Profil: Dávid Štefanko - Profil makléra

Dávid Štefanko

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V bankovníctve pôsobím nepretržite už 7 rokov a dobre viem, že každá hypotéka je veľmi individuálna, a preto si vyžaduje individuálny prístup. Pri svojej práci zohľadňujem všetky aspekty úveru, klienta a nehnuteľnosti – so zameraním na to „dostať z toho maximum“. Klientom poskytujem komplexný servis od prehľadu trhu, identifikácie jeho možností, cez žiadosť, znalca, až po kataster, ktorý vybavím za nich. Prestup z banky do Gepardu mi umožnil sústrediť sa na najlepšie riešenie klienta, a to nie z ponuky jednej, ale všetkých bankách, čo mi dáva pocit spokojnosti s vybavením naozaj najlepšieho financovania. Samozrejme ten, kto to ocení najviac, je môj klient.

9
Rokov praxe
249
klientov
25
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Michal 07-09-2022

  S prehľadom nám vybral hypotéku akú sme potrebovali. Ďakujem!

 2. Barbora 17-06-2022

  Vďaka Dávidovi sa nám podarilo zrealizovať nové bývanie, preto jeho služby môžem len odporučiť. Na základe predošlých skúseností s finančnými špecialistami, ktoré boli negatívne, už viem porovnať profesionalitu a ochotu finančných sprostredkovateľov. Dávid je skutočný odborník, vyzná sa vo svojej oblasti, vie poradiť a zároveň aj vysvetliť všetko potrebné. Veľmi pekne ďakujeme!

 3. Jozef 29-05-2022

  Rýchlo a s prehľadom všetko vybavené vďaka za pomoc !

 4. Denysa Filatov 01-04-2022

  Pán Štefánko je veľmi kvalifikovaný odborník. Navrhuje varianty a postupy podľa situácie a požiadaviek klienta, zaisťuje klienta od chýbnych rozhodnutí, plánuje adekvátne termíny a vždy je otvorený pre poradenstvo. 100 percentné robí všetko v záujme klienta. Veľká vďaka za spoluprácu!

 5. Lubica Barokova 30-11-2021

  David je výborný profesionál v hypotékach . Vyzná sa úplne vo všetkých detailoch a vie vybrat hypoteku na mieru. Je milý, ochotný a precízny. Velmi ho odporúčam !

 6. Zuzana 02-07-2021

  Velmi dobra skusenost! Pan Stefanko je profesional, s prijemnym ludskym pristupom. Vysevtli kazdy krok, nic nezatajuje, jeho jednanie je prijemne, ustretove a efektivne. Chcem sa podakovat za skvely servis a dokonalu ukazku toho, aki by mali financni poradcovia byt.

 7. Dominika 23-10-2020

  Pán Štefanko počas celého procesu vybavovania hypotéky bol non stop k dispozícii a vysvetlil každý krok,ktorý bude nasledovať.Informácie podal odborne aj vecne.Jeho služby odporúčam každému kto má záujem urobiť krok k zodpovednému bývaniu.

 8. Kristína Pavlendová 19-10-2020

  Rada by som poďakovala za profesionalitu, ústretovosť a snahu hľadať efektívne, relevantné a pohotové riešenia aj za nie úplne štandardných podmienok. Veľmi sa teším, že som medzi množstvom hypotekárnych poradcov stretla práve pána Štefanka a pri riešení hypotéky som sa naňho mohla plne spoľahnúť.

 9. Gertrúda 09-10-2020

  Veľká vďaka pán Štefanko, maximálne spokojná so službami a hlavne ľudský prístup. Ste úžasný a veľmi ste mi pomohli aj keď som už neverila či sa to podarí, ale podarilo sa. Prajem Vám všetko dobre, Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEM

 10. Matej 02-09-2020

  So službami pána Štefanka som bol maximálne spokojný

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.