• CityPark Ružinov

    Výnimočná lokalita, oáza pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania.

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov, ktorý vyrastá medzi ulicami Plynárenská a Jarabin­ková v Bratislave, spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom investora Metrostav Slovakia a.s., a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania.

V projekte bude k dispozícii 432 bytov, 117 apartmánov, loftov a ateliérov, 16 obchodných priestorov a 783 parkovacích státí v podzemných garážach. Viac ako 7 700 m2 zelene rozprestierajúcej sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne možnosti trávenia voľné­ho času. Detské ihrisko, lezecká stena, výbeh pre psov, oddychové zóny a množstvo nových stromov a zelene sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom. 

Vysokú kvalitu a komfort bývania podčiarknu obchodné priestory na prízemí každého z blokov, určené na zriadenie napríklad príjemnej kaviarničky, potravín, lekárne či kaderníctva. Obyvatelia budú mať k dispozícii spoločné herne pre deti alebo spoločenské miestnosti na trávenie voľného času.

O projekte sa dozviete viac na predajnom mieste u výhradného predajcu BOND Reality alebo na www.cityparkruzinov.sk 

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA: 

Iveta Popovičová Šišková
manažér | hypotekárny špecialista
Mlynské Nivy 58, budova BOND Reality, 821 05 Bratislava
WWW: http://www.gepardfinance.sk/iveta-popovicova-siskova
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +421 948 440 289

INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV CITYPARK RUŽINOV - KONTAKT:

Mlynské Nivy 58, 821 05 Bratislava
WWW: http://www.cityparkruzinov.sk/
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +421 915 888 900