• Amber

    Projekt, ktorý bude vyzerať lepšie naživo, ako na obrázku

AMBER – Tri nízkopodlažné domy, kde budete poznať svojich susedov

Dobrá dostupnosť, výhodné ceny. Amber je projekt pre ľudí, ktorí oceňujú byť mimo centra, hľadajú príjemný štandard za dobrú cenu. Ak hľadáte kvalitné bývanie v danej lokalite, tak ste ho práve našli.

 

V  projekte nájde svoj domov 156 budúcich majiteľov bytov.

Môžte si vybrať byt v jednom z troch 5-podlažných príjemných domov. Máme pre vás 1, 2, 3 a 4-izbové byty už od 29 až po 100 metrov štvorcových, aby sa k nám zmestili menšie, aj väčšie rodiny. Každý byt má balkón, lebo ako iste viete, byt bez balkóna je veľmi smutný príbeh. Vrchné byty majú veľké terasy, prízemné majú predzáhradky. Hádam si vyberiete. Mysleli sme aj na lyže a bicykle,ku každému bytu je pridelená pivničná kobka.

Parkovanie je zabezpečené na teréne.

K 1,2 a 3 izbovým bytom (1 až 4.NP) je kúpa parkovacieho státia povinná.

K bytom na 5. NP je povinnosť kúpy dvoch parkovacích státí. 

LOKALITA

Devínska Nová Ves svojou občianskou vybavenosťou, bezprostrednou blízkosťou Devínskej Kobyly a prepojením na rakúske cyklotrasy mostom Slobody (Chucka Norissa) ponúka všetky výhody, ktoré v sebe bývanie mimo centra mesta má. Školy, škôlky, lekárne, potraviny aj veľké nákupné stredisko sú hneď za rohom. Víkendy môžete tráviť na bicykli na desiatky kilometrov dlhých cyklotrasách v okolí. Kedykoľvek však zatúžite po centre, je vďaka neďalekému závodu Volkswagen a nákupnému stredisku Bory Mall jeho dostupnosť verejnou aj osobnou dopravou veľmi komfortná. Vaše nové bývanie na Bystrickej ulici vás tak príjemne prekvapí aj svojou dostupnosťou.

VIAC o projekte AMBER 
GALÉRIA

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÉ OSOBY

hypotekárny špecialista
 
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 903 531 636

INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV V AMBER - KONTAKT

IURIS spol. s r.o, Panenská 6 , 811 03 Bratislava
+421 0918 708 719, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
+421 918 708 718, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
https://www.amberbyty.sk/kontakt