• Cassovar Košice

    Pohodlné mestské bývanie


Projekt Byty CASSOVAR je voľným pokračovaním úspešného projektu Rezidencia Cassovar. Architekti navrhli budova tak, aby zapadala do sústavy okolitých budov, ale pritom bola jedinečná svojim charakterom. 
Parkovací dom, ktorý je súčasťou projektu sa nachádza v prvých dvoch nadzemných podlažiach. Prvé byty sa budú nachádzať až v treťom nadzemnom podlaží s výhľadom na mesto do zelene. 


Výhody lokality: 

Vo vzdialenosti 100 m od projektu je súčasťou biznis centra CASSOVAR niekoľko obchodov vhodných pre denné nákupy. Súčasťou je aj športové Family Gym Cassovar fitnescetrum - športový komplex. V blízkom okolí nájdete zaujímavé kaviarne, bary, reštaurácie. 

Projekt sa nachádza 5 minút chôdze do centra mesta. Bez potreby použiť auto môžete zažívať výnimočnú atmosféru Hlavnej ulice v Košiciach. Dopravná situácia v meste, ako aj samotné parkovanie sa zhoršuje. Preto budúci obyvatelia projektu ocenia komfortné parkovanie. Občianska vybavenosť je samozrejmosťou. 
PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA


Ing. Martin BILÝ
hypotekárny špecialista
Hlavná 64 
040 01 Košice 
Mobil: +421 905 331 603 
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
http://www.gepardfinance.sk/martin-bily


INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV V CASSOVAR KOŠICE - KONTAKT

Developer:GENERAL REAL ESTATE DEVELOPMENT s.r.o. 
Predajca: CENTURY 21 Golden Real 
Hlavná 64 Košice 

Judr. Dorián Szabó
Mobil: +421 917 840 900
http://www.bytycassovar.sk/