hlavne ten kľud, ktorý z vás ide! Našli ste riešenie, všetko super vysvetlili a hlavne vybavili!
Určite dám odporúčanie ďalej.

J

Dávid Štefanko

Miriam Bročková - štvrtok, 01. august 2019

Vážená pán Štefanko, ďakujem za pomoc, ktorá prišla v poslednej sekunde, vynikajúcu spoluprácu, komunikáciu, odbornú zdatnosť a profesionalitu. Na Slovensku ste pre mňa špecialista číslo 1. Určite Vaše služby odporučím aj ďalším ľuďom. Ešte raz ďakujem a želám veľa spokojných klientov. Miriam

Dávid Štefanko

Katica Stojkovic - streda, 31. júl 2019

Katica Stojkovic...31.07.'19.
O pánovi Štefankovi môžem povedať všetko najlepšie. Pomohol nam keď nikdo nechcel. Urobil veľa pre moju rodinu,konecne sme kúpili byt, pomohol nam zo finančnými problémy a i refinancovani s navišením.Je pracovitý, sucitny, láskavý ai ked sme cudzinci, vedeli sme sa dohodnúť .Mí bí sme ho doporučil za guvernéra SNB.....Prajeme mu veľa pracovných úspechov ,a zdravia ⯑.

Dávid Štefanko

Rastislav Konečný - streda, 31. júl 2019

dakujem za presne informacie, nic nas neprekvapilo - dakujem

Dávid Štefanko

Kavalec Jozef - utorok, 23. júl 2019

chcem Vám vyjadriť pár slovami naše veľké ĎAKUJEM za všetko čo ste pre .... Pomohol si mi s výberom banky na poskytnutie hypotéky, vysvetlil všetky plusy a ... úverových produktov, že sa mi podarí úver prefinancovať spolu s navýšením.

Dávid Štefanko

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Dávid Štefanko

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.