Gepard Finance - Najlepšia hypotéka Najlepšia hypotéka

Najlepšia hypotéka

Najlepšia hypotéka

Gepard je vždy na Vašej strane!

Naša služba je o tom, aby sme boli čo najbližšie k zákazníkovi.

Našim cieľom je, aby klient ušetril čas a prenechal na nás všetky náležitosti spojené so zabezpečením najvýhodnejšej hypotéky. Sme špecialisti vo svojom obore, o klienta sa postarajú odborne školení finanční sprostredkovatelia.
Všetky služby GEPARD FINANCE zadarmo. 

Čo znamená najlepšia hypotéka?

1. Najlepšia hypotéka je len jedna
Ak Vám úverový pracovník na pobočke banky ponúkne najlepšiu hypotéku, je možné, že sa jedná o najlepšiu hypotéku tej konkrétnej banky. Pre Vás, ako klienta to však nemusí byť najlepšia hypotéka, ktorá je na trhu dostupná. Ak Vám nájde najlepšiu hypotéku GEPARD FINANCE, môžete si byť 100% istý, že ste našli najlepší produkt na prefinancovanie Vašej nehnuteľnosti. GEPARD Vám najlepšiu hypotéku garantuje!

2. Najlepšia hypotéka bez starostí

Prax nám ukázala, že nezávislé porovnanie hypotekárnych produktov všetkých bánk, ktoré už roky poskytujeme, je u klientov veľmi obľúbenou a využívanou službou. Vďaka nášmu prístupu ušetrí klient pri financovaní bývania stovky EUR ročne. Najlepšia hypotéka znamená aj jedinečný servis a starostlivosť o klienta. Nielen, že garantujeme výber najlepšej hypotéky na trhu, ale ručíme svojou profesionalitou a odbornosťou pri zabezpečovaní celej administratívy súvisiacej s hypotekárnym úverom. To všetko ZADARMO. GEPARD zabezpečí celú administratívu za Vás. 

3. Dostupnosť najlepšej hypotéky po celej SR
Naša sieť obchodných miest GEPARD FINANCIE pokrýva celé Slovensko. Nájdeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku. Zariadime všetky náležitosti spojené s úverom.
ZADARMO. Je v tom nejaký háčik? Ak si myslíte, že spolupráca s nami je presne to, čo ste hľadali na finančnom trhu, veľmi radi pre Vás nájdeme najlepšie hypotéku. Celý administratívny servis za Vás vybavíme úplne zadarmo.

Sme spoločnosť špecializujúca sa na finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom spojeným s financovaním nehnuteľností, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2008. Naši finanční sprostredkovatelia sú registrovaní v Národnej banke Slovenska, absolvujú pravidelne školenia v rámci GEPARD FINANCE a riadia sa prísnymi internými pravidlami a etickým kódexom. Žiadny háčik v tom nie je. Jednoducho najlepšia hypotéka. Hypotéka na bývanie znamená dlh správnym smerom.
Slováci kupujú viac ako 70% nehnuteľností prostredníctvom hypotéky. Pre väčšinu ľudí je táto cesta jedinou možnosťou, ako sa dopracovať k bývaniu ešte predtým, než si na to sami zarobia. Ak nechcete tráviť hodiny či dni študovaním podmienok a zháňaním podkladov, určite oceníte služby skúseného finančného sprostredkovateľa GEPARD FINANCE, ktorý za Vás vybaví najlepšiu hypotéku rýchlo, jednoducho, bez zbytočných formalít a nákladov navyše. V krajinách s vyspelým hypotekárnym trhom zabezpečujú finanční sprostredkovatelia až 80% všetkých obchodov. Na Slovensku sa jedná o viac ako 60% hypotekárnych úverov, ktoré sú sprostredkované externými partnermi bánk (hypotekárnymi maklérmi, príp. drobnými sprostredkovateľmi). 


Ako získať najlepšiu hypotéku?

  • Jediné, čo musíte pre získanie najlepšej hypotéky na trhu urobiť, je zavolať nám alebo nás kontaktovať emailom.
  • Čas a miesto stretnutia si určujete Vy. Nezáleží na tom, či to bude po pracovnej dobe alebo cez víkend, finančný sprostredkovateľ príde tam, kde to vyhovuje Vám.
  • Sprostredkovateľ vyberie najlepšiu hypotéku podľa Vašich potrieb, určíte si dobu splácania, dĺžku fixácie úrokovej sadzby a sprostredkovateľ spolu s Vami vyplní všetky formuláre. V banke dojedná výhodné podmienky, sleduje proces schvaľovania. Je pre Vás oporou pri čerpaní financií a zaistí ďalšie potrebné náležitosti, ako je poistenie nehnuteľnosti a efektívne poistenie splátok úveru. Celý úver vybavíte bez jedinej návštevy banky a stresu.
  • Finančný sprostredkovateľ poskytuje poradenstvo aj počas splácania úveru a pomáha riešiť problémové situácie. Napríklad v období fixácie, kedy je možné splatiť časť úveru, alebo za výhodných podmienok úver zvýšiť. Pomôže Vám vyjednať podmienky pre ďalšie obdobie splácania v súčasnej banke, alebo refinancovať úver do inej banky bez administratívy a poplatkov. (pozri sekcia refinancovanie starej hypotéky).

Koľko to bude všetko stáť? 
Vôbec nič. Za služby finančného sprostredkovateľa GEPARD FINANCE neplatíte. Môžete si vybrať z našich viac ako 160 certifikovaných finančných sprostredkovateľov po celom Slovensku. Viac o našich pobočkách, obchodných miestach a zastúpeniach sa dozviete v menu KONTAKTY  
Ďakujeme a sľubujeme, že Vašu dôveru nesklameme.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naša ponuka? Nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme.