Gepard Finance - Všetko o hypotékach Všetko o hypotékach

Všetko o hypotékach

Všetko o hypotékach

Čo je hypotéka?


Hypotéka je úver, ktorý je poskytnutý bankou a je zabezpečený záložným právom k nehnuteľnosti, ktorá sa vždy musí nachádzať na území SR.

  • Najvýhodnejšia hypotéka

Sme tu pre Vás, klientov, ktorí potrebujete hypotéku, poprípade realizovať svoj zámer. Pri celom procese získania hypotéky sme pre Vás výhodou. Pýtate se prečo? Lebo Gepard pre klienta nielen nájde a zariadi najvýhodnejšiu hypotéku, ale naďalej zostáva s klientom po celú dobu čerpania úveru a aj po ňom. Gepard je rychlý, starostlivý, priateľský, spoľahlivý. Všetci ho majú radi. Deťom sa páči a rodičom ušetrí množtvo času a peňazí. Gepard je vždy na Vašej strane!

  • Hypotéka bez dokladovania príjmu

Chcete si vziať hypotéku, ale nechcete dokladovať svoje príjmy? Potom tu máme pre Vás nový produkt - HYPOTÉKU bez dokladovania príjmu. S pomocou tohoto produktu môže získať hypotekárny úver aj klient, ktorý nechce, alebo nemôže banke doložiť svoje súčasné príjmy.

  • Hypotéka Naopak

Ak klient zamýšľa použiť hypotéku na kúpu nehnuteľnosti, mnohokrát stojí pred otázkou, či získa hypotéku v požadovanej výške a bude si môcť vybranú nehnuteľnosť kúpiť. S hypotékou naopak budete presne vedieť, akú výšku Vám banka predschválila a v pokoji si môžete nehnuteľnosť vybrať.

  • Účel využitia hypotéky

Účelovou hypotéku sa myslí investícia do nehnuteľnosti, ktorú klient dokáže preukázať. Niektoré banky sa obmedzujú na nehnuteľnosti určené na bývanie, ale väčšina bánk nekladie na využitie nehnuteľnosti nároky (rekreácie).

  • Akú výšku hypotéky môžem získať?

Váš hypotekárny úver môže byť až do výšky 100% Vášho zámeru. Samozrejme s ohľadom na tržnú hodnotu nehnuteľnosti a na príjmy preukazujúce možnosť splatenia hypotéky.

  • Refinancovanie starej hypotéky

Pokiaľ už máte hypotéku, ponúkame Vám pomoc pri konci fixačného obdobia, s výberom novej hypotéky na ďaľšie obdobie. GEPARD FINANCE tvorí tím skúsených finančných sprostredkovateľov, ktorí dohliadnu na to, aby sa Vám refinancovanie naozaj vyplatilo. Kontaktujte nás však včas, odporúčame minimálne 6 týždňov pred vypršaním fixácie Vašej hypotéky.


Príprava na stretnutie
Výhodou spolupráce s finančnými sprostredkovateľmi GEPARD FINANCE je práve to, že sú schopní Vám počas jednej schôdzky predložiť ponuky od bánk a pomôcť s porovnaním konkrétnych návrhov. Tým Vám ušetria drahocenný čas.

Informácie poskytované klientovi pred uzavretím zmluvy 
INFORMÁCIE POSKYTOVANÉ KLIENTOVI PRED UZAVRETÍM ZMLUVY O POSKYTNUTÍ FINANČNEJ SLUŽBY v zmysle Zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naša ponuka? Nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme.